Aşk yaşadığınız en yakın akrabanız neyinizdi ?

Tuhaf bir soru oldu ama aranızda hiç akrabasıyla uzaktan veya yakından aşk yaşayan sevgili olan ya da birbirlerini sevmelerine rağmen birlikte olmayan oldu mu ve o kişi sizin neyinizdi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kuzenimle aşk yaşadık ama zaten evlenemeyeceğimizi biliyorduk ilişki de olmadı, ayrıldık. :-(

• Teşekkür ederim

• iyiymiş gerçekten .

• iyiymiş

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Kocam vardı, nikahlıydık yakın akrabamdı..

• +1 güzel cevap

• he canım he aşk yaşadıkta akrabamız kaldı ben yaşamadım valla ama annemle babam teyze çocukları aşık olup evlenmişler yani

• hayır. ensest ilişkiye normal bakmıyorum

• ademi kısmen anladım da HAVVA ismi nerde yazıyor? Ayrıca çok yakın uzak farketmez akraba ilişkisi ensesttir. Kuranda da ilişkiye girilmesi yasaklanmış olanlar tek tek sıralanmıştır...Yasaktır.. Haramdır...Havva diye bir isimde yok. Onun bunun hayal dünyasında olan şeyler hiçbir zaman Kuranda olmaz dolayısıyla hiç bir zaman MANTIK olmaz.

• adem havva mevzusu genel düşündüğümüzde. sorumda çok yakın olmayan akrabayı soruyorum

• birincisi uzaktan VEYA yakından demişsin ikincisi mantıken nasıl herkes akraba oluyor?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• evet. uzaktan akrabam ile . düğün için başka il den gelmişti. 3 gün sürdü. ama hayatımdaki en güzel 3 gündü.

• akrabayla iliski ya da evlilik sapkinliktan baska birsey degildir,bizde akraba kardes yerindedir

Yükleniyor...