Ayrıldıktan sonra taş olan eski sevgilinizi gorseniz tepkiniz ne olurdu?

Düşünün ki kız arkadaşınız sizinleyken bakımsız kilolu bir kızdı. Ve siz de onu hiç umursamadınız. İlgilenmediniz. Devamlı başka kızlara gittiniz. Evet arkadaşlar tam olarak böyle oldu. Bende kararlar aldım sosyal medya hesaplarımı kapadım. Telefonumu değiştirdim yani bana ulaşabileceği hiç bir yer yok. Diyete girdim bakım yapmaya başladım. Yani siz kendinizi onun yerine koyun beni zapzayıf bakımlı görünce ne hissedersiniz

Güncellemeler:
O bana nasıl acı cektirdiyse 10 katını yaşatmak istiyorum😉😉

0|0
6273

En İyi Kız Görüşü

• valla benim başıma geldi. bana instadan yazdi. ustune bir de tanismak için yazdim dedi. tanimadigini soyledi. tabi ben de bir mutluluk 😂😂 sonra iste konustuk tabi olmadi yine haberim yokru ama sevgilisi varmis

0|0
    0|0
    • ben ona guvenmeyip bulusmayi, telefon numarami vermeyi reddettum. asil neden guven degildi annemdi ishdowjs annem pek sevmezdi onu. paylasmis facebookta. iste kilo verilir, biyiklar gider, yuz guzellesir Allah karaktere zeval vermesin. heee oyle mi hemen engelledim eidhwkn

• Tam salakmis yaa

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Benimleyken çamur olan hatun benden sonra taş olsa kaç yazar? :):

6|1
    5|0
  • Zerre kadar umurumda olmaz. Adı üstünde "eski."

0|1
    0|0
  • Gayet taş olduğu bir durumda, gayet hoşlandığım ve onca yaşanmışlığımızın olduğu bir durumda önüme bakmayı başarabiliyorken, bu durumdaki ilişki yaşayacağım bir kadının da bu değişimi bir şeyi etkilemez.

Bir çok şeye farklı açıdan bakıp yeniden beraberlik denememiz normal karşılanacak bir durum. Ayrılıklar alışkanlık haline getirilmediği ve yeniden tat verici bir ilişki yaşayacağımızı düşündüğümüz durumda tabi ki.

Her ilişki yaşanır ve biter. Kimi güzel yaşanır güzel biter, kimileri daha farklı... Önemli olan bu.

Değişim, insanların algısını değiştirebilir, dikkat çekebilir. Bu normal. Ancak bir insana bu sebepten tekrar dönecek biri değilim.

Beni bu şekilde alt edebileceğini düşünüyorsa beni tanımamış diyerek tebessüm etmek en doğru olanı. Her şeyden önce düşünmesi gereken bir şey var ki, hayatımda bir daha karşılaşamayacağımı düşündüğüm insanlar ardından yeni bir ilişkiye devam edebilirken, geri dönecek olsaydım eğer düşündüğüm insanlar sırasında kaçıncı olabilir?

Bedenindeki değişimin veni etkileyebilmesi mümkün olsa da, bu geri dönmemi sağlamaya yeter mi? Yalnızca çekici bedenlerden ibaret olsaydı ilişkide aradığım, tanıdığım bir çok kadınla daha çok görüşebilirdim. Eskilerle değil... Ve bu sayede yalnızca bedensel haz uyandıracak bir kadının bana karşı olanladığı vurgun da ne kadar etkili olurdu bunu sorgulamak gerek.

Sanırım kâfî.

1|0
    0|0
  • Oradan bakınca mal gibi mi duruyorum? Zaten birlikte olduğum kadın güzel olur. Benden ayrıldıktan sonra da güzel olmaya devam eder. Nasıl yaratıklarla çıkıyorsunuz anlamak mümkün değil.

0|0
    0|0
  • 20 sene önce başıma geldi. harbiden pişmanım. ama ne fayda 3-5 sonra evlendi. o günden beridir. bakımsız bir insani beynimde canlandiriyorum, bakımlı olsa nasıl olur takıntısı var.

0|0
    0|0
  • Antikacı değilim ki eskiye değer vereyim. Ki zaten ben birinden çirkin, tipsiz vs. diye ayrılacak olsam; o ilişkiye hiç başlamam. Ayrıldıysam tiple alakası olmadığı için, sonra değişmesi de bir anlam ifade etmez.

2|1
    0|0
  • Dünyaya bir kadın daha kazandırdığım için kendimle gurur duyardım

0|0
    5|2
    • Hahaha eksilersiniz tabi kezboşlar, bakımlı olmak, fit olmak o koca kıçınızı yerindne kaldırmak zor geliyor, aaaaahhh canlarım benim, gerçi bütün suç nefes alsın yeter mantığında olan meriçlerde

• Umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Sen benim kafadansın 😉😉 aynısını yaptım tamamen kendimi yeniledim giyim kuşak duruş şekil şemal nerelerde hata varsa düzelttim onunla aynı ortama girdiğimde beni bakışını beni süzüşünü görmek hoşuma gidiyor onu ezmek hoşuma gidiyor intikam duygum kabarıyor (büyük bir kabahat işlemişdi)

0|0
    0|0
  • Benden sonra olsa olsa peynirdir o😉

0|0
    1|0
  • Onun yerine koyarsam bunu dusunurum neden benimleyken boyle degildi de simdi boyle. Suclumu hissetmem gerekiyor hayir

0|0
    0|0
  • Sanane ondan hala onu düşünüyor musun? hayatını yaşamana bak insanlardan intikam almak için kendini rezil etme.

