Ne demiş Özdemir Asaf; "Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor"

Gizli Üye
Ne güzel bir söz değil mi...İnsanın kalbine işliyor.. Ben insanın hayatta sadece bir kez sevebileceğine inananlardanım.Bende bir kez sevdim.Ama olmadı kader ayırdı bizi. Ayırması gerekiyomuş.Aynı ülkede bile hava solumuyoruz artık.. ve ömrümü bekar geçireceğim ben.. Daha kimseyi sevmem çünkü.21 yaşındayım. Ama içimde bir yerlerde hep bir korku var onda benim gördüklerimi kimse görmesin diye.. sizdede oluyomu
Ne demiş Özdemir Asaf; "Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor"