Neden Değerliyiz? (2 Dakikanı ayırsan arkadaş,,Bir şey kaybetmezsin)

auspiciousness
Evet Arkadaşlar,

Bizler tek tek değerli varlıklarız çünkü aklımız var (her ne kadar kullanmayi bilmeyenler olsada ) düşüncelerimiz var görüşlerimiz var.Fakat bunların dışında sizden neden değerli olduğunuzu düşünmenizi istiyorum siz NEDEN DEĞERLİSİNİZ?

NOT: Hepimiz kesinlikle değerliyiz lakin nedenini biliyor lakin bilmiyoruz ama bazılarımız düşünmüyor da ... Sonuçlarınızı hepimiz görüyoruz.. İNTİHARA TEŞEBBÜS olaylarında.. Fakat bu sorumda sizlerden neden değerli olduğunuzu istiyorum en azından okuyup bir şeyler edineceğimiz kendimizde arayacağımız bir değer...
Neden Değerliyiz? (2 Dakikanı ayırsan arkadaş,,Bir şey kaybetmezsin)