Bu gün asker sevk işlemleri belli oldu.. bunlar hakkında bilgisi olan var mı?

Gizli Üye
arkadaşlar kısa dönem er olarak yapıyorum askerliğimi..

ilk olarak bu kısaltmaların uzun halini bana yazar mısınız :)

Eğitim Birliği : 1 inci P. Eğt. Tug. ve Kh. Bl.

Esas Birliği : 39 uncu Mknz. P. Tüm. Loj. Des. K.lığı Kh. ve Kh. Tk.

Eğitim birliği Manisa merkez , Esas birlikte Girne / Kıbrıs ..

Sınıf : İkmal

buralarda askerlik nasıl dır ?

lütfen bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi ?

Güncellemeler
+1 yıl
acemilik bitti, dün yemin töreninde yeminimizi ettik, dün akşam atladım geldim evime,bu gün öğlen evimdeydim.. yuh diyorum pes diyorum çüş diyorum..
Bu gün asker sevk işlemleri belli oldu.. bunlar hakkında bilgisi olan var mı?