Sevgilinizin yanındayken birisi sizi göz hapsine alıp size hunharca baksa, tepkiniz ne olur?

Sevgilinizin yanında birisi sizi göz hapsine alıp size hunharca baksa, tepkiniz ne olur?
Sevgilinizin yanında birisi sizi göz hapsine alıp size hunharca baksa, tepkiniz ne olur?#NeKadarAyıpPappavPavvav
#YapmaAsuman
#BakmaBanaÖyle

0|0
4228

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Bakamaz.

0|0
    0|0
  • sevgilim yok...

0|0
    0|0
  • Eğer bakan kadınsa yanımdaki sevgilimin/Eşimin çok güzel olduğunu düşünürüm. Kadınlar yanlarında güzel kadın olan erkeğe içgüdüsel olarak bakma eğilimdeler. Eğer bakan erkekse beni biryerlerden tanıdığını düşünürüm:)

1|1
    0|0
  • "Hayatım saat 9 yönünde biri beni kesiyor, al bu sopa lazım olur" derim.

0|1
    0|0
  • aşkım şu çapkın kız beni kesip duruyor. ben erkeğim bir şey demem uygun olmaz. git uygun bir dille uyar ve de ki her kuşun eti yenmez. benim sevgilim senin bildiğin erkeklere benzemez.

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyorum sözünün davranışsal hali olarak görüp ayrıma teklifini kabul eder giderim.

Yalnız özgüvenim sağlam sarsılır o da başka bir mevzu.

0|0
    0|0
  • Nağma kim ki zatenn

0|0
    0|0
  • İlgilenmem ne yapayım 😂 Sevgilim bakar zaten icabına..

0|0
    0|0
  • sevgilimle kıyaslarım. kız daha güzelse kalkar onun masasına otururum. yeni tur yeni şans.

0|0
    5|0
  • Erkek adam sevgilisi olan bayana bakmaz benim. başıma denk geldi bir kere 60 yaşlarında sapık bir dedeydi dövmeye içim elverMedi küfür ettim kovdu gitti

0|0
    0|0
  • bakmam, yanimdakine bakiyorsa itinayla döverim, yanımdaki dur derse ikisinide döverim

0|0
    0|0
  • kavga cıkar

0|0
    0|0
  • gidee numarami veririm

0|0
    0|0
  • Gider Alo ne oluyur derim

0|0
    0|0
  • Sevgilimle sohbet halinde olurum sürekli bu yüzden birinin bana baktığını bile fark etmem

0|0
    0|0
  • Sevgilim bir kere tekme tokat dövmeye kalktı beni, sadece birisi bana baktı diye. Tabi bir hafta sonra ilişki komple bitti o da başka bir detay

0|0
    0|0
  • sevgilimi Dürter bu bana bakıyo derim 😐😄

0|0
    0|0
  • eve davet ederim

0|0
    0|0
  • Gormezden gelirim.

0|0
    0|0
  • Hayırdır bilader bizemi iş koyuyon

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 41

• şimdi ona belli etmeden adamı uyarmaya çalışırsam yanlış anlaşılabilirim erkek arkadaşıma söylesem olmadığı için tepkisini bilemem en iyisi usulca ortamdan uzaklasmak

0|0
    0|0
  • Koluna sıkıca tutunur başımı omzuna yaslarım

0|0
    0|0
  • Dikkat etmem sevgilim varken sevgilim e bakacağım için başkasını görmez gözüm oldu ki bir defa denk geldim sevgilime sorarım bizi tanıtıyormu olabiliri var mi diye sevgilim de dönüp bakacağı için ikinci bakışı atamaz.. art niyet aramam

0|0
    0|0
  • Bende ona dik dik bakarım.

0|0
    0|0
  • Sevgilim yanımda olsun olmasın biraz fazla baktığı zaman kaş göz yapıyorum daha dik bakıyorum hiç tahammülüm yok yani.

0|0
    0|0
  • Bana bakan kadınsa eger bizi cok kiskanip basit biri oldugunu dusunur gulmeye eglenmeye devam ederdim
    Bakan erkek ise umursamaz davranirdim. Hic bir erkegin bu kadar cesur oldugunu dusunemiyorum sevgilisininin yanindayken ozellikle de

0|0
    0|0
  • Açıkcası hoş biri ise içten içe hoşuma gider ama ayıp birşey sonuçta sadece öyle bakmasina izin veririm ileri götürtmem

1|0
    0|1
  • Hic birşey cünkü onun bana baktiğini fark etmem icin bende bakmam lazım işte o zaman hoş olmaz. Milletin baktiği değil benim baktığım önemli.

0|0
    0|0
  • pek umursamam :P

0|0
    0|0
  • Mekan değiştiririm. Onun gidemeyeceği yerlere giderim.

0|0
    0|0
  • ben de ona bakmam ki bakmayı kessin.

0|0
    0|0
  • ohom umurumda olmazdi hatta kiskanipta kendi sevgilisininde kendisine sarilmiyo diye trip atanda oldu :D benim tepkim: gulmek olur ;)

0|0
    0|0
  • Hunharca bakmak? 😂 Ben de ona bakarim, ters ters bakarim baska yere bakmak zorunda kalir. 😈

0|0
    0|0
  • Olaylar büyümesin diye tepki vermem. Ama aşırıya kaçıyor ise kalkalım derim.

0|1
    0|0
  • hiç belli etmem farkettiğimi sevgilime daha da yanaşırım

0|0
    0|0
  • O olunca etrafta pek bağım olmuyo ya

0|0
    0|0
  • Sevgilim yanımdaysa onun farketmemesi için elimden geleni yaparım çünkü farkederse gidip döver biliyorum ssjsjsjs

0|0
    0|0
  • ona bakmam.

0|0
    0|0
  • Sevgilime bakarım ilgilenmem görmezden gelebilirim

0|0
    0|0
  • Bakmam

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam