Kıyafetlerimi internet üzerinden satabileceğim siteler var mı?

Meli Melow
Kızlar eminim bir çoğunuz benim gibi alışveriş hastasıdır. Ben her özel gün için kıyafet alırım ama o gün dışında pek giymem...Gardrobumu açtığımda bir çok kıyafetim var ama özel bir gün oldumu tekrar alıyorum. Girdiğim ortamlardaki insanlar genelde hep aynı olduğundan, hep değişik giyinmem gerekiyor. Ben bu kıyafetlerimi internet üzerinden satmak istiyorum. Önerebileceğiniz bir site var mı?
Kıyafetlerimi internet üzerinden satabileceğim siteler var mı?