Rüyamda sevdiğim insanı gördüm. Yorumlar?

Genelde abuk subuk rüyalar görürüm. Bu mantıklı geldi. :D Mesaj taşır gibiydi... Yorumlarınızı bekliyorum:Sevdiğim insanla ilgiliydi. Onun arkadaşlarından üçü, onun benim hakkımdaki düşüncelerini biliyorlardı. (Aralarında konuştuklarından şüpheleniyordum zaten.) Yanlarına gidiyordum, soruyordum gülüyorlardı. En sonunda bir tanesi "Seviyor." dedi. Şaşırdım. Güldüler. Sonra o geldi, kolundan tuttum ve camın önüne götürdüm. Konuşmaya başladık. Camdan dışarıya bakıyordum, gökyüzü karanlıktı ve pasparlak yıldızlar vardı gökyüzünde. O ise çok üzgündü... Hep dışarıya baktı. Konuştuk, sevdiğimi söyledim. Sanki gerçekte söylemiş gibi bir his oldu. O da beni sevdiğini söyledi. Arkadaşlarından öğrendiğimi anladı. Sonra da gülüşmeye başladık. Beraber yürüdük güldük bir süre. Sonra rüya bitti..Belki çok saçma gelebilir ama ÇOK etkiliydi. Hayatımda ilk defa bu tarz bir rüya görüyorum. Birçok mesaj taşıyordu sanki içinde. Sizinle paylaşmak istedim... Belki de sadece bilinçaltıma çok yerleşmiştir bunlar. Ama mantıklı sırada ve hatasız görmem bende değişik bir etki bıraktı, teşekkürler. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ona düşünceleri aç, yoksa kısa zamanda başkasıyla çıkabilir kaybedebilirisn elini çabuk tut ve açıl

• telaş yaptım ama şimdi :)) aramız yavaş yavaş düzeliyor bir ara soğumuştuk da. Her zamanki gibi sana neler bana neler başladı -.-

• benim senin rüyandan anladığım bu bence ona kapıı aç ve sana teklifte bulunsun..

Erkekler Ne Diyor 7

• gerçekten film gibiymiş=) ve sürükleyici... bence bu rüya biçok şeyin senin çabana bağlı olduğunu ve dikkatli hareket etmeni söylüyor

• Bunu işaret olarak değerlendirirsek çocuğa açılman gerekiyor demektir. Demekki çocuk utangaç ve sana yaklaşamıyor. Bu yüzden ilk adımı sen at ve ona yaklaş derim.

• burcun ney rüyaların genelde burçlarla alakası vardır

• Seni seven biri seni düşünüyor demektir.

• Gerçekleşektir, Ama zaman belli olmaya bilir insanlar bazen gerçek olucak olayları öncede rüyasında görebilir :)

• sen sen ol rüyanı buralarda kimseye paylaşma

• hata yapmışsın mantığa ters olmuş etkisi normal

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha çok bilinçaltında kalmış gibi.. Ben neden düzgün rüyalar göremiyorum acaba. (:

• HAyrolsun canım ne diyelim burda rüyayı yorumalayabilecek kimse yok sadece uyandıgında iyi veya hayra yor kimseyede anlatma rüyalarını

Yükleniyor...