• Sor
  • Bence

Onu sevdiğimi, ondan hoşlandığımı nasıl belli ederim?

Sevdiğim kişiye, gidip ona açılmadan, onu sevdiğimi nasıl belli edebilirim? Sadece hareketlerimle:)))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Asla bunu yapmamalısın. Acılırsan o sana akrşı bir duygu beslemiyorsa seni kullanabilir. ERkekler acılmak zor olmalı. cünkü erkek bu ne yapacagı belli olmaz. Ama emin olana kadar peşini bırakma

• ama bu yıl son yılımız bi daha allah görüştürür İNŞALLAH tabi ya yok açılamam zaten ama hareketlerimle nasıl belli etcem

• Bi daha görüşmiyeceksen amacını anlamadım nedir bu ? Amacsız ve gereksiz. umut baglamışsın üzüleceksin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Her gözgöze geldiğinizde göz kırparsın, o sana baktığında öpücük hareketi yaparsın falan filan ama tabii ki biz bunları hiç ama hiç tavsiye etmeyiz çünkü karşıdan bakan kişi "ne saçmalıyor bu?" diye düşünebilir :)))

• kendinden çıkıp başka hareketlrde bulunursan hiçte gözüne batmazsın...

• Sende bendensin ben ne belli edebilirm nede söyleyebilirim ve bu yüzden hep kayıp ederim

• eeeeee yani napcaz be kader ortağı biz bizim halimiz ne olcak:))))))

• Yani içinde olayı fazla tartışma bence hem sen kızsın arkadaş falan ol gersi gelir zaten...

• Utanarak gözüne bakarsan seni fazlasıyla anlar. Anlamıyorsa ya aptaldır, yada sevmiyodur.

• o ne ya ne komik

• Nedir komik olan ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Her an etrafında dolanırsan.Gözgöze gelmesen bile ona sık sık baktığını farkettirirsen anlar heralde...

• git açıl bak ben açıldım denuz yelçeni cibü denuz yelçeni cibü hem neden korkuyon hayat 3 5 gün ölücez yakında bazı şeyler için pişman olma

• cilve yap

• ;D

• nasıl cilve mesela örn

• naber **
      naptın **
      bugün saçların çok güzel olmuş*** :D

• bak şekerim gözgöze gelmek çok önemli anlamlı anlamlı bakarsan o anlar ztn aptal değilse yani :)

Yükleniyor...