• Sor
  • Bence

Boy uzaması için ne yapmalıyım?

Polislik düşünmüyordum önceden artık düşünüyorum :) Sorun şu ki boy yetmiyor :/ Ne yapmalıyım boyum 161 gerçi 162 ye indirdiler ama ben yinede biraz uzasın istiyorum. Bu arada bir ürün aldım toz,öyle iğrenç mide bulandırıcı ki içemedim 1 kez bile.Not:Saçmalamak isteyenler başka tarafa doğru saçmalasınlar rica olunur.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• valla ben de lisede boyumun uzamasını istiyodum ama hiç uzamadıhastanede endokrinoloji bölümü varsa bir oraya git hormon testi yaptırsonuçta boy uzaması hormonlarla alakalıhani boyun çok kısa değil ama polis olmak için bir hormon takvyesi bişey söyler doktorlar muhakkak

• Annem 158 babamda uzun değil,yani olacağı bu kadar gibi

• sen gene bir git doktora

• Peki :)

Erkekler Ne Diyor 6

• link yardımcı olur sana :)

• 17den beri 177cm boyum var gram atmadı

• Basketbol-Voleybol oynamaya başla hatta spor salonlarına git konuyla ilgili uzman eşliğinde yardım al. bildiğim kadarıyla çok nadir durumlardada olsa boy uzaması 22 yaşına kadar sürebiliyor.

• barfıx al evde bir tane kapı barfıx asıl sallan

• tam polis kolejine müracaat ediyodum ki cengiz abi yanıma geldi, kolumu tuttu ve -3 günlük dünyada emir almaya değer mi? diye sordu. şimdi avukat olucam inşallah. kıssadan hisse.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...