• Sor
  • Bence

Zor kızı oynamak ya da açık kapı bırakmak

Erkekler hep zor kızı oynadığımı düşünüyor ve ben olmayacağını defalarca dile getirmeme rağmen, bir türlü konunun üzerine sünger çekip, arkadaşlık ilişkimize devam edemiyoruz. Hayatımda uzun süredir bir gün cevabımın değişeceğine inananan böyle bir kaç kişi var. Acaba ben gururlarını kırmamak adına hassas davranıcam derken, farkında olmadan açık kapı mı bırakıyorum bilmiyorum. Ama bu durum beni tedirgin ediyor, yeni birisiyle tanışmaktan çekinir oldum,hayatıma girecek ve çıkmayacak diye.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 8

• ıssız kadın

• o zaman açık kapı bırakkk

• hocam sen neysen o ol merak etme gelip biri kalbine konar bir gün kapı filan değil mesele aslında senin kişiliğine uyan ya da saygı gösteren insan olması önemli ;)

• evet bence gururlarını kırmamak onları ıncıtmemek adına hassan davranacaksın derken farkında olmadan onlara acık kapı bırakıyorsun.bundan sonra dırek soyle kırıcı ol biraz yoksa daha devam eder bu sorunun etrafta arsız cok

• Niyetleri bozuk veya sen kararsızsın

• iyide sen hayatına alacağın kişiyi çıkartma düşüncesinde alacaksan niye alıyorsun almadan tamamen tanı öyle madem

• Zor kız nedir ya? Nefret ediyorum, tüm kızlar zor zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...