Meleğime o uyurken nasıl şeyler yazabilirim?

Uyudu :) Biraz kızdırdım onu. Sigara içme söz ver falan dedi hayır dedim iyi deyip uyudu :)
Onu çok seviyorum, bana lütfen dalga geçmeden yardım edin ne yazabilirim ?

Güncellemeler:
Yardımcı olan arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum.Kendi çapımda bişeyler yazdım ama hala göndermedim sabaha kadar uğrasıcam.Hepinize iyi geceler...
3ay Günün sorusu yeni seçildi arkadaslar. Sorum sadece yüzünü gülümsetecek biseyler yazicam neler yazsam mutlu olur :)?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Askim, bitanem, omrum,nefesim, butun mutluluklarim, herseyim benim.. Sen benim hayatima yazilmissin biricik askim, kaderimsin, canimdan cok sevdigim ve hic gozumu kirpmadan dusunmeden canimi verebilecegim insansin. Diger yarimsin. Seni cok seviyorum bunu hic unutma. Hayatimda oldugun icin nekadar sansliyim bir bilsen, boyle soylenmez ama sende nekadar sanslisin bir bilsen:) cunku seni kendimden cok seviyorum ve tum aklim, kalbim, nefeslerim hepsi sensin, hersey senin icin. Tum hayatim, hayallerim sensin, herseyim sensin iste.. bu kalp senin icin atiyor bebisimtam boyle yaz ;)

• Sen varya Harikasın :) Cok mutlu ettin su an beni insallah o da mutlu olacak

• Öncekileri Göster
    • 3ay

Senin duyguların olmadıktan sonra hiç bir önemi yokk

• 3ay

yukarıdaki metini sakın yazma, ayrılabilme ihtimaliniz var:D

Kızlar Ne Diyor 70

• Meleğini yesınler içinden ne gelıyosa onu yaz bence , hiç bir söz senın hissettıklerın kadar kıymetlı degıldır :)

• :) tabiki de yinede teşekkür ederim

• rıce ettım :)

• 3ay

Meleğin he :) vay.. allah ayırmasin diyelim :)
    İçinden ne geçiyorsa yaz emin ol daha içteni asla olmayacak.

• 3ay

:) amin teşekkür ederim...:)

• 3ay

Ay ne tatlı ya

• 3ay

teşekkürler

• 3ay

Sen uyuyorsun bense bu mji yollamakla meşgul üm sonra bende uyucam. Sende uyanunda vana mesaj yollasana.
    Ne mi yollican KS de sorma baska sitede sor emi canim benim.
    Iyi uykular yani aslinda Günaydın artık bu gece iyi uyursun tatlı rüyalarla dolu! !!

• 3ay

güncellemeyi okuudumda sanki cumhurbaşkanına gönderiyorsun bukadar kasma ya yolla gitsin içinden geçenleri.

• 3ay

Senin gibiler yaşıyomu hala :) helal

• 3ay

yaşıyor :) sağolasın :)

• 3ay

ama melekler uyumazkii.

• 3ay

Meleğime, yazışın onu ne kadarda çok sevdiğini anlatmaya yetiyor...
    Sürekli değil arada bir böyle mesajlar almak süper oluyor...
    Umarım sigaraya başlamassın...
    İçinden geçenleri yaz her zaman...

• 3ay

evet çok sık yapılmamalı :) umarım :) teşekkür ederimm

• 3ay

niye kızdırdın kız senin iyiliğin için demiş. hissettiklerini söyle işte. sorundan anlaşılıyor ki güzel şeyler hissediyorsun. :)) hissettiğini de ben mi söyleyeyim kalbinin sesini dinle yaz. :))

• 3ay

Doğru anlamışsın :) teşekkür ettim :)

• 3ay

soru zaten saçma en iyi cevap ayrı bir saçma.

• 3ay

katılıyorum sadece kızı poh poh lamış olur bence saçma yani

• 3ay

sigarayı bırakıyorum diyebilirsin deli gibi mutlu olur KENDİMDEN BİLİYORUM

• 3ay

:) soru yeni seçildi ya bıraktım zaten :)))

• 3ay

Şu soruyu sorma şeklini görse affeder

• 3ay

bence uyurken hiiiç rahatsız etme:)

• 3ay

Hitap, sekli ne guzel
    Melegim...

• 3ay

teşekkür ederim :)

• link bu çok hoşuna gider bence :)

• Evet guzelmis sagol :)

• rica ederim :)

• bize bile meleğim diye bahsediyosun... içinden nasıl geliyosa öyle yaz. eminim alırsın gönlünü :)

• Insallah :) teşekkür ederim :)

• 3ay

:D... bu kadar üstüne düşmeyin beeeeeeeeee sıkar insanı fazla ilgi

• 3ay

:D Belkide

• 3ay

Keske banada biri uyurken böyle mesaj atsa.

• 3ay

İnşallah olur :)

• 3ay

Böyle erkekler denk gelmiyor bana :(

• 3ay

gelir ben sadece çok seviyorum onun dışında bir özelliğim yok ki :(

• 3ay

kardeş bızde sevıyoz

• 3ay

Kıskandım.

• 3ay

Senin böyle sevenin yok galiba.

• 3ay

Ben sevmiyosam umrumda değil

• 3ay

Kıskanma :)

• 3ay

Çok sevimli ya :D kıskandim şu anda

• 3ay

Sagol :)

• 3ay

Aşka bak be. Allah mutlulugunuz daim etsin

• 3ay

allah razı olsun teşekkür ederim :)

• 3ay

ne güzel sevgilisine meleğim diyo :'(

• 3ay

:) allahm bozmasın :)

• 3ay

amin :'W (

• sigarayı bırakarak mesela

• 3ay

Yaa çook çook ince bir hareket bu kıskanmadım hiç ben istemem zaten böyle şeyler aslaa :D

• 3ay

kalk kız çay demle! yaz

• 3ay

bende bı gun sıgarayı ne zaman bırakcan dıye sormustum
    senden ayrılınca dedı.
    way arkadas sıgara ıcmeye sebebmişim demekkı ben.
    bu kadarım saten ben.
    kötüyüm ben

• 3ay

deme öyle :(

• 3ay

:( :(

• 3ay

Oha ya acayip kıskandım şu an kim bu şanslı kız

• 3ay

İlk aşkım değil belki ama son aşkım :) kıskanma ya :)

• 3ay

Hehe inş banada snn gibi biri gelir :D Allah ayırmasın :)

• 3ay

inşallah :) aminn çok sağol :)

• 3ay

direkt sigarayı bırak

• 3ay

Gece gece hiç saçmalama -_-

• 3ay

peki :)

• 3ay

kız uyandı hala cevap yazanlar var ::D:D

• 3ay

AAHAHHAHAHAHH :d

• 3ay

Valla ne yazarsan yaz. Ama sana şunu diyorum HELAL OLSUN SANA... VALLA BRAVO YA.

• 3ay

Çok teşekkür ederim :)

• 3ay

Cok romantiksin belli icinden geleni yaz kizda belli seni cok seviyo bence birak sigarayi ona en buyuk armagan ve guzel soz olur

• 3ay

biraz geç seçildi ya o konuyu hallettik belkide tek bir insan için kendimden ödün verdim ama olsun :) Teşekkür ederim :)

• Öncekileri Göster
    • 3ay

Kesinlikle bende katiliyorum ama bazen erkek milleti degerimizi anlamiyo:)

• 3ay

:) odunluk içgüdüsel napıcan :)

• 3ay

Ohaaya Kiskandim resmen

• 3ay

:( kıskanma ama

• 3ay

Aynen :D

• 3ay

:((

• 3ay

yeminle içim burkuldu bir hüzün doldu içime:(((... senin gibileri hala varmı:(

• 3ay

hüzün müü :( bilmem belki vardır ama bende bu hale gelene kadar baya uzun zaman aldı :)

• 3ay

hüzün derken niye benim sevgilim senin gibi düşüncli değil diye düşünüp hüzünlendim... allah bağışlasın seni ona

• 3ay

Anladım ama erkekler biraz odundur aslında o da seni seviyor belki çok ama belli edemiyordur :) amin inşallah :)

• 3ay

hıımmm oldu

• 3ay

Barika bir ilskiniz var allaj bozmsn nasil brktin sigaryi bnde sevgilme kizyorum artik son damlam tsyo brlcam dyo ama bırakmıyor

• 3ay

Amin inşallah:) Zor oluyo inan ama canım istediğinde onun masmavi gözleri gözümün önüne geldi hep sonra da içmicem deyip attım :)

• 3ay

Masallahh :)

• 3ay

Ne uzatıyosun yatarken iyi geceler tatlı rüyalar de bitsin öyle uzun uzun yazıp iltifat edince noluyosa :Dd

• 3ay

Tamam abla kızma :D

• 3ay

kızdırma be sen de kızcagızı :) bu konuda yardım alırsan anlamı olmaz ki be güzel arkadaşım. sadece içinden geldiği gibi yaklaş ona.

