Doğum gününü unutup hatırlamayan sevgiliye sevgili denir mi?

Kötü hissediyorum ne yapsa içimdeki boşluğu dolduramaz en doğrusu ayrılmakmı? affedemiyorum bir türlü seven unutmaz dimi o da azıcık umursamış olsa hatırlardı ama unuttu :( siz olsanız ne yaparsınız bir akıl verin?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben olsam cok ama cok kirilirim.. ama bazi insanlar cok unutkan oluyor.. Isteyerek unutmamistir ki :P Bence affetmelisin.. :) ya da kendini affettirmesine izin vermelisin canim ;) Umursamamakla alakasi yok bence.. Tabi erkege bagli.. Ne kadar unutkan bi tip oldugunu sen biliyorsundur.. mesela benim bi enistem var :D cok cok unutkan :DYigeninin adini bile unutmustu.. :S Yani simdi o kiz ona nasil kizsin ki, dogum günümü unuttun diyee :D Herif unutkan, elinde olan bisey degil ki ^^

Erkekler Ne Diyor 9

• Unutmak gibi bir hakkı olamaz mı sevgililerin .

• 41gün

kırılırsın ama hemende ayrılma

• 41gün

hatırlat ona bakalım ne dicek belki bir nedeni vardır

• 41gün

İlginç bir durum. Hiç aramasa çok yoğundu denebilir ama hem aramış hem de kutlamamış demek ki doğum günün olduğunu unutmuş ayrılacak kadar değil ama iyi bir uyarıyı haketmiş.

• denmez mş ne denir yaaa ne dogum gunuymus be bıtmedı ozel gun merakınız amk

• Hiç aklına getirme sen adamın sıkıntısı mı var başına birşey mi geldi Allah korusun öldü mü ne oldu.hemen triplere girin zaten

• allah sana yaşatmasın ne diyeyim benimkisi trip o haklı bu sadece benim kaprisim o kadar..

• hemen ortalığı ayağa kaldırmaya gerek olmadığını söylüyorum
      "Allah korusun" binbir türlü hali var dünyanın biraz düşünmek gerek

• bilmiyorsun içim nasıl acıyor üsteleme.Hiçbirşeyi yok sapasağlam o aradı aradıda doğum günümü kutlamadan ii gcler dedi kapadı bu nasıl birşey yaşamayan bilmez

• ayril

• ayrıl. senin en özel gününü unutan insan seni de unutur ilerde

• bence hemen ayrıl

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...