• Sor
  • Bence

Sevgiliye uzun bir mesaj ve mutlulugu dile getirme ??

şuanda ona uzunca bir mesaj atacak olsaydınız duygularınızı hıslerınızı mutlulugunuzu nasıl dile getirirdiniz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• sana kuru fasulye pilav yaptım yanına coban salata bide üstüne kadayıfobaaaaaaa kız beni hakkatten seviyomuş beaaa

• Sevgilim,Şu an uykuya dalmadan önce şunu bilmeni isterim, seni çok seviyorum. Gecenin hızla sabaha dönmesini arzuluyorum. Çünkü güneş doğduğunda sana günaydın diyeceğim için, kahvaltımı hızla yapıp koşa koşa sana geleceğim için.Sana sarılıp, kollarında anlık güven bulacağım için. Yüzüme değen saç tellerinden kokunu içime çekeceğim için. Gözlerinde yaşamı,sesinde huzuru ve dudaklarında zamanın durmasını hissedeceğim için. Gecelerin kısa ve gündüzlerin çabuk ve uzun olmasını diliyorum.Seni seven ve yörüngesinde sensiz bir yaşamı düşünmekten korkan sevgilin...

• üşenirim uzun mesaja :)

• Eskiden sevgilim bana."Sana bir bebek vermek istiyorum ağzından salyaları akacak böyle pıtık pıtık yürücek peşimizden,minicik ellerinden tutup gezdiricez" gibi bişiler yazmıştı deneyebilirsin dicemde erkekler pek hoşlanmıyor böyle şeylerden tavsiye etmem :)

• kızın benle evlen demediği kalmış :D

• ahaha :)

• yazmam lazım onun için özelimi buraya dökemem kutup ayısı bacım

• o nasıl nick:):):):)

• sana uzunnncaaa bir mesaj atmak isterdim duygularımı hislerimi mutluluğumu anlatan ama biliyorsun pek beceremem edebiyatı (:

• Seninle konuşurken başım dönüyor, kaç promil alkol saçıyorsun bilmiyorum ama sarhoş oluyorum...

• ohanda harika ama yapmacık

• Mektuba sığmaz ki :)

• Ben çok güzel, uzun ve romantik yazıyorum sizin için de yazabilirim ama tanımam gerek önce

• seni seviyorum yazardım sadece anlayan anlar sevildiğini bilen bilir zaten

• A, B, C, Ç, D, E, F, G, Ğ, H, I, İ, J, K, L, M, N, O, Ö, P, R, S, Ş, T, U, Ü, V, Y, Z.. Bunlar en güzel cümleleri benim ağzımdan, kendin için kurabilirsin Çünkü hepsini hakediyorsun.

• çok saçma geldi

• ''Seni Seviyorum'' Yazıp göndermek sayfalara kelimelere cümlelere değer. :)

• KEşke seni tanıamaz olaydım :D

• neden, bizden çakıp özentilikmi yapacan yoksa :D

Kızlar Ne Diyor 13

• link bu şarkıyı söyleyebilirim mesela :)

• şuan öyle mutlu duygu beslemiyorum ne yazsam yarım kalır bunu senin yapman lazım içinden gelenleri yazman lazım

• hiç sorma geçen gün attı cevap şu tamam ben ablamla dışarı çıkıyorum oldu şeytan diyor al titreşime telefonu sok bir tarafına onun çok sinirlerim bozulmuştu çok.. bak hala sinirliyim

• Seni AZ seviyorum! ... Az... Sen de fark ettin mi? Az dediğin, küçücük bir kelime. Sadece A ve Z.Sadece iki harf. Ama aralarında koca bir alfabe var. O alfabeyle yazılmış onbinlerce kelime ve yüzbinlerce cümle var. Sana söylemek isteyip de yazamadığım sözler bile o iki harfin arasında. Biri başlangıç, diğeri son. Ama sanki birbirleri için yaratılmışlar. Yan yana gelip de birlikte okunmak için. Aralarındaki her harfi teker teker aşıp birbirlerine kavuşmuş gibiler. AZ çoktan fazladır.belki de AZ, hayat ve ölüm kadardır!belki de seni AZ tanıyorum, demek, seni kendimden çok biliyorum demektr.bilmesem de, öğrenmek için herşeyi yaparım demektir.belki de AZ herşey demektr.ve belki de benim sana söyleyebileceğim tek şeydir... AZ

• anasının gözü harikasın :)

• Ben yazarım hayallerimi gerceklerimi herşeyi uzun uzun anlatırım gece kaç olursa olsun gönderirim ama sabah sadece bir günaydın aşkım yazar sanki okumamış okadar şeyi öküz işte

• Ben uzun uzun yazarım da onlar anlamaz kısa duygusuz bir mesaj atarlar

• Dile getirmezdim

• İlk önce bir sevgili bulmam lazım :/

• ona güvendiğimden bahsederdim ve romantik tatlı şeyler yazardım gerçekten mutlu olurdu

• Uzun uzun yazarım ama kısa cevap verirse gel de öldürme ! -_-

• esek hosaftan ne anlar...yaz yaz dur, okumaz bile göz gezdirir , sende anca deliririsin olay budur yani

• hoş laf mış hoşaf değil ''hoş laf '' bende onu boşlaf sanıyodum herneyse doğrusunu bende bilmiyorum :)

• sen yaz upuzun canım benim mesajını okudum akşama arayacam seni. Gel de delırmetolmaz o akşam

• Anlamaz o uzun mesajdan tamam yazar beni deli eder

Yükleniyor...