Balık yağı hapı kilo aldırır mı?

Balık yağı hapı kilo aldırır mı? aldırır diyen var, aldırmaz diyen var aksine zayıflatır diyende var. Aranızda kullanan var mı? ya da tanıdığınız? Bilgi verin lütfen. ! haftaya yakın kullanıyorum aksine zayıfladım. Tok tutuyo galiba. Ve birde vücudun ihtiyacı kadar kullanılırsa kilo aldırmaz diye duydum .. sizin fikirleriniz neler?Bilen biri varsa yazsın mutlaka acil yardııımmm!!!!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aldıır tabi

• Bünyeye göre farklılık oluyor mus ama mesela ben 1 haftaya yakındır kullanıyorum aksine 1 kilo verdim

• Öncekileri Göster
    • başla başla sağlık için ^^

• kesinlikle (Y)

Erkekler Ne Diyor 7

• yağ aldırırı

• negatif kalorili besinler hariç yediğin herşey kilo aldırma potansiyeline sahiptir. bir diyetisyene danış.

• haklısın öyle yapmalıyım teşekkürler

• rica ederim iyi geceler. konudan bihaber insanların seni denek olarak kullanmasına izin verme.

• iyi geceler. uyarınızı dikkate alıcam :)

• 51gün

http://www.youtube.com/watch?v=vcEYIpAA6V4 sağlık sektöründeyim balık yağının kalitesi çok önemlidir bu bizim ürünümüzdür

• Gelişme çağınla aldırır ... Ergenlikte sivilce manyağı yapr ... Cinsel isteğide tavan yaptırır Balık yağı kolaymı :)

• vallaşu anöyle yan etkilerini görmedim :D kiloda aldırmadı, aldırmaz inş

• Geliştir kilo almzsın :) Diğer konuyu bilmem her an herşy olabilir.

• ben kullandım balık yağı hapı iştah açar normalde günde 3 öğün yiyorsan 5 öğün yeme ihtiyacı duyarsın eğer yersen kilo alırsın yemezsen aynı kiloda kalırsın

• ya aslında benim bünyem den midir nedir kilo verdirdi bana.. Normalde bu kadar yemeye 53 54 olmam lazım..şu an50 kiloyum

• zamanla oturur bir anda olmasını bekleme..

• kilo verdirir kesin eminim

• ciddi misin şuan havalara ucuyom :D nerden biliyosun :))

• Öncekileri Göster
    • hadi ya:/ hergünde balık yenmezki ya kokusu çıkmıyo evden

• valla bu konu hakkımda fazla bilgim yok k.b

• zeytin yağı balık yağı alık yağı hepsi de yağdır kilo aldırır.sen ne istiyon zayıflamakmı şişmekmi bide neden?

• Vermek istiyorum çünkü dövüşcüyüm 46 sikletinde dövüşcem bu sene 4-5 kilo vermem lazım. Balık yağıyla zayıflayanda varmıs tok tutuyo gerçekten birde vücudumun omega ya ihtiyacı var. İhtiyacı kadar alırsam kilo aldırmaz diye düşünüyorum

• Öncekileri Göster
    • "sixback" in ne olduğunu hayal etmek benim için farklı bir deneyim oldu. umarım "sixpack" demek istemişsindir hayal kırıklığı olur benim için :D

• asdfhjasda neyse en azından anladın :D

Kızlar Ne Diyor 2

• aldırırrrrr hemde cok oratısız bir sekilde... sonrada veremezsın klayca benim komsun kızına ıcırdı afedersın kız balinaya döndüü şimdi göbek değil cam simidi mubarek

• ya evet onları bende duydumda herkeste o etkiyi yapmıyomus bünyeye göre mesela bazılarının iştahını açıyo, bazılarının kapatıyo. Ben bir haftaya yakın zamandır kullanıyorum kilo verdim aksine üstelik bayada yiyorum abur cubur. O kız ne kadar sürede kilo almaya basladı

• 2-3 ayda şişti

• ovv o zaman bir diyetisyene görünmeliyim .s

• vücudun almayan tpse işe yaramaz. komşum denedi bir halta yaramadı

• Boyum 1,63 kilom 50-51 felan dövüşçüyüm 46 kiloya düşcem ondan sormustum. Çok yemek yerim aslında buna rağmen fazla alamıyorum en fazla 53 oluyorum. Bana aldırır mı ki?

• doktor seni değerlerine bakar söylr. ben bilemem

• peki tesekkürler

Yükleniyor...