• Sor
  • Bence

Sevgiliye en anlamlı hediye ne olabilir?

sevgiliye en anlamlı hediye ne olabilir? evet arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
sevgililer günü için değil hediye arkadaşlar normal bi zamanda verilecek bir hediye

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• alsan : ne gerek vardı askımmmmmmmm derler , almasan beni sevmıyo artk demek derler... amannnn zor ısler bunlarrr

Kızlar Ne Diyor 14

• 14 şubatı literatürden kaldırdılar haberiniz yok mu.?Hediyeyi iade edin hemen:=))

• saf sevgi olabilir bence elle tutulur olmasına gerek yok. seninle olduğu icin güzel icten bir tesekkür olabilir.. bunlar cok daha kalıcı bence

• Mutlak emek harcanması gerek.

• bende böyle düşünüyorum ama aklıma gelmiyo birtürlü ne yapabilirim mesela?

• Sevdigi, hoşuna giden şeyleri düşün önce..

• Son 1 gün kurtulacağız bu sorulardan.Sabır Sabır

• sevgililer günü için değil normal zamanda verilebilecek anlamlı bir hediye

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim

• R.ederim

• sevgiller günü deyince aklınıza neden hep kız arkadaşınız yada erkek arkadaşınız geliyor ve üstelik sadece türkiyede bu olay var diğre ülkelerde sevgililer gününde insanlar arkadaşlarıyla ailesiyle birbirine hediye alıyorlar sevgili deyince insann ilk aklına ailesi gelmeli bence sevgi sadece aşk beslediğin insana duyduğun bişey değilki herkez hem sevgilisiyle ailesiyle dostlarıyla bu güzel günü kutluyor bizler ise sadece kız arkadaşımız veya erkek arkaşalarımızla kutlamayı düşünüyoruz

• kendı ellerıyle hazırlanmıs bıseyler

• bana fikir verirmisin lütfen ne olabilir mesela ?

• Öncekileri Göster
    • bu süpermişş:) teşekkür ederim...

• allahım begendı sonunda:)))saka bı yanada rıca ederım

• seni seviyorsa herşey anlamlı gelecekdirr..

• kalbinizi yerinden çıkarıp verin:)

• sözüm meclisten dışarı ama artık bu sorulara bu cevabı veresim var... link

• Erkekler elektronik eşyaları çok seviyor ben olsam o tarz birşey alırdım

• hep söylediğim gibi 'zıkkımın kökü'.

• x6'nın benim için anlamı çok büyük. en anlamlısı o.

• manidar oldu. Gözlerim doldu hatta bende istiyorum ondan.

• ben de çok duygulanıyorum hırka düşündükçe:(

• En anlamlı hediye sevgilinin istediği bir şeyi almak. Mesela ben pc3 istiyorum. Alınırsa anlamlı olur.

Erkekler Ne Diyor 6

• playboy tavşanı hediye etçok duygulanacaktır

• şu 14 şubat saçmalıgını çıkaranı bir bulsam bir kaşık suda bogmak isterdim...böyle saçma bir gün daha olamaz...sevgilinin aşkın...hediye almak için o günü beklemenin ve alacagın hediyeyi herkese sormanın akıllı yanını bir bana açıklasın...gün saçma olunca sorularda saçma oluyor...

• aldığın zaman kendinde faydalanabileceğin bişey olsun saç kurutma makinası çamaşır makinası vs.

• 14 şubat içinse hiç bir şey

• şu an benim icim saat cok fazla zaman ihtiyacım var :D

• geç kalmışın sen.

Yükleniyor...