Sevgililer Günü'nde sevgilime ne yemek yapsam?

Sevgililer gününe sevgilime kendi ellerimle yemek yapmak istiyorum ne yapabilirim hic bi tecrübem yok bu konuda bayanlar yardimci olurmusunuz fikirlerinizi alabilirmiyim?

Güncellemeler:
Yazmayi unutmusum aksam yemegi olcak yani kek kurabiye yapamam malesef yemekden sonra dans ve evlilik teklifi :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• spagetti yap..bi ucundan sen bi ucundan o çekersiniz öpüşürsünüz.

• - mi + mı?

• Öncekileri Göster
    • Cok tsk ederim bencede yazdigin gibi yapsam cok güzel olur :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 9

• akdeniz usülü deniyordu sanırm.makarnayı hasla süz fırın tepsisine biraz yağ dök sonra domatesleri soy söğüs olarak doğra 2 tane de biberi doğra yuvarlak sekilde üzerine makarna dök biraz ayrı byerde sıcak suya 1 büyük bardak kadar suya 1 yemek kasığı salca koy eğer cok katı oldysa biraz daha su ekle onun bir kısmını tepsye döktüğün makrna üstünde gezri sonra tekrar kalan makarnayı dök üzerine kalan domates ve biberleri ekle ve kalan salcayı dök ama cok . 1 tatlı kasığı kadar kekiği üzerinde gezdirerek dök 160 180 derece arası fırına at 20 dkye yakın pisir cıkar ve servis et. cok güzel oluyor emin ol :)

• Ellerin dert görmesin okadar yordun kendini ama bana bu simdi cok zor geldi ilk okumada :D

• aslında cok kolay bence dene emin ol sevgilin cok sevecektir hem değisik bisey

• tatlı ekşi soslu tavuk yap ama filmlerde erkekler hep makarna yapıyo klasik kıza da illaki sosu tattırır

• yaprak sarma...ooyyy bunu yap başka bişi yapma :D

• :D hadi ya biseyler önerin

• önerdikya be..

• He otirim sarma sariyim :D

• kalpli kurabiyeler yada bir pasta yap.

• bu işlere girme

• Neden girmeyim ?

• Öncekileri Göster
    • Olsun yinede biseyler yapmaya calismakda bi cabadir dimi

• öyledir.kolay gelsin

• Bence yemek yapmana gerek yok. Güzel bir pasta ve şarap.

• Alkol kullanmayiz ikimizde sigarayi bile biraktirdi bana :)

• Alkolsüz güzel bir kokteyl hazırlayabilirsin :)

• Köri soslu tavuk

• baktım gidiyorum

• Sagol :) ksr kalmayin sizi yorduysam sadece yardiminizi istiyodum baska bisey degil

• ton balıklı salata yap bir de kırmızı sarap 1 fransız baget ekmeği ve küçük kalp pasta al:)tarif istersen 2 adet konserve ton balığı alınır marul ince ince kıyılır 1 kutu konserve taze mısır soğan severseniz onu da ince doğrayabilirsin biraz yağ döküp servis edebilirsin !

• Cok sagol buda güzel bi alternatif :)

• rica ederim yanına brokoli ve havuçları ince ince uzun uzun kesin haşlayıp zeytinyağlayıp koyabilirsin good luck:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...