Rüyamda sevdiğim insanı gördüm. Yorumlar?

Genelde abuk subuk rüyalar görürüm. Bu mantıklı geldi. :D Mesaj taşır gibiydi... Yorumlarınızı bekliyorum:

Sevdiğim insanla ilgiliydi. Onun arkadaşlarından üçü, onun benim hakkımdaki düşüncelerini biliyorlardı. (Aralarında konuştuklarından şüpheleniyordum zaten.) Yanlarına gidiyordum, soruyordum gülüyorlardı. En sonunda bir tanesi "Seviyor." dedi. Şaşırdım. Güldüler. Sonra o geldi, kolundan tuttum ve camın önüne götürdüm. Konuşmaya başladık. Camdan dışarıya bakıyordum, gökyüzü karanlıktı ve pasparlak yıldızlar vardı gökyüzünde. O ise çok üzgündü... Hep dışarıya baktı. Konuştuk, sevdiğimi söyledim. Sanki gerçekte söylemiş gibi bir his oldu. O da beni sevdiğini söyledi. Arkadaşlarından öğrendiğimi anladı. Sonra da gülüşmeye başladık. Beraber yürüdük güldük bir süre. Sonra rüya bitti..

Belki çok saçma gelebilir ama ÇOK etkiliydi. Hayatımda ilk defa bu tarz bir rüya görüyorum. Birçok mesaj taşıyordu sanki içinde. Sizinle paylaşmak istedim... Belki de sadece bilinçaltıma çok yerleşmiştir bunlar. Ama mantıklı sırada ve hatasız görmem bende değişik bir etki bıraktı, teşekkürler. :)


0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

 • Ona düşünceleri aç, yoksa kısa zamanda başkasıyla çıkabilir kaybedebilirisn elini çabuk tut ve açıl

  0|0
  • Şikayet

   telaş yaptım ama şimdi :)) aramız yavaş yavaş düzeliyor bir ara soğumuştuk da. Her zamanki gibi sana neler bana neler başladı -.-

  • Şikayet

   benim senin rüyandan anladığım bu bence ona kapıı aç ve sana teklifte bulunsun..