Özel hayatımı karıştırmadan sanal sevgili bulabilir miyim?

Kendim hakkında bilgi falan verebilirim ama özel hayatımı bilmemeli ve sadece sanaldan olacak bir sevgili bulmak mümkün mü? Farklı şeyler denemek istiyorum.

0|1
1373

En İyi Erkek Görüşü

• Bu mümkün ama ikisini bir arada götürebilir misin? Esas sorun burada başlıyor denedim biraz zor oluyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanalda evlenir sanalda çocuk yaparsınız olmadı çocuğu kendi kraşa şeker kırmaya gönderirsiniz sanayiye

4|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 72

• Mümkün.

0|0
    0|0
    • nasıl?

• Facebook ya da burası gibi mecralardan edinebilirsin. Dikkate aldığın kişiye ilgini belli ederek, karşılık gördüğünde, sanal olması niyetini belirtirsin. Kabul görürse, o şekilde sanal ilişki kurabilirsin.

• farklı şeyleri çok merak ettik.. ? sonuçta el senin kendi elin olacak :) :) :)

0|0
    0|0
  • canın sıkılıyor heralde reel hayat yetmiyor sana

0|0
    0|0
  • Bulabilirsin

0|0
    0|0
  • hiç kimse bilmeden duymaran gel sanaldan konuşalım

0|0
    0|0
  • Sürüsüne bereket 😅

1|0
    0|0
  • sanal sevigli olu mu hiç.. dokunmadan görmedensevişmeden.. hakkında bir şey bilmesine gerek yok ama reel görüşmeden olmaz.. bence tabiii

1|0
    0|0
  • Ne deneyeceksin sanaldan allasen

1|0
    0|0
  • Bulursun

0|0
    0|0
  • Bulursun

0|0
    0|0
  • istemediğin kadar bulursun

0|0
    0|0
    • istemediğim kadar bulurum, ama ciddiyi bulamam sorun da bu ciddi istiyorum

• Sanalda ne kadar ciddi olur , düşünülür

• Boşa kürek çekersin

0|0
    0|0
  • Sanal sevgiliyle ne yapabilirsinki

0|0
    0|0
  • Ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • Ben de oyle ariyorum ama cok seciciyim.

0|0
    0|0
  • Başıma geldi uzun süre sonra anlaşamadık

0|0
    0|0
  • Bulursun burdan

0|0
    1|0
  • gizli olmasan olurdu.

0|0
    0|0
  • Mesela?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 12

• Sadece yalan söylersen bulursun bide aşık olurdan yalan söylediğine pişman olursun o yüzden söyle nolcak seni mi yicek

0|1
    0|0
  • Bulursun ama gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sanaldan tanışabilirsin tamam da sanal ilerlemek çok mantıksız bunun neyinden keyif alacaksın

0|0
    0|0
  • Hemcinsim yapma boyle seyler sonra zorda kalirsin kanarsin sanal gercege donusur hayallarin yikilir sana dost tavsiye ille de tanimadan birinden mesaj almak istiyosan bir kiz arkadasina soyle farkli hattan sana mesaj atsin kizma bana :)))

0|0
    0|0
    • ya da dur buldum su meshur iphonelarda seri mi bisi varmis ha ondan sana farklilik olsun 😂😂

• neden olmasın sen gibi düşünene vardır bence olabilir.. Ama ben nedeninin merak ettim niye sanal istiyosun

0|0
    1|0
  • Mümkün bence ama bir yerde sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Sanal sevgili ne yahu komik misin sen gerçeği varken sanalı tercih etmek de neyin nesi :D

0|0
    0|1
  • Sanalda kalmaz emin ol. bir süre sonra görmek dokunmak keşfetmek isteyeceksin.

1|0
    0|0
  • Bu sana ne katacak?

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • ben de istiyorum adini da mi yanlis soyleyeceksin

0|0
    0|0
  • Seni çılgın seni :D hoş olabilir aslında