Bi erkek kıza hırkasını veriyorsa ?

Gizli Üye
Ya şimdi bir çocuk bir kıza ders çalıştırıyor ve çalıştıkları ortam biraz serinledi kızın üstünde hırka yok ama çocuk da var ve çocuk da çıkarıp hırkasını verdi.Nezaketen bir hareket midir bu yoksa altında bir şeyler aranmalı mı ?Erkekler sadece sevgililerine ya da hoşlandıkları kızlara değil arkadaşlarında böyle bir durumda hırkasını verir dimi ?
Güncellemeler
+1 yıl
hırka bana verilmedi benim hoşlandığım cocuk baska bir kıza verdi
Bi erkek kıza hırkasını veriyorsa ?