Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Onu sevdiğimi, ondan hoşlandığımı nasıl belli ederim?

Sevdiğim kişiye, gidip ona açılmadan, onu sevdiğimi nasıl belli edebilirim? Sadece hareketlerimle:)))

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Asla bunu yapmamalısın. Acılırsan o sana akrşı bir duygu beslemiyorsa seni kullanabilir. ERkekler acılmak zor olmalı. cünkü erkek bu ne yapacagı belli olmaz. Ama emin olana kadar peşini bırakma

0|0
    • ama bu yıl son yılımız bi daha allah görüştürür İNŞALLAH tabi ya yok açılamam zaten ama hareketlerimle nasıl belli etcem

• Bi daha görüşmiyeceksen amacını anlamadım nedir bu ? Amacsız ve gereksiz. umut baglamışsın üzüleceksin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Her gözgöze geldiğinizde göz kırparsın, o sana baktığında öpücük hareketi yaparsın falan filan ama tabii ki biz bunları hiç ama hiç tavsiye etmeyiz çünkü karşıdan bakan kişi "ne saçmalıyor bu?" diye düşünebilir :)))

0|0
  • kendinden çıkıp başka hareketlrde bulunursan hiçte gözüne batmazsın...

0|0
  • Utanarak gözüne bakarsan seni fazlasıyla anlar. Anlamıyorsa ya aptaldır, yada sevmiyodur.

0|0
  • Sende bendensin ben ne belli edebilirm nede söyleyebilirim ve bu yüzden hep kayıp ederim

0|0
    • eeeeee yani napcaz be kader ortağı biz bizim halimiz ne olcak:))))))

• Yani içinde olayı fazla tartışma bence hem sen kızsın arkadaş falan ol gersi gelir zaten...

Kızlar Ne Diyor 4

• Her an etrafında dolanırsan.Gözgöze gelmesen bile ona sık sık baktığını farkettirirsen anlar heralde...

0|0
  • git açıl bak ben açıldım denuz yelçeni cibü denuz yelçeni cibü

hem neden korkuyon hayat 3 5 gün ölücez yakında

bazı şeyler için pişman olma

0|1
  • cilve yap

0|0
    • ;D

• nasıl cilve mesela örn

• naber **

naptın **

bugün saçların çok güzel olmuş*** :D

• bak şekerim gözgöze gelmek çok önemli anlamlı anlamlı bakarsan o anlar ztn aptal değilse yani :)

0|0
Yükleniyor...