• Sor
  • Bence

Karlı bir hava.. ahşap bir ev.. şömine ve kırmızı şarappp ...

bu dörtlüyü düşününce; akınıza neler geliyor arkadaşlar bunları birleştirdiğinizde nasıl bişi yaşamak isterdiniz ?

En İyi Görüş

• Başta bunlarla beraber bir sevgilin olması lazım ki güzel bir anlam kazansın.. şöminenin karşısındaki o kocaman koltuğa gömülp sevgilinin kollarının arasında kokusuyla şarap içmek gibisiiii...

Erkekler Ne Diyor 22

• şarap yerine kahve iyi giderdi..

• o işin sonu belli:)

• kitap yazmak ısterdım boyle bır ortamda.kıtabın ısmıde hazır. Yalnız geceler adaddsasaddasad :)

• şarap ı içer kafa bulur o kafayla şöminenin ateşini fazla atar ahşap ev malum yanmaya hazır evi yakarım zor bela kendimi dışarı atarım karlı havada donar ölürüm.

• bilmem o anki ruh halime bağlı

• Benim aklıma, dışarıda yağan karın soğukluğunun bir kapı ötemizde olduğunu bilerek sevdiğime sıkıca sarılmak geliyor. Sadece onunla tamamlanacak geceyi sarhoş olarak değil de o anı her zaman zihnimde saklayabilecek kadar ayık olmak isterdim. Önceden hazırlayıp astığım küçük küçük sevgi notlarıyla beraber rengarenk mumlarla şöminenin verdiği sıcaklığı bütün eve dağıtır, sabaha kadar gözlerinde demlenirdim.

• waaaawww gerçekten bu çook hoş olurdu

• Öncekileri Göster
    • Teşekkür ederim yorum için :)

• Rica ederim :)

• Ve birde parmağında senin alyansini takan ve karninda senin çocuğunu tasiyan bir kadin varsa yaninda tadina doyulmaz bir an olur...

• aklıma beyaz tenli siyah saçlı taş gibi bir hatun geldi ne yapayım böyle yaratılmışız:)

• şöminenin başında sevgilimle üstümüze battaniyeyi çekip sıkıca sarılarak uyumak

• uyumak mı?Gey misin Geyikmisin olm lan

• aklınız sexten başka bir boka sarıyo mu sizin

• valla yerine göre sarıyo

• Şarap yerine filtre kahve isterim

• Aklima The Shooter'in son sahnesi geldi. Bizim tetikci, ahsap evde somine karisisinda icki icen adamlari basip, hepsini tek tek oldurup, evi atese veriyordu.

• devamı ateşli bir gece sanki :D

• sanki :):D

• sımdı bunları dusununce aklıma dırek seks geliyor ama boyle bır yorum yapıncada abaza damgası yıyoruz mk oysaki bak bugune kadar sadece bu soru ıcın boyle bır cevap verdım neyse olgun ınsanlar benı anlayısla karsılayacaklardır.eksilemeyenin mk

• şarapsız daha güzel olabilirdi .

• tamama canım şarabın yerine istediğinizi alın :D

• Şarabı al. Kitap ver.

• Klasik klasik klasik

• Hayalimdir.

• gul yapraklarını başından dökulmesi yuzuk ve ateşli bir öpücuk bende gizli oldum .)

• eveeettttt seni tanıyorummmm :)

• yeterınce değill bencee ;)

• hmm öyle mi dersin :)

• Aydına 10 senede bir kar yağıyor oda 2 saatte çözülüyor yağmurdan dolayı olmaz burda öyle bişey :)

• maç. ne maç izlenir be o ortamda :D

• geyik, olması güç bunun.

• sabaha kadar iç iç iç :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Uyurum.

• gecenin bu saati olmus uyuyamısın.uyurum diyo bide.YALANÇI

• Pizzada olsun slov müziğide açıp 2 3 tane samimi kız arkadaşımla oturup sohbet etmek isterdim.

• hic samimi bir cvb değil.yeme bizi allasen

• Öncekileri Göster
    • iyi yaptın canım burdakileri boşver sen :) öenmli olan zaten içinden gelenleri yazmaktır :)

• olabilir.belki de benim icim fesat.uzgunum

• süper bir ortam yahuuahşap bir dağ evi,kar ve şömine çok romantikkkkkk <3ama ben şarap içemiyorum iğrenç bir tadı var onun yerine ne alsam acaba:)

• hiç farketmez içeçek bişi olmasada olur orda sevdiğinle ol başka bişi istemezsin zaten :):)

• doğrudur:)

• bolu seben kış manzarası off bir de neden bolu demezler mi alın işte bu yüzden link

• yaaa yapma bunu ... harika bir manzara allahım orda olmayı çok istedim :) muazzamm

• bayramda oradayım sık gidiyorum diyebilirim..çekiyor beni ve ilham veriyor;seans seans psikologa gitmek yerine bolu abant bence ücretsiz terapi..

• çok haklısın insan böyle bir yerde huzura erer yaa ..

• Kadeh yok.Post yok.Çikolata yok.Romantizm yok.Yok.

• ayı postu üstünde sevişmek dememizi bekleme

• Karlı bir hava , Abant 'da ahşap pansiyonların birinde, şöminenin önünde kadehimizi aşka kaldırmıştıkkumral saçlarında gezerken elim kar yağıyordu dışarda ocaktı aylardan...yazık oldu diyorum sadece...

• bu güzelliği yaşadın ve sonra pişman mı oldun çok üzüldüm :(

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle düşünüyorum bunu yaşamak bile şans diyelim hayırlısı

• aynen öyle ..

• Göl evı ve sömınenın karsısında bır halı, halıdada kedıler olmalı.

• Huzur.

• sevgilimle baş başa olmak isterdim..

Yükleniyor...