Kızlarla iyi olmak için ne yapmam lazım?

Benim bazı arkadaşlarım var çevrelerinde o kadar kız var ki hani sevgili anlamında değil arkadaş olarak. Bende kız arkadaşlarım olsun istiyorum. Kızlar daha eğlenceli bence neden derseniz kızlarla yakın olunca herşeyi konuşabiliyosun daha iyi öğreniyosun kızları. Erkeklerle konuşurken boş oluyo bunlar. Lütfen bana yardım edinn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence kızlarla çok yakın olmanın sosyal değerlendirme açısından çok hassas bir seviyesi var. eğer kızlar ile olan yakınlık seviyende aşırılığa kaçarsan eşcinsel muamelesi görürsün, onlarla yakınlığın daha az ise abaza muamelesi görürsün. fakat bu iki düzey arası da o kadar yakın ki çok az erkek kıvamını ayarlayabilmekte ve ayarlayabilenler "üst erkek" olarak herşeye hakim bir baskın tür şeklinde hayatını sürdürmektedir. Lanet olsun aslında bir b.k değiller!

• Hayat bir oyundur. Kuralına göre oynayan kazanır . .

Kızlar Ne Diyor 4

• öyle belli bir taktik yok yani kibar ol ama bu etkili olur :))

• Ayrıca espritüel olmakta fayda var.Kızlar güldürülmekten hoşlanırlar.

• O konuda çok iyiyim :D

• yardım derken? arkadaşlarımızla mı tanıştıralım seni? anlamadım ben.

• peki bowman.

• Verdiğin taktikler beş para etmez üzgünüm.

• kolay tabi, adam yemiyoruz:)

• Öncekileri Göster
  • Kız Arkadaşların Olsun İstiyosan Öncelıkle Hemen Hemen Seninle Aynı Karakterı Taşıması Lazım we Bı Kız Arkadasının Derdıne Ortak Olman Lazım.. İyi Ve kotu gununde Yanında Bulunman Lazım bunlar kızlar İçin Onemlıdır ;) Yakınlık Göster Yakınlık Görürsün Emın Ol ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızlar , kendi ortamlarına yeni bir erkek geldiği zaman o erkeğin yanına mutlaka giderler. Erkek en ala asosyal olabilir. Ama kızların erkeğin yanına gidebilmesi için dikkat çekici şeyler yapman gerekir.

Kızlar sende birşey bulacaklarını sanırlar ve tanımak için ilk zamanlar senin yakınında olurlar. İşte kritik nokta burası. İlk izlenimleri iyi verirsen gerisi ne kadar kolay biliyor musun?

• Bu soru nasıl arkadaş edinirim sorusu ile eş anlamlı bir sorudur. Tamamen senin kişiliğine kalmış bir şey... İllede kız kankam olsun diyorsan ben bilmiyorum.

• Ne yapman gerek bilemedim ama doğru yoldasın. Erkeklerden uzak, kızlara yakın dur :D

• Mecbur erkekle takıl takıl nereye kadar. Bide arkadaşlarım hep abaza tanışacağım kızlar varsa bile bozuyorlar :D

Yükleniyor...