• 3ay

kızdırmam kardeşim sağolasın :)

• 3ay

:) .. mutluluklar dilerim.

• 3ay

Sen bir kizi kizdirdiktab sonra o mutlu olsun diye bbirşeyler yyazmayi kendin isteyecek kadar iyiisen sen adamsin kkardeşim ismini yazdan kafi

• 3ay

teşekkür ederim sağolasın

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 44

• 3ay

Vaay tüm kızlar seni kıskandığını söylüyor. E normal tabi. Gizli kullanıcı olarak saçmalayanlara aldırma onların senin gibi bir ilişkisi olmadığı için zırvalıyorlar o kadar. Sen içinden geleni yaz kardeşim. Helal olsun sana aşk senin gibilerine yakışır.

• 3ay

sağol kardeşim muattabım bile değil öyleleri.4 sene olmuş beni bıraksa şimdiye kadar bırakırdı heralde. Allah seni de dilediğin kişiyle mutlu etsin kardeşim

• 3ay

Amin cümlemizi.

• 3ay

Seni Seviyorum
    ve Sigarayı bırakıyorum yaz

• 3ay

aynen kardeşim sagolasın yorumun için..

• Uyudun mu yaz

• 3ay

kizicaksin belki ama olm poposunu kaldirma cidden yaptik biz kalkti gerek yok hissetsen bile yazmican bu kizlara

• 3ay

haklısın kardeşim dengede tutucan herşeyi :)

• 3ay

senş sevmeye kıyamıyorum yahu..:p

• 3ay

Uyudun mu *

• 3ay

tatlı ve benli rüyalar meleğim...

• 3ay

Tamam iyi düşünüyor sigarayı bırakmanı istiyor, ya gün gelir bırakıp giderse o zaman bir sigara yaktığında, hani beni hep düşünürdün demez misin?

• 3ay

aklım ruhum kalbim bu sabah nasıl keyifler..

• 3ay

Umarim hep mutlu olursunuz

• 3ay

İnşallah kardeşim benim :)

• 3ay

rakı içen öldüde su içen ölmedimi yaz :D
    sigara olsa onlada ilgili derdim :D

• 3ay

içinden geçenleri yaz. burdan copy paste yapma :D

• 3ay

Uyudun mu yazıp uyatma da kızı :)

• 3ay

aya bakarsam seni düşünüyorum güneşe baktığımda ikimizin geleceğini düşünüyorum geceleyin yağmurlu bir havada Ay ışığının altında oturduğum zaman yıldızlara bakıyorum ve hep seni düşünüyorum da yıldız kayarken korkuyorum ya sana bir şey olursa diye, napabilirim seviyorum seni kadınım seni kaybetmeyi aklımın ucundan geçirmek istemiyorum meleğimsin hemde kainatın en güzel meleğisin i love you? ? ? Nasıl :S

• 3ay

süper kardeşim allah razı olsun :)

• 3ay

eyvallah aşık :)

• 3ay

Sen sislerin içinde inen melek gibisin diyebilirsin abi ama gönderme zannedip kızabilir

• 3ay

:D olabilir

• 3ay

sigarayı bırakıcam de ama bunu geniş zamana yayarak söyle

• 3ay

Oha ya bu kadar kıl kuyruk olmayın. Sen şimdi ossura ossura uyuyorsun bense fosur fosur sigara içiyorum. İyi geceler by yaz.

• 3ay

Çünkü seni bir çivi gibi çaktım beynime ve bütün kerpetenleri toplayıp attım denize‎

• 3ay

Kardeşim öncelikle kızdırdığım zaman ya da öyle içimden geldiğinde yaptığım birşeyi söylemek isterim sana. Aç bir müzik fakat böyle içindeki duyguları yansıtabileceğin bir müzik olsun slow bir müzik. Al telefonu eline hiç okuma yaz yazabildiğin kadar. Okursan çok saçma olmuş der ve silersin. Yaz yazabildiğin kadar. Bak nasılda sayfalar oluyor o yazdığın :) burada yazılanlar senin duygularını tam olarak yansıtıcak mı? Tabiki de hayır :) Dediğimi bir dene bencee :)

• 3ay

aynen kardeşim dediğin gibi yaptım çok güzel bir cevap vermiş o da :)

• 3ay

Ne güzel Allah mutluluğunuzu daim etsin :)

• 3ay

Aminn:)

• 3ay

bir gülüşüyle bütün cihanı aydınlatan ayı güneşi yıldızları gölgede bırakan benim güzeller güzeli sevgililer sevgilisi canım sevgilim. bu hayattaki saadet limanım. bilmezmisin sen üzüldüğünde ben senin üzüldüğünü gördüğü için bu gözlerime neler eylerim senin incinmiş sesini duyduğu için bu kulaklara neler eylerim. benim ay yüzü sevgilim seni ne kadar sevdiğimi kör kuyulura haykırsam kuyulurdan sular taşar çöllere haykırsam çöllerde sazlıklar biter. benim canım sevgilim kalbimin efendisi.

