• Sor
  • Bence

Meleğime o uyurken nasıl şeyler yazabilirim?

Uyudu :) Biraz kızdırdım onu. Sigara içme söz ver falan dedi hayır dedim iyi deyip uyudu :)
Onu çok seviyorum, bana lütfen dalga geçmeden yardım edin ne yazabilirim ?

Güncellemeler:
Yardımcı olan arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum.Kendi çapımda bişeyler yazdım ama hala göndermedim sabaha kadar uğrasıcam.Hepinize iyi geceler...
Günün sorusu yeni seçildi arkadaslar. Sorum sadece yüzünü gülümsetecek biseyler yazicam neler yazsam mutlu olur :)?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Askim, bitanem, omrum,nefesim, butun mutluluklarim, herseyim benim.. Sen benim hayatima yazilmissin biricik askim, kaderimsin, canimdan cok sevdigim ve hic gozumu kirpmadan dusunmeden canimi verebilecegim insansin. Diger yarimsin. Seni cok seviyorum bunu hic unutma. Hayatimda oldugun icin nekadar sansliyim bir bilsen, boyle soylenmez ama sende nekadar sanslisin bir bilsen:) cunku seni kendimden cok seviyorum ve tum aklim, kalbim, nefeslerim hepsi sensin, hersey senin icin. Tum hayatim, hayallerim sensin, herseyim sensin iste.. bu kalp senin icin atiyor bebisimtam boyle yaz ;)

• Sen varya Harikasın :) Cok mutlu ettin su an beni insallah o da mutlu olacak

• Öncekileri Göster
    • Senin duyguların olmadıktan sonra hiç bir önemi yokk

• yukarıdaki metini sakın yazma, ayrılabilme ihtimaliniz var:D

Kızlar Ne Diyor 70

• güncellemeyi okuudumda sanki cumhurbaşkanına gönderiyorsun bukadar kasma ya yolla gitsin içinden geçenleri.

• Ay ne tatlı ya

• teşekkürler

• ama melekler uyumazkii.

• Sen uyuyorsun bense bu mji yollamakla meşgul üm sonra bende uyucam. Sende uyanunda vana mesaj yollasana.
    Ne mi yollican KS de sorma baska sitede sor emi canim benim.
    Iyi uykular yani aslinda Günaydın artık bu gece iyi uyursun tatlı rüyalarla dolu! !!

• Meleğin he :) vay.. allah ayırmasin diyelim :)
    İçinden ne geçiyorsa yaz emin ol daha içteni asla olmayacak.

• :) amin teşekkür ederim...:)

• Senin gibiler yaşıyomu hala :) helal

• yaşıyor :) sağolasın :)

• Meleğini yesınler içinden ne gelıyosa onu yaz bence , hiç bir söz senın hissettıklerın kadar kıymetlı degıldır :)

• :) tabiki de yinede teşekkür ederim

• rıce ettım :)

• Meleğime, yazışın onu ne kadarda çok sevdiğini anlatmaya yetiyor...
    Sürekli değil arada bir böyle mesajlar almak süper oluyor...
    Umarım sigaraya başlamassın...
    İçinden geçenleri yaz her zaman...

• evet çok sık yapılmamalı :) umarım :) teşekkür ederimm

• soru zaten saçma en iyi cevap ayrı bir saçma.

• katılıyorum sadece kızı poh poh lamış olur bence saçma yani

• niye kızdırdın kız senin iyiliğin için demiş. hissettiklerini söyle işte. sorundan anlaşılıyor ki güzel şeyler hissediyorsun. :)) hissettiğini de ben mi söyleyeyim kalbinin sesini dinle yaz. :))

• Doğru anlamışsın :) teşekkür ettim :)

• bence uyurken hiiiç rahatsız etme:)

• Keske banada biri uyurken böyle mesaj atsa.

• İnşallah olur :)

• sigarayı bırakıyorum diyebilirsin deli gibi mutlu olur KENDİMDEN BİLİYORUM

• :) soru yeni seçildi ya bıraktım zaten :)))

• Ne uzatıyosun yatarken iyi geceler tatlı rüyalar de bitsin öyle uzun uzun yazıp iltifat edince noluyosa :Dd

• Tamam abla kızma :D

• Kıskandım.

• Senin böyle sevenin yok galiba.

