Sevgilime güzel uzun bir mesaj atmak istiyorum.

Sevgilime uzun mesaj yazmak istiyorum sabah mutlu uyanması için ama bir yerde tıkanıyorum güzel yazı yazabilen varsa yazabilir mi ya da hazırda olabilir.Şimdiden teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gülücük miktarını arttırman yeterli -.- =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Erkekler Ne Diyor 11

• Anam dediki bir damada ihtiyacım var aday varsa kolonyasını çiçeğini alsın gelsin:)))))))))

• çikolatayı unuttum pardon:)

• bu güzel :)

• olsun ekleriz çikolatayıda :)

• Canları sıkılan evli kadınları, itaatkar köleleri, kendilerini satan ya dakiralayan fahişeleri, iç çeken bakireleri bir kenara bırakırsak, geriye kaç kadın, kendi seçtiği erkekle buluşan kaç sevgili kalır? Yine acaba kaç erkek, sevdiği kadının, özellikle başka bir şey yapamadığı için kendini sunan değil, birbaşka nedenle kendini veren bir kadının yanında uyur? Kimbilir? Belki bu gece ( sehir ismi )tek bir seven kadın ve tek bir seven erkek vardır. Neden sen, neden ben, diyeceksin. ÇünküTanrı nasıl bazı çiçekleri zehirli yaratmışsa, bizi de aşık yaratmış da ondan.

• Bu atılabilcek bişey değil ya

• Öncekileri Göster
    • yalnız garip ya , yinede teşekkürler

• rica ederim :)

• Bu senin onu tanımanla neler yaşadığınızla ilgili değişir biz ne yazsak ona soğuk gelir.. az o beynini yorda birşeyler yaz elin öküzü bile yazacak birşey bulur. gecenin köründe ne yazalım senin için

• obiliyorum ya her gün yazdığım bişey ama bugün yazamıyorum.ben uzun mesaj diyorum elin öküzü yazsa yazsa ne kadar yazar.

• boş mesaj at gitsin artık ne anlarsa.

• Sen ne yazarsan yaz o en fazla sanada günaydın yazacağından fazla kasma =)

• güneş doğduğunda gözlerini araladığında yanında uyuyan beni görseydin ne güzel olurdu dimi Günaydın sevgilimmm ömrüm can özüm afitapım günaydın günaydın sıpa attığı mesajlardan biri :)

• Öncekileri Göster
    • öyle düşünüyorum zaten :D

• öyle düşünüyorum zaten kaybedemem :)

• seni don yağının hamuru sevdiği gibi seveyom% yüz camış sütünden yapılmış gaymak gibi saf ve temizssin yesil mercimeğin bükmeye verdiği dad gibi hayatıma dad verdin gözlerin gıymalı azıacık gada gozel güldüğün zaman iscak gatmer gibi parleyo sesin kelle hagges gibi adamı costuruyo suhutun keşkeği gibi dolyulmeyon a daa nedeyen sen geldiğinden beri galbim gırıkheva oyneyo

• bu ne ya :D

• Öncekileri Göster
    • biz zaten çok farklıyız şive farklı olduğu için yüzü güler onun için atarım teşekkürler

• rica ederim :))

• yaz hocam ; "seni seven aptaldır, sevmeyen ise yüz bin kere aptal " Puşkin

• güzelmiş

• bak bu uzun bir yazışmaya bedel ,bunu yaz ;)

• Binlerce Yıldız Arasından Seni GüneşimOlarak Seçtim!

• güzel

• seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkk seviyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nasıl ama:D uzun dime:D

• hahaahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahah koptum ahahahahahahahah +1 puan

• Öncekileri Göster
    • oldukça şanslı çok seviliyo :)

• sende şanslısın artık=) artık bir kişi daha seviyor seni:D

• tıkandıgın yere kadar yaz devam ettireyim :D

• tamam takip et o zaman :D

• seni çok seviyorumşu an doğaçlama yapıyorumbeni unutma sakınkafanda odun kırarımçok romantiğimdirkafadan biraz gidiğimdir ne olur beni bırakmabırakırsan çocuklar sende kalır unutma

• kendin mi yazdın bunu :D

• evet doğaçlama yazdım bu sorunu görünce

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...