AÖF mi yoksa AUZEF mi?

kalptenn
Bu sene iki arada kaldım lisans tamamlayacagım ve DGS ile İstanbul üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü kazandım fakat harç ücretleri çok fazla ve okulu bitirdiğinde açık ibaresi de diplomada yer alacak ayrıca bir yılda hazırlık var toplamda okul3 yıl baya zorlayacak gibi duruyor.

Bunun yanında istersem AÖF Uluslarası ilişkilerden devam edip lisans tamamlayabilirim.

Siz olsanız İstanbul Üniversitesi açık ve uzaktan eğitimi mi tercih edersiniz yoksa Anadolu Üniversitesi Açıköğretimimi?
AÖF mi yoksa AUZEF mi?