• Ben sevmiyosam umrumda değil

• Kıskanma :)

• Böyle erkekler denk gelmiyor bana :(

• gelir ben sadece çok seviyorum onun dışında bir özelliğim yok ki :(

• kardeş bızde sevıyoz

• ne güzel sevgilisine meleğim diyo :'(

• :) allahm bozmasın :)

• amin :'W (

• Hitap, sekli ne guzel
    Melegim...

• teşekkür ederim :)

• :D... bu kadar üstüne düşmeyin beeeeeeeeee sıkar insanı fazla ilgi

• :D Belkide

• Şu soruyu sorma şeklini görse affeder

• Çok sevimli ya :D kıskandim şu anda

• Sagol :)

• bize bile meleğim diye bahsediyosun... içinden nasıl geliyosa öyle yaz. eminim alırsın gönlünü :)

• Insallah :) teşekkür ederim :)

• link bu çok hoşuna gider bence :)

• Evet guzelmis sagol :)

• rica ederim :)

• hıımmm oldu

• bende bı gun sıgarayı ne zaman bırakcan dıye sormustum
    senden ayrılınca dedı.
    way arkadas sıgara ıcmeye sebebmişim demekkı ben.
    bu kadarım saten ben.
    kötüyüm ben

• deme öyle :(

• :( :(

• kız uyandı hala cevap yazanlar var ::D:D

• AAHAHHAHAHAHH :d

• Sen bir kizi kizdirdiktab sonra o mutlu olsun diye bbirşeyler yyazmayi kendin isteyecek kadar iyiisen sen adamsin kkardeşim ismini yazdan kafi

• teşekkür ederim sağolasın

• Yaa çook çook ince bir hareket bu kıskanmadım hiç ben istemem zaten böyle şeyler aslaa :D

• Barika bir ilskiniz var allaj bozmsn nasil brktin sigaryi bnde sevgilme kizyorum artik son damlam tsyo brlcam dyo ama bırakmıyor

• Amin inşallah:) Zor oluyo inan ama canım istediğinde onun masmavi gözleri gözümün önüne geldi hep sonra da içmicem deyip attım :)

• Masallahh :)

• Valla ne yazarsan yaz. Ama sana şunu diyorum HELAL OLSUN SANA... VALLA BRAVO YA.

• Çok teşekkür ederim :)

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 44

• Seni Seviyorum
    ve Sigarayı bırakıyorum yaz

• aynen kardeşim sagolasın yorumun için..

• Vaay tüm kızlar seni kıskandığını söylüyor. E normal tabi. Gizli kullanıcı olarak saçmalayanlara aldırma onların senin gibi bir ilişkisi olmadığı için zırvalıyorlar o kadar. Sen içinden geleni yaz kardeşim. Helal olsun sana aşk senin gibilerine yakışır.

• sağol kardeşim muattabım bile değil öyleleri.4 sene olmuş beni bıraksa şimdiye kadar bırakırdı heralde. Allah seni de dilediğin kişiyle mutlu etsin kardeşim

• Amin cümlemizi.

• senş sevmeye kıyamıyorum yahu..:p

• Uyudun mu *

• kizicaksin belki ama olm poposunu kaldirma cidden yaptik biz kalkti gerek yok hissetsen bile yazmican bu kizlara

• haklısın kardeşim dengede tutucan herşeyi :)

• Uyudun mu yaz

• tatlı ve benli rüyalar meleğim...

• aklım ruhum kalbim bu sabah nasıl keyifler..

• sigarayı bırakıcam de ama bunu geniş zamana yayarak söyle

• Oha ya bu kadar kıl kuyruk olmayın. Sen şimdi ossura ossura uyuyorsun bense fosur fosur sigara içiyorum. İyi geceler by yaz.

• bir gülüşüyle bütün cihanı aydınlatan ayı güneşi yıldızları gölgede bırakan benim güzeller güzeli sevgililer sevgilisi canım sevgilim. bu hayattaki saadet limanım. bilmezmisin sen üzüldüğünde ben senin üzüldüğünü gördüğü için bu gözlerime neler eylerim senin incinmiş sesini duyduğu için bu kulaklara neler eylerim. benim ay yüzü sevgilim seni ne kadar sevdiğimi kör kuyulura haykırsam kuyulurdan sular taşar çöllere haykırsam çöllerde sazlıklar biter. benim canım sevgilim kalbimin efendisi.

• içinden geçenleri yaz. burdan copy paste yapma :D

• rakı içen öldüde su içen ölmedimi yaz :D
    sigara olsa onlada ilgili derdim :D

• Tamam iyi düşünüyor sigarayı bırakmanı istiyor, ya gün gelir bırakıp giderse o zaman bir sigara yaktığında, hani beni hep düşünürdün demez misin?

