Solcu kızların giyim tarzı hakkında bildikleriniz neler ?

gözlemlerinize göre sol görüşlü kızların dış görünüşünü,giyim tarzını yazabilir misiniz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Solcu olmaya mı karar verdin:)

• bu işler zırt diye karar vermekle olmaz

• Öncekileri Göster
    • Bir misal vereyim..Ben bu sene siyah tişortu keşfettim:)Yazı 3 taneyle geçirdim her gün aynı şey vardı sırtımda:)Ve acayip keyif aldım...

• ne güzel...

Erkekler Ne Diyor 18

• Solcu giyim tarzı diye birşey yok.

• hayır biraz dikkat edersen var

• solcuyada sagciyada ...her sey insanligainsan olanlarin giyim tarzi nasil

• sağcısı solcusu olmaz bu işin. kapalılardanda solcu var açıklardanda. açıklardanda sağcı var kapalılardanda. bu kişinin kendi zevkine kalmış bir durum. ama genelde tanıdıgım tüm solcular açık giyinimliler.

• evet başörtü kullanananı görmedim açık derken dekolte giyinenide hiç görmedim

• Öncekileri Göster
    • 1-2 arkadasın öyle diye tüm solcu kızları bununla yargılayamazsın

• ben tüm solcu kızları zaten kıyaslamadım ki. verdiğim cevaba bakarsan ne oldugunu anlarsın.

• Sexi değil

• evet daha açık giyinirler ama giyinmesini bilirler sağcılar gibi kafasını örtüp kıcını basını acmazlar

• Rüküş...Çirkinlikleri de cabası...

• valla iyi giyinirler :) sag solu bırak insan gibi giyinsin yeter :)

• Solcu kızlar sola çekıyor rotblans ayarı yapılmamış bu nası soru allahını seversen :D :D

• Biraz fazla serbest giyinirler. Yetişme tarzı sonuçta. Bize büyüklerimiz anüsümüze kadar görünecek şekilde giyinmenin hiç bir sakıncası olmadığını hatta bize çok yakıştığını öğütlesey di biz de öyle giyinirdik herhalde.

• Kimse biz böyle bir öğüt vermedi.

• sol taraflarında olur dekolteleri, hatta benim bir solcu manitam vardı, kız pantolonunun sağ bacak kısmını komple yırtar giyerdi. ya bir kere etek giyicem dedi zor tuttum. hayır bunun sütyeni var bilmenesi var. sakat kızlar canım...la nasıl olacak işte bildiğin normal giyorlar onlarda :D

• berduş gibi giyiniyorlar ama bazıları gerçekten tarzını ortaya koyuyor. birde solcu olup da converse nike gibi kapitalizme simge olmuş markaları giymeseler daha iyi olacak.

• Solcu kız alıp sağcı yapmak istiyorum :D

• Birbirinizi nasil etiketleyeceginizi sasirmissiniz.

• Benim için kızlar ikiye ayrılır: güzel kızlar, ve daha güzel kızlar.

• kim sağcı kim solcu ne bilek

• giyinişinden

• ++

• ayıptır sölemesi ben hep solcu kızları yatağa atım cünkü ben ülkücüyüm üstünlüğümü kanıtladım hep :D

• Zenginler solcu oluyo gülüyorum neyse solcu kızlar açık giyiniyor kapalı solcu görmedim daha hiç

• zenginler mi solcu oluyo :D:D

• Öncekileri Göster
    • zenginlerin çoğu yandaş canım yandaş

• Her neyse beni ilgilendirmez ben ülkücüyüm ^^

• ben solcu kız hastasıyım dede :)):)

Kızlar Ne Diyor 10

• Genelde eltel kıyafetler; bol etekler, bluzler, kıvırcık dağınık saç moda :P

• Gözlük takanda var ulusalcı gomünist onlar:/

• ortasi yokmu bunun :-D

• solcu soldan giymeye başlar

• Sağına soluna bakmıyorum

• Solcuyum dersiniz de hepinizin babasında bmw, audi ellerinizde iPhone'lar var, lan ne komiksiniz be

• o söylediklerin lafta solcu. gerçekten has solcular fakir olur genelde

• Öncekileri Göster
    • parayı bulunca görüşünü değiştiren,başkalarının kölesi olanlar solcular değil ki zaten solcular parayı bulamıyor

• +++

• solculuk kıyafetle olmuyor ona göre:)

• bu sorudan bu anlamı çıkarmıssın pes.

• bence herkes aynı anlamı çıkarmış...
      solculuk bir görüş ne giydiğinin önemi var mı...

• giyimde çok belli ettiriyor insanı

• vay.geçti o devirler artık her kız sağcısı solcusu farketmeden şık giyiniyor

• Giyim tarzı da mı varmış.

• evet var

• koyu renk salaş giyiniriz :)

• Ben sana sorayım. YOBAZ giyim tarzı nasıl olur :)

• ben de sana şöyle açıklayayım, yobaz giyim tarzı: sırf erkekler tahrik olmasın diye kendinden ödün vererek kendi özgürlüğünü kısarak giyinmektir bu türk giyinenlere göre erkeğin düşünceleri ön plandadır. bkz. kara çarşaflılar

Yükleniyor...