• Sor
  • Bence

Söz kesilirken erkeğe yüzük takılır mı?

söz ve nişan arasında bir kaç ay olacak kıza tektaş takılacak erkeğe ne tür yüzük takılmalı

Güncellemeler:
arkadaşlar benim çevremde sözde kıza tektaş takılıyor. tektaş deyince de illa ki pırlanta olacak diye bişey yok. maddi durumu olan pırlanta takar ama genelde altın ve taşı sahte olanlardan takıyorlar

En İyi Görüş

• tek taş dışında düz alyans tarzında söz yüzüğüde takılır sözlenecek çifte

• şükür düzgün bir cevap geldi sağol :) bizim burda sadece tektaş takıyor herkes sözde bazıları erkeğe yüzük takmıyor bazıları takıyor. çift alyans nişanda takılıyor benim de kafam karıstı :)

• söz yapmadan nişan olucaksa o şeklde tektaş nişanda takılır ama söz olacaksa söz yüzüğü ile brlkte tektaş da takılır tek taş br nevi evlilik teklifi anlamına geliyor

Erkekler Ne Diyor 10

• Neden takılamsın illa tek taş olacak degil

• Takılır

• türkiyenin neresine gidersen git.. eyer söz olacaksa.. alyans türü bir söz yüzüğü, erkeğe ve kıza takılır.. kıza bazıları bütçesi götürenler tektaş v.s. takarlar.. ama illaha söz olacak diye bir kayidede yok.. nişan olayıda olabiliyor..

• burda öyle yapmıyorlar işte sözde alyans takmıyorlar sadece kıza tek taş takılıyor erkeğe alyans tarzı bişey ya takılır ya takılmaz. nişanda çift alyans alınır

• Öncekileri Göster
    • kıza tektaş takılıyor erkeğe yüzük takılmıyor sözde genelde ama çok geçmeden nişan yapıyorlar

• hımm.. anladım..

• Elbette takılır :)

• tek taş pırlanta o düğün öncesi evlenme teklifi yapılırken erkeğin bir jestidir.söz de söz yüzükleri takılır kadına ve erkeğede nişan yüzükleri ise alyanstır değişmez.ikisde takar.sözde tek taş takımı tercihdir lüx tür bu erkeğe ve kadına kalmıstır ama adet budur.

• tek taş illa ki pırlanta olacak değil ki

• mutluluklar...

• conta

• söz keserken ne tektaşı be noluyor :D evlenirken takılır o şimdilik ikiside sade alyans takmalı bence :D

• tek taşı sözde takıyorlar hep

• pahalı bişey sanıyordum bende

• bizde haftaya söz yapıcaz bende kıza tek taş takılıor biliyordum ama ince söz yüzükleri var erkeğe de kızada onlardan takılıyomuş bizde onlardan aldık sözde takılcak

• hayırlı olsun :) ama aslında çok saçma nişanda bir çift alyans daha mı alınacak yazık müsrüflik bence

• Öncekileri Göster
    • ama erkeğin parmağında nişana kadar yüzük olmazsa senin içinde rahat etmez bana sorarsan ince söz yüzükleri var fiyatlarıda çok uygun onlardan alın takın nişana kadar nişanda da geri verir nişan yüzüğü alırsınız hayırlı olsun bu arada:)

• geri vermek de olmaz ya onun da bir anlamı var çünkü :) sağol :))

• Yok takılmaz erkek yüzüksüz gezer.. Allahım ya

• hiç mi video izlemedin gir baksana

• ne videosu be salak

• Öncekileri Göster
    • bend e onu biliyorum çift alyanstan bahsetmiyorum kıza tektas takılır erkeğe takmıyor bazıları sözde. sadece nişanda takıyor

• git onun ailesine sor birilerine git anneye sor bayanlar daha iyi anlar

Kızlar Ne Diyor 4

• ben söz nişanı bir istiyorum ayrı ayrı sacma gelıyor bana ve alyans ıstıyorum ıns hayırlısıyla olur

• ya kıza tek taş takılıyor bide söz yüzüğü işte erkeğe sadece söz yüzüğü :/

• Erkek sadece söz yüzüğü takar diye biliyorum. Başka da takmaz her halde. Bir de evlenince alyans takılır benim bildiğim.

Yükleniyor...