1|0
    0|0
    • Kendimi neden rezil ediyormusum güzel olmak rezillikmi😉

• Hayır değil ama bir insan için bütün haayatını değiştirmiş olman zayıflık. Kendin için yaşa.

• Icim ciz eder ah ulan derim. Sonra konuşurum belki bir şey çıkar yine diyerek. Olmazsa pişmanlık sonsuza dek sürer.

0|0
    1|0
  • Yanına gider. Benleyken askerlik arkadaşım vahap gibi kıllı bakımsız ter kokulu gezdin. Şimdi mi güzelleştin. Yıkıl karşımdan bire rezil. Götürün bunu zindanlara derdim.

0|1
    1|0
  • Kalp krizi geçiririm

0|0
    0|0
  • bakimsiz ve kilolu bir kiza kotu davranmam. Valla sevgili anlaminda beraber de olmam yani kimse kusura bakmasin.

0|0
    0|0
  • henüz görmedim

0|0
    0|0
  • Bundan sonra tüm kızlarla aramı iyi tutucam dolar gibi ileride degerleniyorlar 😂

0|0
    0|0
  • Bugunde dunyaya meteor yagmuru olacakmis der ordan yürürüm

0|0
    0|0
  • Şoka uğradim sevgilim değilde hoşlandiğim kizi görmüştüm.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 61

• Benim bir arkadaşım vardı dişlekti bakimsizdi Allahin gucune gitmesin burnu da kocaman ve kemerliydi.. Ama hani çok çok cirkin degildi disleklik yakisiyordu.. Sevgilisi oldu cok mutluydu ve birden ben seninle yapamam diyip terk etti onu.. Nasil agliyordu yanimda ben biliyorum.. Sonra estetik oldu dislerine tel taktirdi bakimli oldu herkesten daha bakimli şu an.. Ve tesadufen havalimanin da karsilasmislar cocuk titremiş resmen eli ayagi bakmiş oylece agzi acik sonra affet felan yazmiş tabi ki kabul etmedi.

1|0
    0|0
  • Vay be derim

1|0
    0|0
  • Adı üstünde eski bitmiş gitmiş kesin daha yakışıklı ya da güzel sevgilim vardır prensip gereği attan inip eşeğe binmemeyi tercih ediyorum yani eskileri sen de kapat bir tek kendinle yarış yoksa her ayrılık sonrası aynı değişime uğramak zorunda bırakırsın kendini bunun psikolojik bir durum olduğunu düşünüyorum bırak acıyı ona Allah yaşatsın senin yapabileceklerin ancak bunlar olur o yine hayatına bakar.

1|0
    0|0
  • ya kusura bakma lafım meclisten dışarı ama ben bu tip kızları tam bir canım olarak görüyorum hayır o bakımları zayıflamaları felan sevgiliyken yapsan adamı zaten elinden kaçırmazdın ki. bence sadece kuyruk acısının verdiği hırsla bu hale geliniyo

1|0
    0|0
  • Bir insana verilen değer kilodan bakımdan geçmez. Oha taş gibi olmuş der geçer. Sana değer verse eski halinle de verirdi

0|0
    0|0
  • Keske onunla birlikteyken kendine baksaydin.. nisbet yapar gibi anlatmissin.
    Erkek ne yapsin seni görse? Yalvaracak degil. En fazla icten ice cok güzel olmus keske zamaninda kendisine baksaydi belki ayrilmazdim diye düsünebilir. Eger görüntün yüzünden ayrildiysa.. baska nedenler yüzünden ayrildiysa zaten pisman olmaz..

1|0
    0|2
  • herkes umurumda olmaz demis😂😂 hıhı kesin olmazdı kesin
    kimse yalan söylemesin herkes oha ya kacırmısım tepkisini verir

1|0
    0|0
    • Benim gibi açık sozlusun sende 😂 doğru soyleyeni dokuz köyden kovarlar dikkat et😂😂

• Aman be kovsunlar kovunca değismiycek bu gerçek

• doğru söyleyeyim kıskanırdım

1|0
    0|0
  • umrumda değil

0|0
    0|0
  • Benim umrumda olmaz çünkü tipe ddğil karaktere göre muammele yaparım ğer bitirmişsem mutlaka yanlış gördüğüm bir noktası vardır

0|0
    0|0
  • ayrıldıysam karaktersizdir o zaman da tipi beni zerre etkilemez

0|0
    0|0
  • Bakmış o tiple sadece ona ben bakmışım kabul etmişim şimdi bir bka benzemeye başlamış diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Hayatımdan çıktıysa ne yaptığına ne ettiğine bakmam

0|0
    0|0
  • Karakterinden dolayı terkettiğim bir insanın fiziğinin değişimi ilgimi çekmez. Tebrik eder, yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • tekme atarım yuvarlanır gider. nasolsa taş olmuş eskiden neydi ki mıcır mı?

0|0
    0|0
  • erkek yerine koyup düşününce vay bu hatunum kaçırdım der ugrasirdim sanırım.

0|0
    0|0
  • Geri gelecekti ama sevdigo icin degil dis görünüs icin.

0|0
    0|0
  • Başımı taşlara vururum akdkf

0|0
    0|0
  • hoştir fakat benane

0|0
    0|0
  • Hiç bakmaya bike tenezzül etmezdim.. Kafa yapısı uyusmamis ve ayrıldiysak isterse bradd pit olsun.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...