Akşama gs maçı var,bu geceyi maçla nasıl güzel bir gece geçirebiliriz?

bugün gsnin maçı var.saat 21.45 te.sevgilimin evndeym ve erkek kardeşide var.akşam yemeğinden sonra maçı izlicez.ben nasıl davranırsam neler yaparsam benmle maç izlemesi zevkli hale gelir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Doğal davran ekstra birşey yapmanı gerektiren birşey yok zaten maç önemli Real madrid GS oynuyor zevkli bir maç sen sadece yemeği biraz erken hazırla maçın gösterileceği kanal açık olsun o heyecanı yaşasın zaten keyif alır. Maç izlerken de eğer kardeşinden çekinmiyorsan omzuna başını yasla ve öyle seyret maçı ...

• hmm +1

• Öncekileri Göster
    • Maç izlerken pek keyif aramamalısın çünkü ne kadar çaba gösterirsen bunu şöyle ifade edeyim sana "çırpındıkça batarsan" misali olur. Maç farklı bir keyiftir TV ye odaklanmaktır. Senin sessizce ona eşlik etmen gerekir ve tabi durumun gidişatına göre muhabbetine eşlik etmelisin. Mesela birşeyden anlamıyorsan bile anlıyormuşcasına o muhabbetin içinde olursan keyif alacaktır. Tezahürat demişsin. Asla deneme inan bana çok yersiz olur.

• hmm anlıyorum.. tamam

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer bir şeyler yaparsan maçın anlamı kalmaz sajhasdj

• ya maçı daha dagüzel yapmak istiyorum.benmle bu maçı izlediği için çok sevnsn istiyorum.bu maçı hiç unutmasın istiyorum

• Galatasaray yenerse herşey daha zevkli olur dua et Real yenmesin keyifler kaçmasın :)

• heralde ülkemi tutacağım ..inşallah gs kazanır bir BJK'li olarakk..

• İşte gerçek kartal :)

• ehehe teşekkürler...

• spiker her sesini yükselttiğinde gol diye bağır :)

• güzel fikir. +1

• Öncekileri Göster
    • bu da güzell..

• ama kardeşine kırmızı kart göstermen lazım diyede ekle :)

• kendini bana yamamaya çalışıyorsun diyen sevgilini mi eğlendirmek için mi bu çaba

• he ne vardı?

• tabiki fenerbahçe forması giyeceksin :D şaka şaka :önce ofsaytı öğren.hakem gs ye yalnıs karar verirse hakemin anasına söv.

• ben nerden anlıcam yaa yanlış karar verdiğini

• Öncekileri Göster
    • :) kadına uzanan eller kırılsın :P

• aynen kırılsın ! :.)

• GENÇLERBİRLİĞİNE BAŞARILAR DİLERİM ;) link

• Baba zevkli diye bişe mi var kola alın cips alın tatlı alın muhabbet edin ve GALATASARAYIN real madridi parçalayışını izleyin.)

• erkek kardeşini yolla o maçı izlerken onu okşa :D

• la yok klasik onlar.başka bişey lazım tezahürat falan etsek?

• Öncekileri Göster
    • hmm

• +1

• ekranın önünden geçme birde futbol terimlerini sorma yeter

• :D

• senin bunları bilmen lazım

• neden benm bilmem lazım gizli bey?

• Öncekileri Göster
    • nickinden*

• ya illa aklına cinsellikmi geliyo yaa sevgiliyle? başka bişey yapılmazmı sevgiliynen öf yaa sıktınız iyice

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne güzel yani sevgilinle mac izliyosun .))

• evet izlemem lazım.dün de maçı bırakıp benmle gezmeye gitti :)

Yükleniyor...