Sizce şevval duru şişman mı ?

evet arkadaşlar twitter ın ve facebook un taş hatunu sevvali tanımayanınız yok sanırım sizce o kız kilolu mu değilse önündekiler allah vergisimi ?

Güncellemeler:
açıklamalara göre yeni iki gezegen bulmuşlar ama oralarda hayat var mıbilinmiyor :)
twitter dan arama motoruna s yazında sevvalduru memeleri ve numarası çıkıyor ibretlik tespit :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Orasını burasını açmış bir soytarı işte neyle fenomen olmuş açtığı 2 göğsüyle ısırdığı 2 dudağıyla.Kilolu mu dersen kilolu sayılmaz gelişetli diyelim bacakları fazla kalın Hadise misali.Yine de hanımefendiliğiyle fenomen olsaymış başımızın üstünde yeri varmış ama olmadı işte olmadı :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir gün bu pozlarından pişman olucak bir çocuk bu sadece.

• Antalyada sıcak niye antalya denmiyor anlamıyorumki ben neyse siiitttttttttttir et iyi akşamlar

• izmir sıcak olduğundan millet donla bile çıkıyor çarşafla gezecek halde değiller . olaki gezen vardır karışamam ama ailesinden gördüğü o şekilse kimsenin yaşam tarzınada karışamayız anca çenemizi yorar tartışırız

• Hah İzmiri katmasanız olmaz. İzmirli ya açar

• Öncekileri Göster
  • O kim ki ?

Off ergen stayla mis

• :)

• Yasamayi seviorummm bakmasam daha iyi :)

• twitterdan şevval duru diye arat .)

• çok zayıf değil göbeği var bak link

• sen deyince baktım diye bu kız normal bir kız değil

• Ergenler kraliçesi sanırım.

• o kim la bakiyim dedim baktım. balık etli hatun

• O kim mk ?

• Ben tanimiyorum

• Ilerde cok pisman olur ama is isten gecicek allah akil fikir versin ne diyim :p

• 15 yaşında kız :)

• Kiz zaten 18 den kucuk gibi millet pedofili hep :p

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• 1ay

nelerin prim yaptığı ortada dünya kadar malın olacağına... diye devam ettireceğim de anlayan anladı.burada ki bizim hanımefendi kızlarımıza ayıp olmasın genelleme yapmayalım ama açınca gösterince cidden durum bu oluyor salya sümük tonla abazan takipte oluyor.

• 1ay

Bacakları fazla kalın. Kilolu hatta. Hiç iyi bir fiziği yokç

• bebe la bu!

• oha:D

• Beğenmedim.

• Şimdi baktım, onu görmeden önceki günlerimi mumla arayacağım.

• kanka ekranı kırcak göğüsleri birgün ondan korkuyorum :)

• Ahhhahhaa :)

• link bu mu len şişman

• knka et sarkıyo ordan :)

Yükleniyor...