İnsanları tanımadan yargılamak neden?

Bir kişiyi tanımadan önce onun için uydurulmuş şeylere inanıp,güvenip;onu o kalıba sokmak neden?Gizli; senin yazacakların belli,tıpış.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• iftira atmak kolay işte bebeğim ben o dedikoduları çıkaranların boklarını açıklamadıysam benim adamlığımdır o sizin ise karaktersizliğiniz o iftiraları atmak çamur at izi kalsın hesaBI::dNOT: arkamdan konuşan ÖNÜMDEN YESİN .! sdfghjklş

• bir zamanlar yargisiz infaz yapmana ragmen +1

• Hadi hadi çabuk gelsinn :D

• eli kulagindadir damlar birazdan :)) seni sevmeyen ölsun nan kefenide benden asdfghjkl :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• hatunlar burda sorular da kendilerine bebeğim bebeklerim dedirtiyo Ondan sonra ben şöyleyim ben böyleyim Ah be abi akıllı olun az ya :D

• :)

• :D ben anlatma özürlü olmadığıma göre daha fazla açıklama yapmam gerek siz . Son Du .

• İzin verdiğim yok,sevgilimle istediğim gibi konuşma hakkına sahibim ama. Iyi geceler

• Öncekileri Göster
  • belki daha heyecanlı oluyodur öyle?

• Evet beyinsizler için kolay ve heyecanlı oluyordur

• albert einsteinin dedigi gibi atomu bile parcaladim ama insanlarin onyargisini kiramadim

• eyv leom:D

• leo ne zaman gelio esilop :D

• tamam o zaman :) kavga sizede sicramasin aman dikkat et sonrasi kotu oluyor :)

• Öncekileri Göster
  • metin kim lo

• ne bılım o kadarın takıp etmedim ben

• Seni niye ilgilendiriyor ki bizim burada takılmamız falan? Çok batıyor size bazı şeyler ben bunu anladım

• manıtası:D

• Sürü psikolojisi anlamadan dalıyorlar cahillik.

• Ön yargılı bir milletiz hatta tanımadığımız kişiler hakkında dedikodu yapıp akşam eve geç geliyorsa bile o insanlar hakkında kesin söyle böyledir diyen zavallı bir milletiz.

• açtım

• Bizim kız:D

• metini tanımıo musun nickimyokkibenim onla bzim kız zevgülüler :D

• Öncekileri Göster
  • cahillik baska birsey değil. olgunlaşmak lazım..

• bunu zaten dediğin gibi ön yargılı insanlar yapar esnek insanlar yapmaz

• görünen köy kılavuz istemez

• "İnsanların ön yargılarını parçalamak, bir atomu parçalamaktan daha zordur." A. Einstein

• bunu her insanın yaptığını zannetmiyorum. lakin bu yobazlıktan ötürü birşey değil. mutluluklar

Kızlar Ne Diyor 10

• Ağzı olan saçmalıyor zaten...Bir kişiye özel değil yani...

• Bu sitede bunu sadece metine yapilmiyor ! Milleti doldurup tabi doldurusa gelen beyinsizlerde buna inanip tanimadan set ögrüyorlar! aman bosverin taniyan tanir tanimayan beyinsizlige devam eder

• Teşekkürler +1

• lal ablalara benden bir +

• Nolmuş gene sitede; kim kime laf etmiş :O

• Ah pentin ahh

• ön yargılı olmamalı çünkü çok yanıldım

• Bir kişiyi tanımadan önce onun için uydurulmuş şeylere inanıp,güvenip;onu o kalıba sokmaktır :))

• arkadan atıp tutan mı var ?

• Aferin bebeğime

• sen ayrı popimizsn maydi dhfbgd

• aynen öyle gerisi çokta fifimde zaten edfghjkl

• Öncekileri Göster
  • Hic kimseyi yargilamam tanidik yabanci fark etmiyor

• haberdarız hatunum :Dtakılma bilen bilir bilmeyen konuşur ve biz biliyoruz

• Herkesin bir popisi var işte asjsbhsbs

• popiliğim ona da sıçramış yazık sadsadadf

• tartakladım muzlu kekimiz asdfghjkl

• Öncekileri Göster
  • genelde ınsanların yaptığı sey kımse önceden uydurulmuş seylerı görmezden gelemıyoo.hele sevgılıız olsun...bır erkekte çıkıp desın benden öncekı hayatın umrumda degıl benle olduğun zamana bakarım ben

• Ben bir şey anlamadım

• dallas gibi oldu burası 2 sevgili burdamı takılıyorlarmış :D

• insanlar kolaya kaçmayı severler de ondan :)

• Kafa anca ona basıyor bebeğim

Yükleniyor...