Kimse beni anlamıyor.. Yaşamak anlamını yitirdi..bu durumdan nasıl kurtulmalıyım?

Ailem sürekli eleştiriyor.kız kardeşim ve erkek kardeşim ve erkek kardeşimle aramızda çok az yaş farkı var.benim evlenme çağımda onlar evlenmeye... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bahsettığın karakterınden vazgecmemelisin ve bırazda pozıtıf dusumelisin herşeyde bı hayır vardır ne bılıyorsun belkı o kışıyle evlensen belkı daha kötu olacaktı senın ıcın buu bılemezsın zararın neresınden donersen kardır acıda olsa bazı seyler ınsanları guclendırır çekınge olmamlısın en azından burada kousabılıyorsun buda senın ıcın belkıde mıladı bır adımdır korkuların uzerıne gıtmelısın ve dediğim gıbı hayata ıyı tarafından bakmalısın...

• Cevremdekiler sosyal gibi algiliyolar beni ama erkeklere karsi cok cekingenim.hic erkekli ortamda okumamistim.bu sene biraz bu cekingenligimi attim.fakat hep yasi ufaklar karsima cikiyor.onu baska biri ciksa belki unutacam ama cikmiyoda..bu zamana kadar cekingenlikde dahil evlilik girişiminde bulunamadim.bundan sonra da olmaz artik diye hayata iyice kustum.belkide ilk kez bir erkege duygularimi ifade ettim.o da bana onu hic unutamamaktan cok korkuyorum.

• Öncekileri Göster
    • Orda misin?ayarlari kapatmisin gonderilmiyor.

• açtım bede sana ıstek gönderdım...