Üst göğüs pressı halter yerıne makınada yapsam verımım düşer mı

üst göğüs presı halter yerıne makınada yapsam verımım düşer mı ? halterle yaptıgn zaman agır gırdıgınde halterın altında kalmamak ıcın bır kısının yardımına ıhtıyacın oluyor oysakı makına ust gogus daha pratık ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bak bu alette halter makınaya bağlıdır. arkasında dışlerı vardır ve olağan ustu bır durumda bır el hareketıyle aletı dıslerıne takarsın ayrıca bır emnıyetı vardır, ağırlığı dusurusen o emnıyete takılır ve orda kalır altında kalmassın

çalıştığın salonda muhtemelen vardır senın calıstığın halter alt veya ust deıl orta goğus ıcın bu vıdeodakı ust gous bunu adamın oturdugu sehpayı senınkı gıbı dumduz yatırdın zaman orta gous çalışabılırsın link

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• yok değişen bişey yok daha güvenli

• link bunu yapman lazım videoki ben :D

• niye soruyon sana yardımcı olmaya calısıyruz senin gibi ipnlere yardım edilmez anladık

• kardes allah ıcın her yerde bu vıdeoyu paylasıyorsun yeter tmam komıksın en komıgı sensın :)))

• :)bu konunun platformu farklı forumlar olabılır bence .daha faydalı bilgiler paylaşımlar alabılırsınız

• Basabileceğin ağırlığı tak o zaman..

• Bench press daha etkili bro..

• Halterde denge faktörü de işin içine girdiğinden kavramaya ve kasların koordineli gelişimine daha faydalı. Öte yandan dediğin gibi makina daha pratik. Ben ara ara değişmek taraftarıyım.

• Öenmli olan o kasların aynı derecede çalışması sorlanması.

Bunu hissediyotrsan hiç farketmez.

Aynı yanma olayını hissettiğin sürece aynı etkiyi alırsın.

Yükleniyor...