• Sor
  • Bence

Rüyamda sevdiğim insanı gördüm. Yorumlar?

Genelde abuk subuk rüyalar görürüm. Bu mantıklı geldi. :D Mesaj taşır gibiydi... Yorumlarınızı bekliyorum: Sevdiğim insanla ilgiliydi. Onun... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ona düşünceleri aç, yoksa kısa zamanda başkasıyla çıkabilir kaybedebilirisn elini çabuk tut ve açıl

• telaş yaptım ama şimdi :)) aramız yavaş yavaş düzeliyor bir ara soğumuştuk da. Her zamanki gibi sana neler bana neler başladı -.-

• benim senin rüyandan anladığım bu bence ona kapıı aç ve sana teklifte bulunsun..

Erkekler Ne Diyor 8

• gerçekten film gibiymiş=) ve sürükleyici... bence bu rüya biçok şeyin senin çabana bağlı olduğunu ve dikkatli hareket etmeni söylüyor

• Bunu işaret olarak değerlendirirsek çocuğa açılman gerekiyor demektir. Demekki çocuk utangaç ve sana yaklaşamıyor. Bu yüzden ilk adımı sen at ve ona yaklaş derim.

• burcun ney rüyaların genelde burçlarla alakası vardır

• Seni seven biri seni düşünüyor demektir.

• Gerçekleşektir, Ama zaman belli olmaya bilir insanlar bazen gerçek olucak olayları öncede rüyasında görebilir :)

• sen sen ol rüyanı buralarda kimseye paylaşma

• hata yapmışsın mantığa ters olmuş etkisi normal

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha çok bilinçaltında kalmış gibi.. Ben neden düzgün rüyalar göremiyorum acaba. (:

• HAyrolsun canım ne diyelim burda rüyayı yorumalayabilecek kimse yok sadece uyandıgında iyi veya hayra yor kimseyede anlatma rüyalarını

Yükleniyor...