Modifiyeli tofaş doğan-şahin içindeki tipler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Varya nekadar iticisiniz 4-5 kişi doğana doluşuyosunuz tabi klima yok 4 camın 4 üde açık içerde 5 abaza erkek kafalar camdan dışarda birde son ses... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• hahahhahahah geçen kültür üniversitesinin otoparkına girmişler yeşil şahinle böyle karda bi hareketler yapıyolar o rezil arabayla öyle havalılarki kendilerince çok komikler ya sonra kovuldular oradan :)))) tam bir gerizekalılar ya apaçiler :)))

ama biliyorum o tiplerden hoşlanan saflar var ıyyy :)))

• Evet bu tipler bukadar çoksa maalesef hoşlanan kızlarımıuz var :)) bide geçen gün karşı yola geçip arabama binicem tam geçerken yeşil yandı orta şeritte bir şahin içinde çakma gözlük takmış 2 apaçi beni görünce müziğin sesini açıp boş viteste gaza basıyor :)) Sonra kalkarkende patinaj çekti :) hava atıyor bana :))

• Öncekileri Göster
    • erkek arkadaşım iküde ben bahçeşehir ünideyim :) yaa doğru aslında bende öyle bi arabaya binsem kafamı devekuşu gibi yere gömerim hahahaha

• :))) Ama çocuklara helal olsun yanii o arabayla hava atmaya kalkmak ve camları açıp kendini teşhir etmek büyük cesaret haha :))