Kız arkadaşımın annesi kötü Hastalığı'na yakalanmış ve bana ihtiyacı var? Kötü günde

Arkadaşlar ben n yapabilirim nasıl yakın olurum kız arkadasıma ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ihtiyacı olduğunda yanında olmaya çalış moral ver tabii herşey allahın takdiri fazla da umut verme ve en önemlisi onun ağlaması için omzun hep onun yanı başında olsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Tribini çek, ilgilen, ara, sor.

• Acmıyor telefonu Şimdi cok ağlıyor ne yapmam laıxm

• hiçbirşey.

• aynı hastalığa yakalanıp iyileşenleri örnek göster çevrende varsa veya araştır bul. ağlamanın sırası değil her şeyin insanlar için olduğunu annesi için güçlü olması gerektiğini anlat. her zaman yanında olduğunu hatırlat.

• sana çok büyük rol düşüyo çok destek ol hergun ara sor ... Allah şifa versn..moral ver her zamn

• Şimdi cok ağlıyor ne yapmam laıxm

• sürekli ara.. mesaj at ..

• o agliyor diye sende aglama ona destek ol..herseyin iyi olucagini sole..pozitvvv olsun ! sole herzaman yanindaym felan filan

• git sarıl iyi gelir emin ol

• Yanına git...

• kötü hastalığı ne geçmiş olsun ..

Erkekler Ne Diyor 9

• Kötü hastalığı ?

• allah korusun kanser?

• Çok geçmiş olsun , bilmiyordum da ne demek olduğunu.

• Kötü hastalığı nedir

• benim kızın babası hastaydı birşey olmaz iyileşecek dedim hep sureklı tesellı etmeye çalıştım hatta akşam konuştuk durumu iyi falan dedi bende merak etme herşey duzelir dedim ama sabah babası vefat etti.farkındayım olum bizim elimizde birşey değil ama onu görünce ya da konuşunca hala yüzüne bakamıyorum sankı ona yalan soylemış gibi hissediyorum kendimi...

• Yanında durup kızın başını kendi omzuna koyman en iyisi.

• Ne yaparsa yapsın alttan al , gerekirse hergün ziyaret et

• aynen aynen

• Yanında otur..

• hastaneye felan git, hep gözünün önünde ol, çok sancılı günler geçmiş olsun şimdiden.

• Şimdi cok ağlıyor ne yapmam laıxm kanser

• sen çok fazla konuşma hacı, gözünün önünde ol, yardım lazım olunca el at. diğer türlü yanlış davranırsın felan işler iyice kötü olur..

• allah acil şifalar versinsen hele bir yanında olda desteğinlene gerekiyorsa orada görürsün ona göre hareket edersinvarlığını isticek yanında başta

• Şimdi cok ağlıyor ne yapmam laıxm

• Öncekileri Göster
    • Canım hastanede olsa hemen gideşrm evde şuanda

• telefonda konuş
      yanında olduğunu hissettir
      dinle onu döksün içini

• Aids felansa Yaklaşma

Yükleniyor...