• Sor
  • Bence

1 yaş küçük erkeğe aşık olabilir miyim?

merhaba.bizim okuldan bir çocuk var.çok uzun zamandır tanıyorum.ama hiç bu kadar yakın olmamıştık.eskiden anneme bile gösterip gülerek baksana çok... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Dostum ne sıkıyorsun canını aşkını yaşamak istiyorsan yaşa. Belki de hayatının ffırsatı karşında bilemezsin ki. Hem ileride yaşlarınız ilerleyince böyle bir takıntı da ortada kalmaz.

• ama onu cocuk gibi goruyorum.hatta simdi hatirladim eskiden keske boyle kardesim olsaydi falan diyodum.ama noldu bana birden boyle?deliriyomuyum acaba :(

• Arkadaşım aşık olmuşsun işte olay bu. Hayatında başka bir erkek yoksa onunda başka bir kız arkadaşı yoksa birlikte arkadaş olmanın neresi kötü. Şimdi senin için içini yiyor biliyorum. Bende buna benzer bir şeyi.24 yaşında olmama rağmen 18 yaşında ki bir kız gelip benden hoşlandığını söylemişti. Bunlar yanlış şeyler değil. Akışına bırak her şeyi.

Erkekler Ne Diyor 7

• sen zaten olmuşsun tatlım...

• :D erkek kardeşinle bile sevişebilirsin bana sorarsan :) 1 yaş nedir yahu?

• gayet normal bişey ya takma bu kadar akışına bırak senn

• komik olma ne yaşından bahsediyon sen eğer bu işin sonunu görebiliyorsan ve oda bu ilişkiyi istiyorsa varın gidin yolunuza rahat ol kendini aşka bırak benden söylemesi hayırlısı olur inşallah :)

• olursun niye olayamasın ama fazla sürmez merak etme bir kaç gün sonra ayrılırsınız dedi dersin :D bu yorumun benim yazdıklarımı boşa cıkardı sen en iyisi boşver...

• Öncekileri Göster
    • sen facede yapılan anlık bir yoruma ne bakıyorsun nasip işi bu işler ya şu tavsiyede buluniyim son kez kendini hiç kimse için üzme keyfine bak :)))

• oyle yapicam.cok tesekkurler :)

• olursun niye olayamasın ama fazla sürmez merak etme bir kaç gün sonra ayrılırsınız dedi dersin :D

• bende onu istiyorum ya zaten :D

• :) valla nasıl desem olmuyor abi aşk falan of sıkıntı geldi bak :)

• aşkın yası olmaz ama erkek rahatsız olabilir.

• asik oldugumu sanmiyorum.bu degisik duygularin ne oldugunu anlamak istiyorum sadece.

• içinde bir kıpırtı sağ yanını yanarken sol yanında donma oluyorsa asıksın asık asık benım gıbı ama platonik!

Kızlar Ne Diyor 3

• ask cinsiyet ve yas kavramları dısındadır

• cinsiyet derken?

• eşcinsel ilişkilerden bahsediyorum... ask karsısında bunu bile önemi yok

• 1 yas hicbisey degil ki ...

• Olabilirsin hatta ol

Yükleniyor...