Eşimle sürekli tartışıyoruz, artık yoruldum. Ne yapmalıyım?

esimle surekli tartisiyoruz hamileyim ve askerde 6 aylik evliyim surekli benim nefes alislarim degisene kadar yoruluncaya kafar tartisiyoruz gerejsuz sebepler hemde onun beyninde bambaska benden alakasiz bir ben var suclamalari ben degilim ve kendini hep hakli goruyor ne dersem bos umutsuzum arik yoruldumda ben ne yapcam yardin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen hamilesin hormonların her geçen gün değişiyor buna bağlı olarak psikolojinde olumsuz etkileniyor, yani havadan nem kapma durumları, eşin desen oda senden farksız askerlikte çok zor bir dönem dir erkekler için onu da anlamalısın, tam bir çatışma ortamı olur aranızda.Kesinlikle sorunlarını ertelemelisin eşin o ortamda senin sorunlarınla ve sorularınla ilgilenecek durumda değil, boşuna ne kendini hırpala ne de eşini yor, zamana bırak her şey düzelecektir pozitif düşün en azından çocuğun için, umarım iyi bir aile olacaksınız

• yeni askere gitti evdeykende ayniydi

Erkekler Ne Diyor 7

• bi tek sende yok tartışmalar ve kendını haklı görmeler kendını uzmeyeceksın cocugunu dusun gerısı yalan

• Bu konuda tanıdığım bir uzman var. kendisi psikolog yardım almayı deneyebilirsiniz. Bu konuda gerekli olan tüm desteği vereceğinden eminim. Bir arkadaşım aynı sizin durumunuzdaydı, yönlendirdim, şuan araları mükemmel gül gibi geçiniyorlar ve 2 de çocukları var. Çok mutlular.

• aşkerde ise eşiniz bence oranın piskolejisi vardır baska hiç bir olamaz bence siz dişinizi sıkın derim askerden gelinceye kadar

• askerliğin bitmesini bekle piskolojisi bozulmuştur

• oncelıkle allah kurtarsın hem bebek ıcın hem hasret ıcın,uzaksınız bırbırınizden...bırınız hormonal olarak, bırınızde stres nedenıyle daralıyorsunuz,acısını bırbırınızden cıkartıyorsunuz,sevıyorsunuz cunku...

gecer bunlar, bıraz alttan almak, bıraz hoşgoru degıstırır herseyı,allah yardımcınız olsun

• genelde tartışma nedenleriniz ne detaylarını bilmem gerek yardımcı olabilmem için

• bakılıcak olursa görücü usülü ile evlendin galiba ikiniz birbirinizle uyumlu değilsiniz hepsi bu sonucu ayrılığa gider çocuk var birde allah yardımcın olsun

• 3 yil flort ettik nisanlikta basladi tartismalar hepsi sudan sebep cok uzatiyo

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz alttan al askerdeymiş ..sus sende yorulduysan..eminim daha mutlu olacaksın.

Yükleniyor...