Sevgilime güzel uzun bir mesaj atmak istiyorum.

Sevgilime uzun mesaj yazmak istiyorum sabah mutlu uyanması için ama bir yerde tıkanıyorum güzel yazı yazabilen varsa yazabilir mi ya da hazırda olabilir.Şimdiden teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gülücük miktarını arttırman yeterli -.- =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Erkekler Ne Diyor 11

• boş mesaj at gitsin artık ne anlarsa.

• Sen ne yazarsan yaz o en fazla sanada günaydın yazacağından fazla kasma =)

• öyle düşünüyorum zaten kaybedemem :)

• öyle düşünüyorum zaten :D

• Evlen onunla :D

• Öncekileri Göster
  • seni don yağının hamuru sevdiği gibi seveyom% yüz camış sütünden yapılmış gaymak gibi saf ve temizssin yesil mercimeğin bükmeye verdiği dad gibi hayatıma dad verdin gözlerin gıymalı azıacık gada gozel güldüğün zaman iscak gatmer gibi parleyo sesin kelle hagges gibi adamı costuruyo suhutun keşkeği gibi dolyulmeyon a daa nedeyen sen geldiğinden beri galbim gırıkheva oyneyo

• rica ederim :))

• biz zaten çok farklıyız şive farklı olduğu için yüzü güler onun için atarım teşekkürler

• rica ederim ama gönder bakalım ne kaybedeceksin ki

• Öncekileri Göster
  • yaz hocam ; "seni seven aptaldır, sevmeyen ise yüz bin kere aptal " Puşkin

• bak bu uzun bir yazışmaya bedel ,bunu yaz ;)

• güzelmiş

• Canları sıkılan evli kadınları, itaatkar köleleri, kendilerini satan ya da

kiralayan fahişeleri, iç çeken bakireleri bir kenara bırakırsak, geriye kaç kadın, kendi seçtiği erkekle buluşan kaç sevgili kalır? Yine acaba kaç erkek, sevdiği kadının, özellikle başka bir şey yapamadığı için kendini sunan değil, bir

başka nedenle kendini veren bir kadının yanında uyur? Kimbilir? Belki bu gece ( sehir ismi )tek bir seven kadın ve tek bir seven erkek vardır. Neden sen, neden ben, diyeceksin. Çünkü

Tanrı nasıl bazı çiçekleri zehirli yaratmışsa, bizi de aşık yaratmış da ondan.

• rica ederim :)

• yalnız garip ya , yinede teşekkürler

• erkekler cok kısa cümlelerle de mutlu olmayı bilen varlıklardır o yüzden bu kadar teferruata girmeden yüreğinden gecen güzel bir söz yazman sabah uyandığında mutlu olmasına yetecektir. aksi takdirde her kafadan bir ses duyarsın...

• Öncekileri Göster
  • seni çok seviyorum

şu an doğaçlama yapıyorum

beni unutma sakın

kafanda odun kırarım

çok romantiğimdir

kafadan biraz gidiğimdir

ne olur beni bırakma

bırakırsan çocuklar sende kalır unutma

• evet doğaçlama yazdım bu sorunu görünce

• kendin mi yazdın bunu :D

• Binlerce Yıldız Arasından Seni GüneşimOlarak Seçtim!

• güzel

• Anam dediki bir damada ihtiyacım var aday varsa kolonyasını çiçeğini alsın gelsin:)))))))))

• olsun ekleriz çikolatayıda :)

• bu güzel :)

• çikolatayı unuttum pardon:)

• Bu senin onu tanımanla neler yaşadığınızla ilgili değişir biz ne yazsak ona soğuk gelir.. az o beynini yorda birşeyler yaz elin öküzü bile yazacak birşey bulur. gecenin köründe ne yazalım senin için

• obiliyorum ya her gün yazdığım bişey ama bugün yazamıyorum.ben uzun mesaj diyorum elin öküzü yazsa yazsa ne kadar yazar.

• tıkandıgın yere kadar yaz devam ettireyim :D

• tamam takip et o zaman :D

• seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkk seviyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nasıl ama:D uzun dime:D

• sende şanslısın artık=) artık bir kişi daha seviyor seni:D

• oldukça şanslı çok seviliyo :)

• balsın(soran) sevgilin şanslı:D en azından gülen bir kız:D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...