Yeni evliyim, eşim dışarıda başkalarına bakıyor. Bende mi bir eksiklik var?

Merhaba, ben daha 5 aylık evliyim ama sokağa felan çıktığımızda eşim hep dışarılara bakıyor. Acaba bende mi bir eksiklik var diye düşünüyorum. Ama gayet güzel ve bakımlı bir bayanım. cCevaplarınızı bekliyorum :(

Özelllikle erkeklerden cevap bekliyorum, tabiki kızlar da cevap verebilir :)

0|0
24|57

En İyi Kız Görüşü

• şimdi bu durumdan rahatsız olduğunu düşünerek sana bir taktik önereceğim..aynı şeyi sende yap ! onun yanında ve farketmesini sağlayarak onun yaptığını yap..ve bunu sana sorduğunda senin yaptığın seyi yapıyorum de..eğer bundan rahatsız olmazsa onu boşa!..bu ne yaa..oldu o baskalarına baksın ben elim kolum bağlı bu duruma göz yumayım..(bu arada bende evliyim..)

12|6
    2|2
    • :) ya ben 18 yasındayım bn yeni ewlendim 5 ay oldu millet hep onun kardesi zannedio dışarda fln millet bana bakarken rahatsız oluyor.. senin dedini ypıcam tşk :)

• Şukunu verdim 😀

• Kızım sen ağırlığını koysana benim kocam olcak ad öyle birşey yapcak olsa ağzına 2 tane yapıştiririm bak bakalım bir daha bakabiliyormu ay ne igrenc birşey onunla uyuyamam ben boğarım aklıma geldikçe

Erkekler Ne Diyor 57

• sende eksiklik yok o CİBİLİYETSİZİN gözü kaşınıyor ama iyi kaşıyacaklar onu duvara tosladığında.

0|0
    0|0
  • Boşan bence

0|0
    0|0
  • belki sen yanlış anlamışsındır diyecem ama afedersin koçan o...zun tekiymiş ki sana "alıcı gözüyle" bakmıyorum diye saçma salak bir cevap vermiş!5 aylık evlisin haberin olsun yarın bir gün bu adamın elinden dayak yemeyede başlarsın (geçmiş olsun)

0|0
    0|0
  • bir erkek yaradılış gereği yanındaki kadın çokta güzel olsa başka bir kadına bakar. gözünü doyuramazsınız. çünkü kadın güzel bir varlıktır. bakması demek seni sevmiyor istemiyor anlamına gelmez. o bakışların çoğu boş bakışlar. ilk önce seni ne kadar sevdiğini anlamaya çalış. ya da sende eksik ne var buna bak. aldatma konusu baska bır kadına bakmak baska. bakmak bazen istem dışı olabiliyor. al karşına konuş rahatsız oldugunu söyle. onlara bakması gayet normal. bakmayan erkek yoktur. göz ucuylada olsa bakar. seven erkek bakmaz diye bişey yok. unutun bu klişe lafları. yemeyin erkekleri. bu tür şeyleri kurcaladıkça saglıksız bir ilişki-evlilik yasayamazsınız.

0|0
    0|0
  • abartmayın, bir erkek ya da bir kadın hayatındaki insanı cok severken de disariya bakabilir. Sadece senin eşin bunu kibarca yapmiyor anladıgım kadarıyla. oyle olsa sen farkına bile varmazdın.

yalansam yalan deyin:)

cok dogal seyler yani...

1|2
    2|0
  • Bence senin kocan bir aptal neden dersen ne güzel hayatındanseni seven sena değer veren hatta kendini sana vermiş biri varken daha ne arıyorsun ya ama neyazıkki insanlar ellerindekinin kıymetini kaybettikten sonra anlıyor ve nedense hak etmeyene hak etmediği kadar değer veriyoruz ben hiç öyle beni seven bir sevgilim olmadı ama olsaydı gözümü ondan ayırmaz o üzülmesin diye cqnımı ortaya koyardım ama maalesefki işte olmafı olmuyor sende kendi kıymetini bil ona göre davran

0|0
    0|0
  • güzel ve bakımlı bir bayansan bunu neden sorun ediyorsun kii...

1|0
    0|0
    • onu cok sevıyorum bşkalarına bakmasının istemiyorum çnki neden bakıosun die sordugumda ise ben alıcıc gozuyle bakmıyorm diyor

• cok gıcık bir durum ya o buna kıskançlık dio gittimiz hiç bi yerden tat alamıyorrum artık sanki butün kızları olduresım gelıo :)

• erkeklern sana bakması oldumu ben ozaman onu görürüm... oda erkeklri öldürmek istiyecktr..:))

• Allah (c. c.), sana bir ömür boyu sabır versin, Kardeş. Demek ki adamda hiç utanma sıkılma yok. Seni er veya geç aldatacaktır veya aldatıyordur da.
    Kusura bakma da düzgün adamlara yüz vermeyip de böyle karaktersizlerle evlenirseniz müstehaktır.

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak açıklamasını yapmaya çalıştım. www.kizlarsoruyor.com/.../a38401-bir-erkek-neden-kadinlara-kizlara-bakar

0|0
    0|0
  • Bu olayı tersten okumak gerekli zira kadınlar yanında bakımlı ve hoş bir kadın olan erkeğe bakıp hatta zaman zaman taciz edebilirler, Kız arkadaş seçimlerinde titiz davrandığımdan dolayı bir çok defa başıma gelen bir olay.

0|0
    0|0
  • Bunun senle bir alakası yok sadece adam daha çocuk ve işin farkına varamamış , Geç olgunlaşma açgözlülük de ekleyince durum ortada.

0|0
    0|0
  • krakterınde vardır

0|0
    0|0
  • Sende ona eşlik et.

0|0
    0|0
  • Hayır bu bir alışkanlık öyle kolay vazgeçilmiyo belli bir süre sonra gayri ihtiyari bakar oluyosun hiçbişe hissetmeden sadece bakmak için bakmak. Zaten bunu yapan kişi durumun kendide farkına varınca bakmaktan vazgeçer. Kontrol dışı bir eğlemdir büyütülmemesi gerekir.. Saygılar

0|0
    0|0
  • cevabı yanlış yerde arıyorsun. ona sor bu soruyu.

0|0
    0|0
  • Yok sende bir eksiklik felan seninki fırlama sadece

1|0
    0|0
  • Wsinin gozu ac buyuk bir ihtimal

0|0
    0|0
  • bu durumda Alman bir kadın sözü aklıma geliyor.
    Kadın diyor ki erkeğim iştahını dışarıda açabilir fakat yemeğini evinde yer.

0|0
    0|0
  • Esinin kacinci sevgilisiydin?

0|0
    0|0
  • Sana öyle geliyor olmasın?

0|1
    0|0
  • Saçma-sapan şeylere kulak verip, aranızda hır çıkmasına neden olma..

Bakması, seni beğenmediği için değil. Yani bunun seninle bir alakası yok. Misal, gazetenin pazar ekinde gördüğün bir adama bakıp ''aa çok yakışıklıymış'' dersin hani; bu da onun gibi bir şey..

Fakat, bakmayı geçip temasta da bulunuyorsa, o zaman sorun var demektir..

0|0
    1|0
    • hayır temasta bulunmuyor kesinlikle sadece yolda biri gorduğu zaman<bakıo ya saniyelikte olsa bu bana batıyor

• Bu yaşlarda yapılan evliliğe karşıyım aslında ama madem evlenmişsin yapacak da bişi yok. O kocan olacak mandaya söyle senden daha iyisini bulabilirse düğün masrafları ve düğün aracı benden. Senin gibi 18 yaşında pırlanta gibi kız bulmuş daha Allah'tan belasını mı istiyor

0|0
    0|0
    • cok teşekkür edrm ama işde göz doymuo 18 de olsan 20 de olsan.

• yeni evli insanlarda çok sık görülen bir durumdur, genelde cinselikle tanışmalarıda yeni olduğu için öz güveninde vermiş olduğu gururla ormanda dolaşan aslan kral sanırlar kendilerini, hatta evde eşiyle cinsel uyumu olmadığında dışarda para karşılığı yatacağı bir çok kadın elinin altında bekler, bu tamemen eşiyle alakalı bir durumdur erkeğin aklı bir karış havada olduğu bir dönemdedir çünkü ve tahminim eşiniz 30 yaşının altındadır, çünkü erkek 30 una kadar bu işi parayla yapar 30 dan sonra evdeki mutluluğu yoksa başka partnerler bulur, bu tamamen seninle alakalı bir durum diyemem ama sen elinden geleni yapmalısın ama yinede erkek özgür yetişmişse ve sana saygısı ne durumda bilemiyorum ama bir gözü dışarda olacaktır

0|0
    0|0
  • Erken evlenmissin

0|0
    0|0
  • 39 muu kırklar mı😄

0|0
    0|0
  • Sende problem yok kardeşim😒

0|0
    0|0
  • ya ben bunun sebebini biliyorum daha cok yenı evlisiniz sanırım alışamamış ama alışır merak etme

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • wah wah, o kaç yaşında acaba...

0|0
    0|0
    • o 24 ben 18 yasındyım

• bu yaslarda ole normal cogu seyı yasamadan evlenmısınız asla unutma bı erkegın baskalarına bakmaması senı sevmedıgı anlamına gelmez sende mutlaka yakısıklı hos bı erkek gorunce caktırmadan bakıyosundur ve onuda hala sevıyosundur

• normal mi bakiyor yiyecek gibi mi? ayrica evlenmeden once nasildi ?

0|0
    0|0
    • ewlenmeden önce pek böyle şelerle ilgilenmezdi

• evlendiğinde elde etti ya kızı...ondan artık bıraktı şimdi başka şeyleri elfe etme peşinde...

• tanimadan dogru duzgun, ben ondan vazgecemem iyisi kotusu ile kocam olsun derseniz erken yaslarda sonuc ortada... ada bence sence bunu iyice oku...

• Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 23

• En iyi cevap seçtiğin kişinin dediğini yapmayın Bir yanlış başka bir yanlışla yanlış olduğu gösterilmez Ona açık ve net ifade et başkalarına bakmasından rahatsız olduğunu niye böyle yaptığını sorun eğer devam ederse kavga edin yine ederse boşanmaya kadar gidebileceğini belirtin

0|0
    0|0
    • işte akıl ve ruh sağlığı yerinde bir kız diğer cevaplarla kıyasla

• öyleler malesef

0|0
    0|0
  • Ben bosadim banada yaptii oturdu simdi gotunun ustune salakkk ! ki her erkek cocuk gibii zatenn ikazz etttt akilllinmasssaaa bosa !! Sakinnn aynisini sende yapma !

0|0
    0|0
  • yanındaki kadını aşağılamak bu resmen en nefret ettiğim şey

0|0
    0|0
  • Eig cok haklı. Yuvani bozarsinmis hadi be adam bakcak kadin ay baksin beyim yuvam bozulmasin dicek. Olduu başka. Sen uygula bu taktiği. Baktin düzelmiyor boşa adam mi yok. Bekara bosamak kolay gibi bisiler dusunmeyin tabi. Bu adamla evli olsan ne olmasan ne.

0|0
    0|0
  • senin eksiğin yok yokta eşinde biraz karakter eksikliği var gibi bana öyle geldi

0|0
    0|0
  • Klasiktir bu kesinlikle senin bir eksikligin yok

0|0
    0|0
  • Nabion sen diyebilirsin :/ bu sirada en iyi seçtiğiniz kişiyi dinleme büyük kavga olur

0|0
    0|0
  • Erkek değiller mi hepsi aynı 😒

0|0
    0|0
  • erkeklerin gözü doymaz...

0|0
    0|0
  • Daha 19 yaşında çıtır bir kızsın üstelikte cicim ayları safhasındasınız ve dışarıda başka kadınlara bakıyo ha pes.Öylesini anca teneşir paklar...

0|0
    0|0
  • Acelen neydi biraz bekleseydin olgunluğun daha yerine oturmadı kusura bakma küçük kızım..

0|0
    0|0
  • Şaşırtıcı bir durum değil yaşlı moruklar bile bakıyo...

1|0
    0|0
  • karısının diğer kadınlardan daha hoş ve bakımlı olduğunu anlamak içindir:-P

0|0
    0|0
  • Aynı eleştiriyi ben de almıştım oraya buraya bakıyorum diye; halbuki alakası yoktu. ben etrafa bakınıyordum; bazı insanlar bakınmayı, çevresindeki cannlıları, olayları incelemeyi sever. bunun başkalarına ilgi duymakla ilgisi yok. ama evlendikten sonra birden bu huyu edindiyse bilemiyorum o zaman... benimki her zaman vardı çünkü.

