Aldattı geçmek bilmeyen bir sıkıntı. Ne yapmam lazım sizce?

arkadaşlar mezunum sınava hazırlanıyorum.2 seneye yaklaşan bi ilişkim vardı herşey güzeldi ayrılmak istedi başkasına gitti .Önceden konuşuyorlarmış zaten. Biz beraberken etrafımımdaki insanları uzaklaştırdı kuzenimi bile silmişti düşünün aptallık yaptım ama uğraşmak istemedim kavga gürültü olmasın dedim .

2 kere mesaj attı özür falan diledi geri dönmek falan değil sadece vicdan azabı çekiyodu. Arkadaşını konuşmaya gönderdi güya çok üzülüyomuş .Dedim benden uzak dursun yeter hiç konuşmadım.

Onun mutlu olması canımı öyle sıkıyor ki . Bana gelince tek isteğim kafam rahat çalışmak ilerde pişman olmamak için herşeyi yapmak istiyorum ama kafama takılıyo bazen saçma sapan hatıralar önümüzde malum bi gün var neler yapıcaklar sevgilisiyle diye düşünüyorum. Bunun salakça olduğunu ilerde aklıma bile gelmiyeceğini adım gibi biliyorum inanın.

Aile tarafından da herşey çok iyi. herzaman yanımda olan 3 4 dostum var .Beğenilen bir kişiyim seneye hayatım çok renkli olucağına inanıyorum. Ama işte tek sorun önümüzdeki 4 ay

. Çalışıyordum gene aklıma takıldım bilgisayarda buldum kendimi ? Ne yapmam lazım sizce gerçekten iyi geliyor burdaki cevaplar hepinize teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu hep olucak güven bana. bi süre hep böyle devam ediyo. Hayatını yoğunlaştırıyorsun, sürekli bişiyler yapmak istiyorsun ama elinde sonunda yalnız kaldığında aklına geliyo ve keyfin kaçıyo. gerçekten değer vermişsin. bu böyle yaşanıyo. Kafam dağılsın diye sinemaya gidiyorum, filmi izlerken herşey güzel. film arasında bi aklıma geliyo keyfim kaçıyo ama film devam ettiğinde yine başka yöne gitmiş oluyorum. Ta ki günden güne daha az düşündüğünü fark edene kadar. Belki başkasıyla tanışırsın ve geçer inanamazsın ama bu bende işe yaramıyor. Seviyorsan eğer ne şekilde biterse bitsin acı veriyor. bi de üstüne aldatınca 5 katı.

Kızlar Ne Diyor 7

• --unutmaya çalıştığın her anda onu tekrar hatırlayacağını düşünerek onu düşündüğün zamanların senin içni bir vakit kaybı olduğunu ve geleceğini etkleyeceğini bilerek adıma atarsan belki daha farklı bir yol izlersin ve kaybettiğin zamanların kazancını artı olarak nitelendirmek istediğinde kendini çok iyi bir yerlerde bulabilirsin.

• Bunun farkındayım . Ama düşünüyorum öyle bi kızgınlık varki içimde ona karşı . Tek dileğim çalışabilmek seneye herşey çok güzel olucak çalışabilrsem

• Aklından cıkar vıcdanı sızlasaydı senı aldatırken sızlardı

• vicdan değilse neden ki geri dönmek istemesi imkansız. Baya yazmıştı haketmedin herşey çok güzeldi falan filan

• inan aymi seyi bende yasadim. 2 ay ölü gibiydim tamda üniversite sinavina hazirlandigim zamanlardi kendimi veremiyordum derslere gozlerim sismis ruh gibi dolasiyordum ortalikda ailem arkadslarm cok uzuluyorlardi hemde kiziyorlardi bana. 2 ay bole gecti sonra pisman olup döndü kapimda yatti gunlerce aradi acmadim gormemezlikden geldim ama bi yere kadar sonunda dayanamayip affetim cok seviyordum asıkdım hersey duzeldi 1 ay gectikden snra ruya bitti kendime geldim simdi surekli tartisiyoruz yaptiklari aklima geliyor yuzune vuruyorum bunlari daha cok tartisiyoruz aptalligima yaniyorum ayrilamiyorumda gun gectikce daha cok soguyorum bunlari nie mi anlattim ? benim düstügüm duruma düsme die unut ne yap et unut. hersey duzelicek biraz daha sabret gecicek sen iyi olucaksin yeterki birakma kendini. ve ben universiteyi kazandim o haldeyken bile sakin pes etme bununla mücadele edebilirsin

• Teşekkür ederim ciddi bi moral oldu :( rüyamda gördüm o en saf haliyle eskiden konuştuklarımız ne varsa onları konuşuyoduk yüzü gülüyodu .Onu güzel hatırlamamı bile çok gördü . Onunla bidaha olmam mümkün değil zaten atlatmak istiyorum şu durumu senin gibi

• tanıyom yha ben seni :D

• şimdi yazmassın hee =))

• yok yok sensin :D mesaj atcam :D

• Yok ben sizi tanımıyorum biriyle karıştırdınız sanırsam :):)

• Öncekileri Göster
  • unutursun için yana yana..bazen unutmak lazım sanırım

• Ailen... ne güzel söyledin aile herşeydir onlarla aran iyiyse sen boşver gerisini şu sınavada sıkı çalış kazan hayırlısıyla sana tavsiyem sınavından başka hiç bişeyi kafana takma bu senin hayatın geleceğin bundan daha önemli olan ne olabilirki

• hayırlısı olsun hakkına ne demeli.. kitaplarda iyi gelir umarım :)

• Hayal kurmakta hiç bir sıkıntı yok :) Sosyal hayatım dershanede 2 3 muhabbet bide akşamları 2 saat bowling haftada 1 toplanıp oyun oynuyoruz bu kadar :) Sorunum kafamda rahat değilim başarı kitapları falan okumaya başladım umarım biraz işe yarar :)

• istesene biraz. önemse hayaller kur yaparsam şöyle olur yapmazsam böyle. tamam kendinide sıkma hani sosyal hayatında olsun suyunu ısıtmadan :) fakat çalışmanıda ihmal etme. sen şunu yada bunu başaramayacağına inandığın sürece bunları yapmamaya kararlısn demektir. kendine güven bak nasıl verimli oluyo

• Öncekileri Göster
  • Bir kaç neşeli şarkı dinle kendine gel ders çalış,arkadaşlarınla vakit geçir eğlenmeye çalış eve gel ders çalış, hatıraları ortadan kaldır,ortak arkadaşlarınızdan bir süre uzak dur bu zamanlarda tehlikeli olabiliyorlar.Ders çalış ve geriye kalan kısmı sosyal hayatınla doldur boş kalmamaya çalış boş vaktin olmadıkça aklına daha az gelecektir.

Erkekler Ne Diyor 2

• aldatmamıs ılıskı suresını doldurmus.

• o tur kızlardan memlekette cok var bence sen iyi oldugun için bunlar geliyor başına bırak ıyı olmayı yoksa daha canın cok yanar bu tur kalırlar böcek gibidir bitmezler onun için sen zehir gibi ol

• gec kalmadın bnce ;)

• Bende şu yaşıma kadar bunu öğrendim :(

• yanı walla ben kıme kotuluk yaptıysam köpek oldu peşimde kime iyilik yaptıysam senın bu kız gbi yaptı onun ıcın senı ıyı anlıyorum kendilerini çok önemsiyorlar bunlar bosver dalgana bakk derım ben kötü olman lazım yoksa bu tur kızlardan kurtulamazsın 30 una kadar boyle davranırlar

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...