Kadınlar neden evlenmek isterler? Bir kadın erkekten ne bekler?

Bir kadın erkekten ne bekler? Kadın için evlilik ne anlama gelir? Sığınılacak bir liman mı? Alışveriş yapabileceği gemi mi?

Kadın evliliği ne için ister? Kendisine gelecek için mi? Paralı koca mı? Yoksa herşeyden önce mutlu olacağı şükreden bir eş olmak ve yuvasının dışı kuşu olmak için mi ister evliliği? Evlilik programlarında kadın nasıl bir eş istersin sorusuna şu şekilde cevap veriyormuş...

1-evi olsun

2-arabası olsun

3-emekli maaşı veya iyibir işi olsun

4-gezmeyi sevsin

5-vs.. vs..

yani bu uzatılabilinir...kadın gerçekten burada tapacağı seveceği bir eş görünümünden çok parasal etkili kullanabileceği köle arıyor. gel deyince gelsin yat deyince yatsın kalk deyince kalksın..para ver deyince cebini boşaltsin..vs... eee erkeğin suçu ne çok sevmek mi yoksa kadınlara sextek yana muhtaç olmak mı...erkek evliliğinde düzenli bir sex hayatı sevecek saygı duyacak bir eş ve çoluk çocuk kuracağı mutlu yuva bütün bunlarda kadın olmadan olmuyor yani kadında bunu kullanıyor gibi.. siz hangi saftasınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eger evlenirsem sadece toplum baskısı

bir de anlarsın ya ;)

• :))

Kızlar Ne Diyor 2

• pek çok kadın için ev-iş-araba- çok para evliliği çekici kılar. az önce erkek arkadasım "neden benle evlenmek istiyorsun" sorusunu sorduğunda cevabı toparlayamadım bile kafamda. onu çok seviyorum, bu garanti. biraz düşününce şunu farkettim, yanına yakıştığımı düşündürüyor insanlara.. hiç sakınmadan "bn bu kızı seviyorum" diyebiliyor... ezmiyor kimsenin yanında, "ben onun üstüyüm, ben ne dersem odur, buna uymak zorunda, ben olmasam birşey yapamaz" havalarında değil.. yaptığı korumacılık değil aslında, bana olan sevgi ve saygısı bu. ve inan bana bu herseyin üzerinde.

kendisi sıralayana kadar evi, işi, arabası olduğu gerçeğine odaklanmamıştım bile.

saygılar =)

• vallahi genel adına konuşamam ama kendi adıma cevap verebilirim:

- hakkında sürekli atıp tuttuğumuz hadisenin ne olduğunu merak ediyorum, o yüzden yakından öğrenmek istiyorum.

- içimdeki iflah olmaz romantiğe söz geçiremiyorum, bir gün yanında yaşlanmak isteyeceğim adamla tanışacağıma dair sarsılmaz bir his var içimde!

• haklarında ögrenmek istedigim şey şukı sevgili arkadasım kadınları daha iyi tanımak istiyorum yani para için mi evlenıyorlar yoksa gercekten yanına yakıcasak bır es fedakarlık yapılacak bır hayat için mi

Erkekler Ne Diyor 2

• hepsinin tek bi amacı var kendi ayakları üzerinde durmak evlilikte bunu gerçkleştirmek için bi araç arştır kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış bi kadın evlenmeyi hiç düşünmez erkekler evlilikte sadece kullanılır amaç hep aynıdır

• ama yüzde 90 olee

• diyosun :)) buda senin fikrin işte ben bu fikre sahip kadın genellemesını arastırıyorum... çünkü erkek gercekten yuva kurmak için çabalıyorken bazı kadınlar cebını doldurabılmek için çabalıyorlarmış duyumlarıma göre ...:) tabi bunu herkesle genelleyemem..

• evlilige bu kadar basit bakilmamali. sonucta bu sekilde arayan adamlarin da gorusu su: kadin evden cikmaz calismaz kirar dizini oturur... ee bu durumda ne olacak? adam tabi ki bankamatik olmali... yoksa kadina gelir elde etme imkani taninmiyor ki. sen calisan belli standartlarda bir adamsan zaten once kendi ayaklari ustunde durabilen kadinlardan kullanirsin tercihini o zaman da banka gorevi yapiyor gibi gorunmezsin.

• hayati musterek kilmak iki tarafa da bagli... kadinin da erkegin de calistigi bir ailede, aksam adam eve gelip ayaklarini uzatirken kadin, yemek bulasik cocuk vb bir ton ugrasiyor ekstradan... bunlari da goz onunde bulundurup musterek demelisin.

• evet buda ayrı bir görüş ama ya kadının çalışmasına karsı dıılsek... yanı erkek evlenecegıne kadına ne verıyorsa kadın da aynı karsılıklı verebılmesı lazım yanı tek maasla gecım zor bu devırde çift maas daha kolay diyenler var ...ha bırde hayat müşterek (miş) yaa:)))

Yükleniyor...