Sevgiliyle en yakın arkadaş olmak ilişkiyi kötü yönde etkiliyor! Sevgiliniz aynı zamanda en yakın arkadaşınız olabilmeli mi?

Thauma
Araştırmalar sevgilinizinle en yakın arkadaş olacağınız takdirde aranızdaki elektriği ve ilişkinizin başlarındaki tutkuyu kaybedebileceğinizi belirtti. O yüzden, dedikodu hevesinizi arkadaşlarınızla, duygusal enerjinizi de sevgilinize saklamanız öneriliyor.

Peki sizce sevgili aynı zamanda en yakın arkadaşınız olabilmeli mi?
Evet, sevgilim aynı anda en yakın arkadaşım da olabilmeli.
Hayır, sevgilimden aynı zamanda en yakın arkadaşım olması gibi bir beklentim yok.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevgiliyle en yakın arkadaş olmak ilişkiyi kötü yönde etkiliyor! Sevgiliniz aynı zamanda en yakın arkadaşınız olabilmeli mi?