Aldattı geçmek bilmeyen bir sıkıntı. Ne yapmam lazım sizce?

arkadaşlar mezunum sınava hazırlanıyorum.2 seneye yaklaşan bi ilişkim vardı herşey güzeldi ayrılmak istedi başkasına gitti .Önceden konuşuyorlarmış zaten. Biz beraberken etrafımımdaki insanları uzaklaştırdı kuzenimi bile silmişti düşünün aptallık yaptım ama uğraşmak istemedim kavga gürültü olmasın dedim .

2 kere mesaj attı özür falan diledi geri dönmek falan değil sadece vicdan azabı çekiyodu. Arkadaşını konuşmaya gönderdi güya çok üzülüyomuş .Dedim benden uzak dursun yeter hiç konuşmadım.

Onun mutlu olması canımı öyle sıkıyor ki . Bana gelince tek isteğim kafam rahat çalışmak ilerde pişman olmamak için herşeyi yapmak istiyorum ama kafama takılıyo bazen saçma sapan hatıralar önümüzde malum bi gün var neler yapıcaklar sevgilisiyle diye düşünüyorum. Bunun salakça olduğunu ilerde aklıma bile gelmiyeceğini adım gibi biliyorum inanın.

Aile tarafından da herşey çok iyi. herzaman yanımda olan 3 4 dostum var .Beğenilen bir kişiyim seneye hayatım çok renkli olucağına inanıyorum. Ama işte tek sorun önümüzdeki 4 ay

. Çalışıyordum gene aklıma takıldım bilgisayarda buldum kendimi ? Ne yapmam lazım sizce gerçekten iyi geliyor burdaki cevaplar hepinize teşekkür ederim.


0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

  • Bu hep olucak güven bana. bi süre hep böyle devam ediyo. Hayatını yoğunlaştırıyorsun, sürekli bişiyler yapmak istiyorsun ama elinde sonunda yalnız kaldığında aklına geliyo ve keyfin kaçıyo. gerçekten değer vermişsin. bu böyle yaşanıyo. Kafam dağılsın diye sinemaya gidiyorum, filmi izlerken herşey güzel. film arasında bi aklıma geliyo keyfim kaçıyo ama film devam ettiğinde yine başka yöne gitmiş oluyorum. Ta ki günden güne daha az düşündüğünü fark edene kadar. Belki başkasıyla tanışırsın ve geçer inanamazsın ama bu bende işe yaramıyor. Seviyorsan eğer ne şekilde biterse bitsin acı veriyor. bi de üstüne aldatınca 5 katı.

    0|0