• Sor
  • Bence

Iç mimarlığın iç imkanları nelerdir gelecegi parlak mıdır ?

iç mimarlığın iç imkanları nelerdir gelecegi parlak mıdır ? iç mimar olan veya cevresinde iç mimarlık okuyan var mı

Güncellemeler:
-iş imkanları

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İnşaata bağlı her işte para var.. sürekli kent dönüşümü oluyor. Mimara ihtiyaç var bence. Onun dışında çevre şart tabi..Benim sözlüm ins. Muhendisi bende mimarlık yazıcam ve bu sene beraber çalışıcaz

Erkekler Ne Diyor 3

• İç mimar olcağına, mimar ol? Bence hertürlü gideri var. Mühendis olacağıma mimar olaydım keşke :/ artık çok geç demek için çok geç :p

• Yeteneğine , hayalgücüne bağlı Mimarlık bn de mimar olacağım ondan biliyorum :)

• Tanıdığın yoksa zayıf diyebilirim.

Kızlar Ne Diyor 6

• çok güzel bir bölüm ama devlette imkan sıfır die bliorum atama falan yok özelde büre açabilirim ya da cevrem var diosan para kazanabilirsin, yani cok da geniş değil bence

• Sitede mimar olan üyeler var onlar daha iyi bilir ama önü açık bir meslek olarak biliyorum

• Parlaktır.

• Geleceği olan bir meslek, çünküe insanlar asla mağaraya dönmeyecekler.

• İnşallah dönmezler diyelim, bir doğal felaket mecbur bırakmasın da :) lan ne karamsarım ya ;)

• sana ve çevrene bağlı. sen yetenekli değilsen her yer iş olsa ne yazar, sen süper yetenekli olsan çevrende evini işyerini dekore ettirecek 1 allahın kulu yoksa sana iş yok. hem kendini çeşitlendirmeli geliştirmeli hemde çevreni geliştirmelisin ;)

• güzel bir meslek

Yükleniyor...