0|1
    0|0
  • ay canım benim sakin kendini üzme bu erkeklerin doğasında olan birşey başkalarına bakmasının nedeni artık onlarla beraber olamayacağını bilmesi ve buna üzülmesi sen de ona tepkini göster rahatsız olduğunu belirt eğer umursamazsa zaten yeni evlisiniz çocuk olmadan şutla daha iyisini bulursun

0|0
    0|0
    • olur mu canım hiç her erkek öyle mi zannediyorsunuz..onun eşinde sorun vardır bir insan birini severken başkasını gözü görmez en azından bende öle..

• ne mutlu türküm diyene o zaman

• gozunun disarda oldugu gercektne okadar belli mi ;/ cok uzgunum simdi senin adina. bence once bi konusmayi dene rahatsiz oldugunu goster sonrasinda baska yontemler bulmaya calisirsin, 5. ayda boyle biseyde normal degil hani ;S

0|0
    0|0
  • daha 5 aYLIK evlilik cicim ayları değil mi , dışarı bakıyor derken , böyle kızlara baya baya inceler gibi mi bakıyor yoksa sen etrafa baktığı halde yanlış mı algılayıp abartıyorsun ?

0|0
    0|0
    • kızlara baya bakımyor inceleme fln yok ama yanından geçen bi kıza mesela bakıo araba kullanırken olsun bakıo

• Benimde kocamın gozu sürekli dışarda önceleri hiç takmazdim ama artık delirmek üzereyim güzellikle anlattım olmadı kavga ettim yine anlamadı yine devam ediyor simdide komsumuza surekli bakiyor ne yapacagim bilmiyorum bana yardim edin

0|0
    0|0
  • Evde tek kaldığınızda daha Seksi şeyler giyerek böyle böyle kendşne bağlamayı denemelisin bence. Daha yeni olduğu için eski alışkanlıklarını atması sorun olabilir. Ama devam ederse onunla açık açık konuş.

0|0
    0|0
  • Bende 10 aylık evliyim benim eşimde aynı şeyi yapıyor biyere gitsek zehir oluyor nefret ediyorum onun bu huyundan ne dersem diyim bakmıyorum diyor körüm sanki ben

0|0
    0|0
  • Demek ki kişiliği tam oturmamış. Veya sendede biraz eksiklik var. Duygusal anlamda yakın olmayı dene

0|0
    0|0
  • bende böyle bir soru sormayı düşünüyodum bende 19 yaşındayım ve 6 aylık evliyim. bende eşimin yaptığının aynısını yaptım, çok rahatsız oldu, bana haklı olduğumu ve bakmamaya çalışıcanı söyledi alışkanlık olduğunu söyledi ama yakaladığım zaman onunla bi daha birlikte dışarı çıkmayacağımı söyledim yalnız gezmesinin daha iyi olucanı söyledim oda bunu kabul etmediği için kendine dikkat etmeye çalışıyo bakalım bakim.. valla ben kendimde eksiklik olduğunu düşünmüyorum boyum, fiziğim vs manken hatlarına sahip olduğumu düşünüyorum.. seninde güzel olduğuna eminim canım boşver bekarlıktan alışkanlık olmuştur yavaş yavaş bırakır oda.. sende benim taktiği uygulayabilirsin işe yaradığını düşünüyorum:)

0|0
    0|0
    • Bayanlar Size seksi olun şöyle olun böyle olun gibi tavsiyelerde bulunmayacağım günümüzde bayanlar genel olarak daha bakımlı ve bilinçliler eminim sizler de öylesinizdir bu durumun sosyolojik boyutu şöyledir Doğu toplumlarında erkekler 20 yaşlarda cinselliği yeterince yaşamadan evlendiklerinde Dışarıya karşı merakları oluşmaya başlıyor bunu asla kabul etmezler çünkü farkında olmazlar bu bilinçdışı gelişen bir olgudur siz bu konuyu kafanıza çok takmayın gerektiğinde uyarın ama bir süreç olarak kabul edin

Yükleniyor...