Meleğime o uyurken nasıl şeyler yazabilirim?

Uyudu :) Biraz kızdırdım onu. Sigara içme söz ver falan dedi hayır dedim iyi deyip uyudu :) Onu çok seviyorum, bana lütfen dalga geçmeden yardım... Daha Fazla

Güncellemeler:
Yardımcı olan arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum.Kendi çapımda bişeyler yazdım ama hala göndermedim sabaha kadar uğrasıcam.Hepinize iyi geceler...
Günün sorusu yeni seçildi arkadaslar. Sorum sadece yüzünü gülümsetecek biseyler yazicam neler yazsam mutlu olur :)?

En İyi Kız Görüşü

• Askim, bitanem, omrum,nefesim, butun mutluluklarim, herseyim benim.. Sen benim hayatima yazilmissin biricik askim, kaderimsin, canimdan cok sevdigim ve hic gozumu kirpmadan dusunmeden canimi verebilecegim insansin. Diger yarimsin. Seni cok seviyorum bunu hic unutma. Hayatimda oldugun icin nekadar sansliyim bir bilsen, boyle soylenmez ama sende nekadar sanslisin bir bilsen:) cunku seni kendimden cok seviyorum ve tum aklim, kalbim, nefeslerim hepsi sensin, hersey senin icin. Tum hayatim, hayallerim sensin, herseyim sensin iste.. bu kalp senin icin atiyor bebisim

tam boyle yaz ;)

Soran beğendi
    • Sen varya Harikasın :) Cok mutlu ettin su an beni insallah o da mutlu olacak

• Öncekileri Göster
    • Senin duyguların olmadıktan sonra hiç bir önemi yokk

• yukarıdaki metini sakın yazma, ayrılabilme ihtimaliniz var:D