Bilgisayarınız da ki fotoğraf albümlerinizi neye göre düzenlersiniz ?

Selamün Aleyküm kızlar soruyor üyeleri.İki saattir bilgisayarda ki fotoğrafları düzenlemeye çalışıyorum. Bir o klasöre bir diğer klasör atıyorum.. Fotoğraf çekmeyi çok sevdiğimden bir sürü albüm oldu nasıl baş edeceğim bilemedim.. Sizin bilgisayarınızda ki fotoğraf albümleri nasıl ? Mesela ben kişiye göre albüm açtım. Kendi fotoğraflarım, kardeşimin, kuzenimin, vs vs sizlerin nasıldır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aleyküm Selam.Mesela kışın çekilen fotoğraflar ayrıdır. Özel birinin fotoğrafları ayrıdır.Mesel örnek vericek olursam Resimlerim diye bir Klasör oluşturun, içine atacağınız her bir resim içinde bir klasör ismi olsun.-Hayvan Resimleri-Camii-Tarihi Eserler-Doğa Resimleri-Deniz Bunun gibi, birazcık uğraştırır sizi ama aradığınızı çok rahat bulabilirsiniz...

Erkekler Ne Diyor 13

• kafama göre

• tabıkı düzenli hatta link indirip dosları desenlerını degıstırıyom ısme sekle gore cok cekıyorsan resım manzara resmı varsa yolla

• bu şekilde derlersen istediğin fotografları bulmakta zorlanmazsın. ya da klasör içine ayrı bir klasör daha aç, mesela nereleri gezdiysen o gezdiğin yerlerin ismini yap klasör ismine.

• Aleyküm selam.Çekim yılına göre düzenle.

• link program ile düzene sokabilirsin

• Açıklamayı okusaydın cevabın yine ayı mı olurdu :)

• Pardon bacım bu saatte sonunu okumak zor oluyor herşeyi sona saklamışın :)

• Estağfurullah :)

• Yeni Klasör, Yeni Klasör(1), Yeni Klasör(2)...

• ben de seninkine benzer bir klasör yapısı oluşturuyorum

• Ben hep konusuna göre açarım ... Mesela tatil fotoğrafları, Düğün fotoğrafları vs ...

• Aleyküm selam.

• bir kısmını yanlışlıkla silmiş olsam da tarihli ve isimli olarak düzenli bir şekilde duruyorlar

• karman çormandır, hiç ayırmam ayıklamam kim ugraşcak :)

• Benimde öyleydi de şimdi başına geçtim içinden çıkamadım.

• boşver ugraşma dagınık kalsın :)

• öle klasörlerim rastgele

• Aleykümselam B ne la.?

• Soyadım B ile başlıyor.

• Öncekileri Göster
    • Hahaha ilahi ya akşam akşam :)

• :))) hahah...dostum ben her bilgisayarı formatladığımda cok düzenli bir pc kullanıcsı olacam diyorum bir hafta sonra yine hersey karman corman oluyo buna bir çözüm getiremedim ki sana bir tavsiye verem;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Aleyküm selam.

• Masa üzerinde asfdghjk diye bir klasör var ne bok bulduysam oraya atmışım :d

• Hahaha ALLAH seni :)

• aynen senin gibi yaparım bende

Yükleniyor...