Evlenirken daha önce evlendiğin gözüküyor mu?

kuzenim bir kızla evlenicek fakat kızın dedikodusu çıkmış daha önce evlendi diye bunu nasıl ögrenebiliriz yani kuzenim nüfus müdürlgne evlenmek için basvuru yaptıgnda daha önce evlendiği gözükür mü yoksa illa dilekçe verip sormasımı lazım evlenip evlenmediğini

Güncellemeler:
kızın haberi olmadan ögrenebiliyomuyuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kuzeninin yapması gerekenler :

1- Evleneceği insanı yeterince tanıması gerekiyor.

2- Evleneceği insana güvenmesi gerekiyor

3- Evleneceği insana duyduklarını anlatıp işin aslı nedir diye sorması gerekiyor.

Güvenmediğin hakkında hafiyelik yaparak araştırdığın biri ile ne demeye evleniyorsun.

Erkekler Ne Diyor 12

• Elbette..Nufusdan öğrenilebilir...

• kızın haberi olmadan pek etik olmaz açıkçası evleneceği kadına bunu rahat bir şekilde sorabilmeli ayrıca da kimliğinde dul yazar boşandıysa

• ya kuzenın söylemese bile gerdek gecesi adam test eder heralde kalıte kontrol yapar lastık patlak cıkarsa sorar heralde :D

• evlendikten sonra ögrense nolacak önemli olan evlenmedden evlenmişmi ögrenmek

• tc kimliğini biliyorsan her şeyini öğrenirsin

• dedikoducu bir toplumuz vallahi billahi yok onun haberi olmadan öğrenemezsiniz, tabi müfusta bir tanıdık varsa iş değişir ama buda bir suçtur

• tabiki gözükür boşanmış olarak yazar zaten kimlikte

• hmm o zaman kendi değiştire bilir bence siz boşanma dairesine gidin ve bakın oraya sorun.

ama her dedi koduya da kulak azmamak gerek onda öyle dedi kodu çıktıktan sonra ne malum bir gün sende de böyle dedi kodu cikmicana.

• kimlikte bekar yazıyo artık arkadaşım ya

• nüfüs müdürlügünden aile kayıt örnegi çıkartınca ordan belli olur ne zaman evlendıyse orda cıkar

• kimlikte eskiden dul yazardı ama artık yazmıyor ama nüfusta bilgisi vardır , ama sadece kendisi alabilir. şüpheniz varsa zaten niye evleniyorlar, güven evlilikte önemlidir. bence kendisine sorun.

• çok basit o iş dilekçeye gerek yok, ayrıntılı nufus örneğinde çıkar

• Dul yazıyo kimliğinde

• evli

• seninkinde ne yazıyo :P

• artık bekar yazıyo

• Kız hakkında öyle bir şüphesi varsa evlenmesin zaten..

• Hmm anladım

• yok kuzenimin haberi yok bize mahllesinden komşusu söyledi olabilir diye

• Vukuatlı nüfus suretinde görünür tabii ki. O da evlilik için gerekli.

• Ben evlenmedim. Ama alındığını söylemişlerdi. Ama evlenirken gerekli olmasa bile, söylesin kıza. Kız gidip alsın. Ama dedikodulara inanıp, aradaki güveni sarsmaya değer mi? Karar sizin.

• ben evlenirken vukuatli nufus sureti almadım sen aldın mı ilkez duyuyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• biçim ilişki yaşıyorsunuz kafam basmıyor şüphe duyduğun sözüne inanmadığı insanla ne diye aynı yolda yürümek istiyor o zaman

• Tc no dan hersey ama hersey cikiyor gizlice alsin o noyu sona arastirsin magdem.süphe duyor

Yükleniyor...