Aşk büyük bir yenilgidir. Peki zafer nedir?

Aşk büyük bir yenilgidir aslında.
Kendinizi, ruhunuzu, benliğinizi ve özgürlüğünüzü kaybedersiniz. En kötüsü de kalbinizi...
Aşk böylesine bir yenilgiyken işin zafer kısmı nedir?
Ayrılık mı?
Yalnızlık mı?
Özgürlük mü? #SinirliBiber
Aşk büyük bir yenilgidir. Peki zafer nedir?Daha kolay yaşamalıyım, metruk evlerde yaşayan 'tam işte o kelimeydi' dediğim insanların arasında. Daha kolay ama nasıl, onu da bilmiyorum. Aşk iki de bir ellerimi tutmak istiyor. 'bir gün sen de cezanı çekersin' diyor. Boşuna, ellerimi verme! uyutmayacağım seni, ninniler büyütmüyor çünkü. Bahçende sıçrayan ağustos böcekleri hala saçlarımın içinde. Bir tek ben kanadım, bir tek sen gördün beni.
"Artık özgürüm, öyle yalnızım ki".

0|0
2514

En İyi Kız Görüşü

• Hepimiz aşka yeniliyoruz... Zafer ise aşkı karkışılık lı yaşamaktır. Bu şansı yakalamak bence zaferin ta kendisi

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanı unutabilirsin, Bir insanın sana neler yaptığını da unutabilirsin, ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın. Her nekadar özgür hissetsen de özgür değildir bir parçan. İşin zafer kısmı ise öğrenilmiş yalnızlık olabilir.

6|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• o zaman zafer hiç aşık olmamak ya da aşık etmektir

0|2
    0|0
  • İşin içerisinde aşk varsa galibiyette yoktur kanımca...

0|2
    0|0
  • saçma sapan şeyler öfff 😏 anlamlı anlamlı sözler yazanların hepsi de leyla mecnun sanki -,-

0|1
    0|0
  • Aşkta zafer ''biz'' olma kısmıdır.. Genelde olmaz. Ama aşkta önemli olan zafer değildir. Aşk sadece yönünü kaybeden duygulardan oluşan ve zaferin değil yenilginin kâr kaldığı önce hisler cümbüşü sonraysa hissizlik...

0|2
    0|0
  • Aşk bittikten sonra içinde huzur bırakırsa zafer denilebilir

0|2
    0|0
  • Aşkın olduğu yerde zafer yoktur

0|2
    0|0
  • Özgürlük!

0|2
    0|0
  • Yalnızlık ve özgürlük..

0|2
    0|0
  • Özgür olmak en buyuk zaferdir. Kafan rahat ohh miss

0|1
    0|0
  • özgürlük.

0|1
    0|0
  • Aşk büyük bir yenilgi ise , o büyük yenilgiden sağ salim çıkmak da zaferdir :P

0|2
    0|0
  • Aşk mı boktan birşey bence.

0|2
    0|0
  • Özgürlük aslında bir histir

0|1
    0|0
  • Zafer 🥇 aşkın şarabını içmektir kana kana.

0|1
    0|0
  • Duygularını kontrol edebilmek zaferdir

0|1
    0|0
  • Özgürlük bir zaferdir..

0|1
    0|0
  • Zafer ilk unutanındır ^^

0|2
    0|0
  • Zafer pes etmemektir

0|1
    0|0
  • Zafer her daim özgürlüktür.

0|1
    0|0
  • Aşk büyük bir yenilgi zaferi ise çektiğin acı insanlara guvenmemeyı büyümeyi öğreniyorsun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevgi, bu dünya ve öteki dünyada da en büyük zaferdir. Aşk, iki kişilik yaşamaktır, bunu sen istersin kimse zorlamaz. Tam tersi, ruhunuzu benliğinizi kendinizi özgürlüğünüzü onda tamamlarsınız. Yalnız insan kendi hapsindedir.

0|1
    0|0
  • Farkındalık sahibi birisi için her şey, kendisiyle sınırlı birisi için hiçbir şeydir.

"Cesaret olmadığı sürece, bilgeliğe meyve düşmez." -Baltasar Gracian

0|1
    0|0
  • Her güzel şeyin bir bedeli vardır , en güzel bedel de kalbini tüm masumiyetiyle başkasına açmaktır. Ruhu olmayan bir özgür olacağına , kalbini kaybetmiş bir aşık olmak zaferdir aslında.

0|1
    0|0
  • Zafer bir çocuğu gülümsetmektir.

0|1
    0|0
  • Zafer benim için tecrübedir. Fikirlerinizi burada paylaşmanızda ordan geliyor işte. Yani bu konular açıldıkça aslında insan bir nevi kendini tekrarlıyor geçmişe yönelik tecrübelerden. Hala bir parça bağlı bazı şeylere. Özgürlük bu durumda göreceli. Benim fikrim bu tabi.

0|1
    0|0
  • Zafer ise ayakta kalmaktır.

0|1
    0|0
  • zafer harcanan giden duygulardır. geriye daha büyük bir aşk için gelicekler.

0|1
    0|0
  • özgürlük ama tek aşkla olacak bisey degil

0|1
    0|0
  • Zafer karşılıklı ❤️

0|1
    0|0
  • Zafer unutulur kayıplar hep kalır

0|1
    0|0
  • aşk tek gerçek olduğuna göre. aşkı bulan, kazanır. daima.

0|0
    0|0
  • Pompa

0|0
    0|0
  • aşık olabilmek zaferdir. ama aşk in içinde olmak yenilgi bir çeşit paradoks

0|0
    0|0
Yükleniyor...