• Umarim hep mutlu olursunuz

• İnşallah kardeşim benim :)

• aya bakarsam seni düşünüyorum güneşe baktığımda ikimizin geleceğini düşünüyorum geceleyin yağmurlu bir havada Ay ışığının altında oturduğum zaman yıldızlara bakıyorum ve hep seni düşünüyorum da yıldız kayarken korkuyorum ya sana bir şey olursa diye, napabilirim seviyorum seni kadınım seni kaybetmeyi aklımın ucundan geçirmek istemiyorum meleğimsin hemde kainatın en güzel meleğisin i love you? ? ? Nasıl :S

• süper kardeşim allah razı olsun :)

• eyvallah aşık :)

• Çünkü seni bir çivi gibi çaktım beynime ve bütün kerpetenleri toplayıp attım denize‎

• Uyudun mu yazıp uyatma da kızı :)

• Sen sislerin içinde inen melek gibisin diyebilirsin abi ama gönderme zannedip kızabilir

• :D olabilir

• Kardeşim öncelikle kızdırdığım zaman ya da öyle içimden geldiğinde yaptığım birşeyi söylemek isterim sana. Aç bir müzik fakat böyle içindeki duyguları yansıtabileceğin bir müzik olsun slow bir müzik. Al telefonu eline hiç okuma yaz yazabildiğin kadar. Okursan çok saçma olmuş der ve silersin. Yaz yazabildiğin kadar. Bak nasılda sayfalar oluyor o yazdığın :) burada yazılanlar senin duygularını tam olarak yansıtıcak mı? Tabiki de hayır :) Dediğimi bir dene bencee :)

• aynen kardeşim dediğin gibi yaptım çok güzel bir cevap vermiş o da :)

• Ne güzel Allah mutluluğunuzu daim etsin :)

• Aminn:)

• Üstüne su değince içeriğindeki pembe mavi Lacivert mürekkebin dağıldığı kalemlerden al. bide çok açık yeşil kağıt. kadınlar için pembe ve sarı kağıt seveceği düşünülse de yeşil kadar derinlikli değildir o renkler ve kadın kadar derinlikli değildir o renkler. sonra onun hakkında ne düşünüyosan yaz. üzerine ufak damlalar yolla. cıvıkma kağıdı sırılsıklam etme belki anı olarakta kalır

• Denicem bunu kardeşim sağolasın :)

• aşk maşk boş parayı verecen edecen gardaş kızlara fazla sevgi gösterme bir yeri kaharr bence bu dediğime ayılırsan bir gün. dd

• haklısın kardeşim önüne gelen her kıza yaparsan dediğin gibi olur allah ayrılık yaşatmaz inşallah 4 seneden sonra :(

• her kıza değil sevgiyi gören kıza yapacan ayrılırsanda ayrıl kızmı yok gerçi türkiyede kezban dolu amerikada ne parçalar var yanıorlarr bana aşktan bahstme. d

• İçinden geçen duyguları yaz

• 18-24 yaşındasın bır cocugun var ve sıgaramı ıcıyor
    bu nasıl bır bağlam

• Cocuk mu :O

• Buraya sorduğun soruyu göster yeter kardeşim

• Sağolasın kardeşim

• Meleğinin şeytan olduğunu anladığında ne yazacaksın bilemiyorum. :)

• hahaha :) evlendiğimde anlıcam galiba :D

• Vay arkadaş ne büyüttünüz bee, ben bunun yapmak istegini haftada birgun yapiyorum (hergun yapilirsa tadi kalmaz) ve benim gibi olan birsuru erkek vardir. Bence yapilmasi gereken bir sey zaten. Bu arkadasimizda yapmak istedi diye bas taci yaptiniz gozunuzu seveyim. Ben yaptiklarimi anlatsam kral ilan edersiniz siz o zaman.

• benim gibi bir maymunu nasıl sevdin :D

• yazdigin sey icinden gelmiyorsa, kizlarsoruyordaki milletin agzindan kopyaysa dunyanin en guzel yazilmis siiri olsa ne yazar

• bence dudağını öp benim canfezayı öpmek istediğim gibi

• öpp öp öp öpppppp

• Öncekileri Göster
    • öpmelisn öp öp

• öpppppp öppplppp öpp*pp

• Daha Fazla
Yükleniyor...