Ankara'yla ilgili düşünceleriniz?

burda büyümeyen kimse ankara'yı sevmiyor. düşününce sevecek cok da bir şeyi yok zaten. benimki de alışkanlık gibi bir sevme sanırım. genel yorumlar soguk, uzak bir şehir vs. sizin yorumlarınız ne

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ankara: kapkarabozkırın göbeğindeki gri şehir. yeşili bile gribozkırın rengi şehre sinmiş o da insanlara sinmiş. insanları da soğuk ve robot gibi bozkır insanları. ankarayı beğenenler eminim hayatında fazla şehir görmemiştir.

• haklısın maalesef ama içinde dogup büyüyünce alıskanlık da bir sevgi biçimidir şeklinde seviyorum ben. alttan bir arkadaş yazmıs. düzen var. her seyde her yerde. bazen karmasa olmaması da iyi geliyor insana.

• Öncekileri Göster
    • bayağı bıkmışım ya ben burdan :))))

• sen nerden geldin buraya :) yakında hell is Ankara falan yazacak :D

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç gitmedim bilmiyorum.

• ayazı dışında dört dörtlük bir yer ankara

• Ankara kalabalığın olmadığı her yere yakın bir şehir. Tabi türkiye gibi dünyanın en guzel sehırlerıne sahıp bir ulkede çok parlak gorunmuyor ancak aradığını bulana sevilmeyi hakedecek bir şehirdir.

• Bende sevmiyorum ankarayı 7defa geldım hıc begenmedım gri ve boguk bır havası var

• ben seviyorum :))

• sebep :D

• sebepsiz sevdim ben :) zaten gerçek sevgi de bu değil midir :)

• daha yarım saat kada rönce arabamda şiirini dinledim hasretin nazlıdır Ankara diye, Ankara şiirini. her şeyi bir başkadır ankaranın. o sevmeyenler varya ankarayı Ankara olarak algılayamadıklarındandır sevmemeleri. (Ankara'yı sevmeyene bir zulümdür bu kadar insanın neden ankara'yı sevdiğini anlamadan ankara'da yaşamak )

• her insanın bir özelliği bir rengi var. kimi kalabalığı sever, kimi sakinliği, kimi düzeni. hiçbiri ankarada yok hepsi yarım.Ankara zoraki bir şehirdir. zorla başkent yapılmıştır. alışmadık k.çta don durmaz derler ya.. ankaraya hiçbirşey yakımıyor maalesef.. göl bile yapsanız olmuyor, olmuyor. olmaz. çevresindeki şehirlerin hepsi ankaradan daha zengin bir geçmişe sahip.Ayrıca ankaranın merkezine sinmiş bir karanlık var. özellikle ulus tarafları. bu şehrin adında bile sihir var gibi. insanın içini karartıyor.

• Offf. bayılırım Ankaraya İstanbulun yerini tutmaz ama yinede gözümde 2. benim.

• ankara bir başkadır ankaranın tunalısı tunusu arjantini iranı konuru karanfili cinnahı hoşderesi çankırı caddesi bir başkadır. atakulesi anıtkabiri ayrı kocatepesi bir başka güzeldir. ibni sinanın orda durup atakule kocatepe sheraton portakal çiçeğine bakıp ne güzel şehir be dmektir. kızılayda 5i 1 liraya alınan simitin yanında içilen ayran kadar güzeldir. akşamları bahçelide takılıp geceleri küçük esata aspava yemeye giderken polisler tarafından çevrilip alkol kontrolu yapılması kadar güzeldir.BİR BAŞKADIR BENCE ANKARA

• olur mu öyle ya bir sürü sevecek yanı birçek şehir kadar ve birçok şehirden daha da fazla güzel bir şehir

• Dışardan gelip de Aşti'ye adım atınca kendimi evde gibi hissediyorum.

• ankara güzel şehir tabiki ankaranında kendine göre güzellikleri var ama herkez için yaşadıgı ya da büyüdüğü yer güzeldir

• bak ben anlarayı çok seviyorum askerlimi anıtkabirde yaptım saygı nöbetcisiydim:)):

• Memur şehri ankara.

• Ankara ancak sevdiren olursa sevilir, yazının da anlatacağı gibi;"Şam'da kayısı yetişir mi? Peki Ankara'da hurma yetişir mi?Hurmanın özelliğini bilir misin? Yediğin anda vücutta ne eksikse, vücudun neye ihtiyacı varsa onu tamamlarmış. Sen de bende eksik olan sevgiyi, aşkı tamamladın işte böyle. Şam'a gitmedim, bilmem ama Ankara'da ihtiyacım olan hurmayı buldum ben.Her yol sana, her yol Ankara'ya, her yol kalbime çıktı. Ben Ankara'nın en çok sana gelişini sevdim. Ve de senin sayende sevdim Ankara'yı." demiştim sevdiceğime.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ankara'yı seven tam seviyor,sevmeyen de nefret ediyor gördüğüm kadarıyla. Mesela eski sevgilim Ankara için "Etrafı dağlarla çevrili insan çukuru." derdi. Ben doğma büyüme egeli olmama rağmen Ankara aşığı biriyim. Gerçi düşününce şehrin kendisini sevmekten ziyade,sevdiğim insanların neredeyse tamamı Ankara'da yaşadığı için seviyorum orayı sanırım.

• b'AŞK'entim ...çok şey var diyecek ama sözcükler yetmeyecek...

• +1 HASRETİN NAZLIDIR ANKARA

• ben ankarayı cok seviyorumm ya :)) bendemı anormallik var, amaşu anistanbulda yasyrm maleseff bence her yönden Ankara yasanacak yer sevmeyenleri bosvermek lazm

• katılıyorum. trafikten ölürsün hayattan anlamazsın istanbulda. ama bir başkadır ankara.

• habitat

• bende ankaralıyım da çok da seviyordum ama düşününce yapacak bişey de yok ama yine de seviyorum

• hiç tarzım değil

Yükleniyor...