Nasıl ''çok tatlı'' olunur : )

Kızlar çekicilik açısından görünüşten çok ''tatlılığa'' önem veriyo diyolar ya neye göre oluyor bu size göre :) Yani doğallık mı konuşma tarzı mı sempatiklik mi konuşunca kendine ilgi çekecek kendine has bir üslubunun olması mı neye göre çok tatlı dersiniz ya da etkilenirsiniz ? : )

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sempatiklilik insana tatlılık katıyo.mesela kavak yellerindeki efe gibi.ya da türkçeyi bi garip konuşuyosan hani ingilizler türkçe konuşmaya çalışır ya bu da öyle.yakışıklı değilsen ancak yüzün bebek gibiyse tatlı oluyorsun.şekil şemalde önemli.o kadar işte :)

• biraz saflık da olabilir ama çok değil tabi :) gerektiğinde ciddi gerektiğinde esprili olabilmek doğal olmak lazım sanırım ama tabi yüz yüzelliği önemli konuşma tarzı falan da ama gene de yakışıklılık güzellik en önemli kriterdir.

• Öncekileri Göster
    • evet salaklık boyutuna varmayacak ama senden duymak daha önemli :) ben de dahil komlpeksli insanlar var çünkü.

• O kamili Taksim'de gözünde güneş gözlüğüyle ve koltukları kabarmış bir şekilde yürürken gördük pazar günü.. :)

Kızlar Ne Diyor 8

• okan b. çok tatlı gülüyor mesela haluk bilginer sitcom larda çok tatlı sinirleniyor çekici bi gülüş ve net konuşma tarzı sempatiklik herhangi biri etkileyici sebep olabilir olabilir iğrenç olmasın yeter

• kibar değer veren

• bence tamamen muhabbeti. Muhabbetin iyiyse bağlarsın kendıne :) mimik ve hareketlerde cok onemlıdır tabı:)

• evet de temiz bir yüz ve uygun boy kilo vücut yani o da etkili olur sanırım biraz : )

• insan karsisindakine birseyler duydugu zaman, normalde hosuna gitmesede, O oldugu icin cok hos ve tatli gelebiliyorr, enn salakca ve sacma seyler bile:))

• ama görünüş vs olarak biçekicilik olmadan da bişeyler duyması zorlaşıyo sanırım tamam severse güzel gelir ona ama sevme ihtimali de değişir gibi geliyo bana.

• Erkeklerde çekiciliğin önemli olmadığını düşünüyorum.Sempatik olma ve akıllı adımlar atabilmek bir erkek için "tatlı "tabirini kullanmaya yeter sanırım :)

• öyle de bazen yanına yakıştırmıyolar ya da itici buluyolar işte bazı insanları sadece görünüş konuşma karizmasının olmaması gibi şeylerden dolayı.

• Gülen her kız tatlıdır bir kere.

• Bu görüşüne katılmıyorum. Emin ol değildir. Hatta bazen hayattan bile soğutabilir.

• Öncekileri Göster
    • aslında demek istediğim tebessümdü. boğulurcasına kahkaha değil :D
      ama ben de çok gülerim ya bak şimdi :D:D:D

• anladım seni o gülüşe hafif çekingenlik mahçup bir hava da katmalı kız öyle ilgi çekecek şekilde kahkaha atarsa itici gelir tabi :)

• Doğallık ve şeytan tüyü tatlı yapar bir bayanı.Beni yakınen tanıyan herkes tatlı bulur beni.Ama sanalda açık sözlülüğümden dolayı cadı olduğumu düşünenler de var elbette:))

• senin ses tonun nasıl biraz kaba mı merak ettim tam öyle bi yapıdasınki sanki resimdeki sensen eğer sert bi tonun varsa pek yakışmaz ama bazen konuşma çok etkiliyo :)

• Öncekileri Göster
    • Ses tonu güzeldir ilgili kişinin.. :)

• Hımmm öyle mi dersin:))

• ben bebek yüzlülere çok tatlı derim ama onlarıda hiç çekici bulmam erkek erkege benzemeli

• bayan da bayana benzemeli :)

Erkekler Ne Diyor 5

• çok tatlı yemen lazim :p

• kedini pamuk şekerine bula çok şeker ve tatlı olursun

• kendi açımdan öyle bişey demedim ben

• bence "tas gibisin ohss" demek yerine bizim duydugumuz anlarda "ayy ne tatli" diyorlar sadece :D fark bu...

• bana da diyolardı eskiden kızlar falan ortaokulda yanağımı sıkardı hep ama artık beğenilmiyorum galiba :(

• Öncekileri Göster
    • yok bayağ yakışıklısın özellikle üçüncü resimde :) aslında sempatik bulurlar beni kızlarla falan biçok erkeğe göre rahat kasmadan konuşurum bazısı hanzodur mesela hiç şansı yoktur öyle bi durumum yok ama açıkçası daha uzun boylu eli yüzü düzgün tipleri görünce kendimi beğenesim gelmiyo meslea erkekler tuvaletinde özellikle yanıma 1,90lık bir adam gelince ufacık görünüyorum aynada falan bunları bile takar oldum :(

• yahu benden uzunlar da dolu etrafimda :) ayni resimde bak orada 195 lik arkadas var :D ayrica kizlarin begendigi sekilde kumral ve renkli gozlu :D yahu takma bu kadar kafana bence bu dusunceyi anliyor kadinlar sana yaklasmiyorlar

• erkek dediğin acı olmalı,deyenin dili yanmalı...

Yükleniyor...