2 günde 4 kilo alınırmı arkadşlar ?

arkadşlar bir insan 2 gün içerisinde 4,5 kilo alırmı ben 71 kiloydum iki gün önce duştan çıktığımda üzerimde bornozla tartıldım 71 kiloyum bugün tartıldım aynı şekilde 75,650 gramımki yemekten önce tartıldım bunuda :D sizce alabilirmi bir insan 2 günde 4kilo 500 gram tartıda bozuk değil bizim evde hem dijital hemde analog tartı var ikiside aynı gösteriyor..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• askım benı dusunmekten kılo alıyorsun bu kadar cok dusunme:d

• tas gibiyim askım seni düşünmek yaradı bana o zaman :))

• Öncekileri Göster
    • seni seviyorum <3

• sevıyorum senı

Kızlar Ne Diyor 7

• homili gırtlak tombili yatak yaşıyorsa alır :)hele bir de kalorili gıdalar tüketiyor, üstüne üstlük bunları gece yiyorsa alır.. bu arada kabızlıkta kilo aldırır, çünkü atılması gereken yağlar atılamıyor..

• hahaha :=)) Alınıyomus veya tartı bozuktur.

• bence alınabılır bende aldım cunku kilo alamıyordum zorladım kendimi baya bir yedim akşam makarnaları 2gunde bende 2 kilo aldım şimdi 2.3 kilo daha almam gerek :D

• ben 2 gündür şöyle yiyorum sabah kahvaltıda 2 pagaca 1 adet gözleme saat 10 da iki tane bisküvi 12 yemek 3 de pogaca 6 da akşam yemeği 12 de aperatifler ve yatış acaba bumu beni kilo aldırdı anlamaıdm :D

• Öncekileri Göster
    • adasadfas doğrudur ben geceleri yuklenıyorum mideme yoksa yakıyor metobolizmam :D o belki metobolizmanı hızlandırıyordur

• öyle herhalde çünkü yeşilçay içince midem de bişey kalmıyodu yakıyodu hemen o kilo verdirdi bana bende bıraktım 2 gün içinde 4,5 kilo aldım bende ona şaşırdımm:S

• bence zor ya

• Ben 5 gun icinde 2 bucuk kilo almistim surekli yiyerek olabiliyor yani ama kulaga olmicak gibi geliyor

• alinmaz arkadasim ben abur cubur tuketiyorum iki gundur patlicam yine ayni :) Kilo alamama sorunum olsa da faydalanacam bundan ilerde:))

• abur cubur değil benimkisi arkadaşım :)) taş gibi yiyorum ben taşş :D

• Ise yaramazz :))

• ödemdir o.vucutta bırıken.tuvalete falanda çıkamadıysan oda etkılıdır.

• lavabo ihtiyacım yok aynı düzen devam ediyo :)

• Öncekileri Göster
    • evet öylede tartılmam lazım teşekkür ederim

• bu şekılde tartılırsan bence gerçekten anlarsın.rıcaederım

Erkekler Ne Diyor 1

• bir günde bile alabilirsin.. iç 4 litre suyu çık tartıya.. en doğru tartılma sabah uyandığında aç karnına olandır.. tuvlt ihtycnı giderdikten sonra.;)

• onu biliyorum asıl doğru olan aç karna tuvalet ihtiyacı olduktan sonra ve üzerinde bişey yokken ama kısmi uyguladım ve sonuç bu anlamadım :S sence olurmu su içmiyorum ama son 2-3 gündür çok aşırı yiyorum

• Öncekileri Göster
    • Aşırı yiyp harkt etmessen normal

• tamam kardeş teşekkür ederim.

Yükleniyor...