• 3ay

Üstüne su değince içeriğindeki pembe mavi Lacivert mürekkebin dağıldığı kalemlerden al. bide çok açık yeşil kağıt. kadınlar için pembe ve sarı kağıt seveceği düşünülse de yeşil kadar derinlikli değildir o renkler ve kadın kadar derinlikli değildir o renkler. sonra onun hakkında ne düşünüyosan yaz. üzerine ufak damlalar yolla. cıvıkma kağıdı sırılsıklam etme belki anı olarakta kalır

• 3ay

Denicem bunu kardeşim sağolasın :)

• 3ay

aşk maşk boş parayı verecen edecen gardaş kızlara fazla sevgi gösterme bir yeri kaharr bence bu dediğime ayılırsan bir gün. dd

• 3ay

haklısın kardeşim önüne gelen her kıza yaparsan dediğin gibi olur allah ayrılık yaşatmaz inşallah 4 seneden sonra :(

• 3ay

her kıza değil sevgiyi gören kıza yapacan ayrılırsanda ayrıl kızmı yok gerçi türkiyede kezban dolu amerikada ne parçalar var yanıorlarr bana aşktan bahstme. d

• 3ay

Meleğinin şeytan olduğunu anladığında ne yazacaksın bilemiyorum. :)

• 3ay

hahaha :) evlendiğimde anlıcam galiba :D

• 3ay

İçinden geçen duyguları yaz

• 3ay

18-24 yaşındasın bır cocugun var ve sıgaramı ıcıyor
    bu nasıl bır bağlam

• 3ay

Cocuk mu :O

• 3ay

Buraya sorduğun soruyu göster yeter kardeşim

• 3ay

Sağolasın kardeşim

• 3ay

Vay arkadaş ne büyüttünüz bee, ben bunun yapmak istegini haftada birgun yapiyorum (hergun yapilirsa tadi kalmaz) ve benim gibi olan birsuru erkek vardir. Bence yapilmasi gereken bir sey zaten. Bu arkadasimizda yapmak istedi diye bas taci yaptiniz gozunuzu seveyim. Ben yaptiklarimi anlatsam kral ilan edersiniz siz o zaman.

• 3ay

benim gibi bir maymunu nasıl sevdin :D

• 3ay

bence dudağını öp benim canfezayı öpmek istediğim gibi

• 3ay

öpp öp öp öpppppp

• Öncekileri Göster
    • 3ay

öpmelisn öp öp

• 3ay

öpppppp öppplppp öpp*pp

• kızlar uzun vadede icraata bakar. sigarayı bırak bir ömür anlatın ben olmasam zehirlenecekti falan diye. bunlarda adamı düzeltme psikolojisi var nedense.

• Sigaramın Dumanına Sarsam Saklasam Seni De

• :D

• 3ay

meleğim. uyan artık benimki uyandı

• 3ay

ahahahahahhhhahah ulan ya :D

• ya bilader yok mu başka bir sitede güzel sözler filan, burası google mi

• çocuk güzelce sormuş ne tersliyon tersliceksen yazma dalga geçmeden yardım edin demiş insalığına sıçıyım senin !

• Öncekileri Göster
    • Icin hayir dedim

• ii güzel

• Bence içinden ne geliyorsa onu yaz ...

• 3ay

yazdigin sey icinden gelmiyorsa, kizlarsoruyordaki milletin agzindan kopyaysa dunyanin en guzel yazilmis siiri olsa ne yazar

• 3ay

özledim gözlerini 5 dakika uyan az
    çok değil gözlerinin kabesinde bir namaz
    de sıgarayıda bırak seviyosan...

• 3ay

sigara bırkma hatınını numrasını sor yardım alcam bırakcam felande

• 3ay

bir bitmediniz * kaldırın götlerini

• 3ay

Ilıkmısın aq?

• 3ay

boşver birader ne kasıyorsun kendini, zaten ayrılacaksınız bir gün