Balık yağı hapı kilo aldırır mı?

Balık yağı hapı kilo aldırır mı? aldırır diyen var, aldırmaz diyen var aksine zayıflatır diyende var. Aranızda kullanan var mı? ya da tanıdığınız? Bilgi verin lütfen. ! haftaya yakın kullanıyorum aksine zayıfladım. Tok tutuyo galiba. Ve birde vücudun ihtiyacı kadar kullanılırsa kilo aldırmaz diye duydum .. sizin fikirleriniz neler?Bilen biri varsa yazsın mutlaka acil yardııımmm!!!!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aldıır tabi

• kesinlikle (Y)

• başla başla sağlık için ^^

• yok yok haftaya baslıyom rejimee :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• ben kullandım balık yağı hapı iştah açar normalde günde 3 öğün yiyorsan 5 öğün yeme ihtiyacı duyarsın eğer yersen kilo alırsın yemezsen aynı kiloda kalırsın

• zamanla oturur bir anda olmasını bekleme..

• ya aslında benim bünyem den midir nedir kilo verdirdi bana.. Normalde bu kadar yemeye 53 54 olmam lazım..şu an50 kiloyum

• kilo verdirir kesin eminim

• valla bu konu hakkımda fazla bilgim yok k.b

• hadi ya:/ hergünde balık yenmezki ya kokusu çıkmıyo evden

• hayır balık yağı ile w3 aynı şey değil. balık yağı w3 bakımından zengindir hepsi bu. sentetik w3 lerden farklı olarak balık yağı çeşitli minarelleri ve vitaminleri de ihtiva eder. bence balık yağı yerine taze balık veya yağsz konserve tüketmen daha sağlıklı. ileride barsak problemleri yaşayabilirsin çünkü.

• Öncekileri Göster
  • zeytin yağı balık yağı alık yağı hepsi de yağdır kilo aldırır.sen ne istiyon zayıflamakmı şişmekmi bide neden?

• asdfhjasda neyse en azından anladın :D

• "sixback" in ne olduğunu hayal etmek benim için farklı bir deneyim oldu. umarım "sixpack" demek istemişsindir hayal kırıklığı olur benim için :D

• Biliyorum tabide :D benim vücut gereğinden fazla kaslı hani genetik. spordan öncede vıcık vıcık gevşek bir vücudum yoktu hep kaslıydı. yani öyle dışardan şişen kas gibi değil. sıkmayınca belli olmuyo. Hafif sixback var mesela. Kaslı olduğumdan kilo vermektede zorlanıyorum acıkcası

• Öncekileri Göster
  • yağ aldırırı

• Gelişme çağınla aldırır ... Ergenlikte sivilce manyağı yapr ... Cinsel isteğide tavan yaptırır Balık yağı kolaymı :)

• Geliştir kilo almzsın :) Diğer konuyu bilmem her an herşy olabilir.

• vallaşu anöyle yan etkilerini görmedim :D kiloda aldırmadı, aldırmaz inş

• negatif kalorili besinler hariç yediğin herşey kilo aldırma potansiyeline sahiptir. bir diyetisyene danış.

• iyi geceler. uyarınızı dikkate alıcam :)

• rica ederim iyi geceler. konudan bihaber insanların seni denek olarak kullanmasına izin verme.

• haklısın öyle yapmalıyım teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• aldırırrrrr hemde cok oratısız bir sekilde... sonrada veremezsın klayca benim komsun kızına ıcırdı afedersın kız balinaya döndüü şimdi göbek değil cam simidi mubarek

• ovv o zaman bir diyetisyene görünmeliyim .s

• 2-3 ayda şişti

• ya evet onları bende duydumda herkeste o etkiyi yapmıyomus bünyeye göre mesela bazılarının iştahını açıyo, bazılarının kapatıyo. Ben bir haftaya yakın zamandır kullanıyorum kilo verdim aksine üstelik bayada yiyorum abur cubur. O kız ne kadar sürede kilo almaya basladı

• vücudun almayan tpse işe yaramaz. komşum denedi bir halta yaramadı

• peki tesekkürler

• doktor seni değerlerine bakar söylr. ben bilemem

• Boyum 1,63 kilom 50-51 felan dövüşçüyüm 46 kiloya düşcem ondan sormustum. Çok yemek yerim aslında buna rağmen fazla alamıyorum en fazla 53 oluyorum. Bana aldırır mı ki?

Yükleniyor...