Aslan Erkeği ve Başak Kadını ??

arkadaşlar başlıktaki gibi;aslan burcu erkek ve başak burcu kadını ilişkisi nasıl olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok güzel olur çokta iyi güzel olur tamammı :D

• aminnnn :))

• kahkaha attım gece gece ya sen beni güldürdün Allahda seni güldürsün :D

• Çok iyide oldu cok guzel iyi oldu taam mı ? Şimdi meselam türban olayını cok garıstırdılar haa aralarında bir fark galdı o farglan cok guzel oldu.
      Meselam herkesin hayatına kımse garışamaz ha nasıl garışamaz ben bu şekıl giyinirim bu bayan bu şekıl giyinirr şo şekıl giyinir ha hic kimse kimse garısmaya hakkı yok özgürlük bidir ha başörtü gurban oldugum Ya Resullah'dan gelebilir amma lakinki öyle değildir.Ye h benim yorumlamam bu gadar.Haydi hayırlı işler.

Erkekler Ne Diyor 6

• erkek için kötü olur başak kadınından hayır gelmez alayı o*ç

• bacım kötü olur söliyim.

• kendini beğenmiş çok bilmiş aslan erkeği X cadaloz başak kadını.
      genelleme yapıyorum he yanlış anlama.

• nedenki

• bende başağım ve bana nerde aykırı burç hep onlarla çıktım .yay. kova gıbı burclarla bırınle 6 dıgerınle 4 sene ilişkım oldu ve kavagalıda ayrılmadık ıkısıde benden ufaktı .ve bırı yurtdısına okumaya gıttı .dıgerıde yarı turk yarı yabancıydı oda gene mastıra gıttı .nedır bu kulturlu kızlardan cektıgım artık köylü kızı arıyorum:)şaka bır yana herkesı oldugu gıbı kabul edersen sıkıntı olmaz basak kadını zekıdır işini bılır ;) sen bu işi kıvırırsın olmasada dunyanın sonu degıl denemıs olursun

• iyi olur heralde :P

• Dene sen bence

• Çatışma hep olur kı zaten .Ki olmalı da.Mutlak mutluluk yok :)

• hayır şikayetçii değilim benim şahsen hoşuma gidiyor. bende şuan ona ayak uydurabiliyorum zaten ama geelecekte çatışırmıyız bunun tereddütündeyim.

• Bu ozellıklerın hepsınden şikayetci misin peki.yada nasıl olmalıydı?

• Öncekileri Göster
  • Güzel ama ömrü kısa olur..

Kızlar Ne Diyor 4

• Komşu burçlar birbiriyle iyi anlaşır.Karakter olarak farklı olsalar da severler birbirlerini.Ben de başak burcuyum.Aslan erkeğiyle ilişkim olmadı hiç ama aslanları her zaman sevmişimdir çevremde çok aslan var.

• ay aslan erkeyi bir çapkındır bir çapkındır demedi deme :) başak bilmiyorum :)

• ikiside birbirini paklar

• aslan egocudur okşanmak ister başak eleştirir (: kötü

Yükleniyor...