Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Doğum gününü unutup hatırlamayan sevgiliye sevgili denir mi?

Kötü hissediyorum ne yapsa içimdeki boşluğu dolduramaz en doğrusu ayrılmakmı? affedemiyorum bir türlü seven unutmaz dimi o da azıcık umursamış olsa hatırlardı ama unuttu :( siz olsanız ne yaparsınız bir akıl verin?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam cok ama cok kirilirim.. ama bazi insanlar cok unutkan oluyor..

Isteyerek unutmamistir ki :P Bence affetmelisin.. :) ya da kendini affettirmesine izin vermelisin canim ;) Umursamamakla alakasi yok bence.. Tabi erkege bagli.. Ne kadar unutkan bi tip oldugunu sen biliyorsundur.. mesela benim bi enistem var :D cok cok unutkan :D

Yigeninin adini bile unutmustu.. :S Yani simdi o kiz ona nasil kizsin ki, dogum günümü unuttun diyee :D Herif unutkan, elinde olan bisey degil ki ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlginç bir durum. Hiç aramasa çok yoğundu denebilir ama hem aramış hem de kutlamamış demek ki doğum günün olduğunu unutmuş ayrılacak kadar değil ama iyi bir uyarıyı haketmiş.

0|0
    0|0
  • Unutmak gibi bir hakkı olamaz mı sevgililerin .

0|0
    0|0
  • hatırlat ona bakalım ne dicek belki bir nedeni vardır

0|0
    0|0
  • kırılırsın ama hemende ayrılma

0|0
    0|0
  • ayrıl. senin en özel gününü unutan insan seni de unutur ilerde

0|0
    1|0
  • Hiç aklına getirme sen adamın sıkıntısı mı var başına birşey mi geldi Allah korusun öldü mü ne oldu.

hemen triplere girin zaten

0|0
    2|0
    • allah sana yaşatmasın ne diyeyim benimkisi trip o haklı bu sadece benim kaprisim o kadar..

• hemen ortalığı ayağa kaldırmaya gerek olmadığını söylüyorum

"Allah korusun" binbir türlü hali var dünyanın biraz düşünmek gerek

• bilmiyorsun içim nasıl acıyor üsteleme.Hiçbirşeyi yok sapasağlam o aradı aradıda doğum günümü kutlamadan ii gcler dedi kapadı bu nasıl birşey yaşamayan bilmez

• denmez mş ne denir yaaa ne dogum gunuymus be bıtmedı ozel gun merakınız amk

0|0
    2|0
  • ayril

0|0
    1|0
  • bence hemen ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Denmez ama belki önemli bi sebebi vardır.Önce sor

0|0
    0|0
  • unutulur mu yaaa :S

0|0
    0|0
  • unutabilir.tarihi ezbere bildiği hatta haftalar öncesinden bildiği halde o gün gelir ve unutabilir.

0|0
    0|0
  • yok artık ınsanlar okadar yogunkı unutmaları normal ozel gunlerı.bu kadar kırıldıysan kırgınlıgını dıle getır sadece gerısını ona bırak

0|0
    0|0
  • Sevgili denmez öküz denir bence, ve kesinlikle ayrılık sebebidir.

0|0
    1|0
  • olabilir insanlık hali ..bi konuş erkek arkadaşınla..

0|0
    0|0
  • Ben yaşadım biliyorum ve aynı şeyleri hissediyorum ne yapacağımı inan bilemiyorum çok kırıldım ama bencillik etmek de istemiyorum. 1 ay olmuş bunu yazalı ne yaptınız sonra siz merak ettim?

0|0
    0|0
  • Evet denir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...