• Sor
  • Bence

Öbür dünyada herkes çıplak mı olacak?

arkadaşlar dün gece fetulllah gülen i izlerken kafama taktı bu mevzuyu. bilenler cevaplasın saçma yorumlarını kendinize saklayın.

Anket Sorusu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yazmakla uğraşmayayım şimdi :DSual: Kıyamet ve Ahiret kitabında deniyor ki: Peygamber efendimiz, (Halk kıyamet günü çıplak haşr olunur) buyurunca, Âişe-i Sıddîka validemiz, (O zaman herkes birbirine bakmaz mı?) diye sordu. Peygamber efendimiz, şu mealdeki âyeti okudu: (O gün herkesin kendine göre derdi vardır.) [Abese 37] Yani kıyametin şiddeti ile insanların birbirlerine bakacak halleri kalmaz.Mahşerde insanların çoğu çıplak olacak,Dine uygun yaşayan örtülü olur ancak.Peygamber efendimiz de buyurdu ki:(Kıyamette, yalınayak, başı açık ve sünnetsiz haşrolunur. İlk elbisesi giyilmiş olan İbrahim aleyhisselamdır. Allahü teala, “Dostum İbrahim giyinsin ki, insanlar onun faziletini bilsinler” buyuracaktır. Ondan sonra diğer insanlar, amelleri nispetinde giydirilir.) [Ebu Nuaym]

Erkekler Ne Diyor 13

• sen gelinlik giy o tarafta

• bassınlar çk mü mühim :D ben sevmıyorum saygıda duymuyorm

• :D :D

• aynen kim kime geçirirse tövbe tövbe :D

• dinsiz kopek

• sorduğun soruya bir bak ya safmısın sen dostum

• ben Alev desenli şort giycem.Temsilen

• hamam böcekleri şort giyebiliyo mu ya?

• Öncekileri Göster
    • sen bana engel çakta bari ben yazamıyım sorularına cevap.Sevaba girersin

• :((((

• Daha önce bir din adamı. Kefen aynı zamanda öteki tarafata bizi sarmalayacak gibi birşey söylemişti ama tam hatırlamıyorum.

• arkadaş cennet ve cehennemde nasıl olacağız demiş siz kıyamet gününden bahsettimişiniz .

• Bilim caginda, bilmek yerine inanci secen kisiler cahildir. Bukadar basit.

• bilimin en büyük kaynağı Kur-an ı Kerim dir

• onu bilmemde kıyamette tekrar dirildikten sonra çıplak olacağız. Sonradah kıyafet verirlerse bilemem.

• sümüklerine bile hakim olamayan bir adamdan medet umuyorsunuz ya hayret sümüklü feto

• Sene olmus 2013 insanlar hala Cennet ve Cehenneme inaniyor.

• ateyiz

• ateyiz degil Ateist.

Saygilar.

• sorarım sana 2020olunca ya da 2040 o zaman neye inanacaksın yani zaman ilerledikçe inançlar kalkmalı veya değişmeli mi ?

• evet çırılçıplak olacaklar ve sordular herkes o zaman birbirine bakar diye ama o korkudan kimsenin aklına öyle birşey gelmiycek

• teşekkürler

• rica ederim arkaddaş tam olarak açıklamış zaten

• evet ama kimse birbirine bakamayacak merak etme...

• ne alakası var ne saçmalıyonuz ya :D::DD:Dd

• of..

• pof..

• sadece mahşer günü çıplak olacak, bu arada o adamı dinlememeni tavsiye ederim, kendisi Müslümanım diyen ancak o kadar malvarlığına rağmen hac vazifesini yapamamış birisidir. SEbebine gelince Suudi Arabistana girişi yasaklanmıştır, çünkü kendisi Yahudi misyoneridir

• hay ağzına sağlık birde bunun gibilere itibar ediyorlar bu ve bunun gibileri takip ediyorlar ya memlekette bizim insanımız hakikaten tam dayaklık.

• kuranda zaten bahsediyor giyinik olacaklarından sadece mahşerde çıplak

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...