• Sor
  • Bence

Dişlerim sallanıyor.

arkadaslar on ust dısım ve alt orta dısım sallanıyor doktora gıttım agrıdıgını soyledım kanal tedavısı yaptı bu kez daha cok sallanmaya basladı... Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 2

• dişlerinden röntgen alınıp köklerin durumuna bakılması gerekiyor.tel tedavini yapan hekimine git.dişlerin kökünde bir rezorpsiyon-erime-oluşmuş olabilir.aşırı kuvvet uygulanan dişlerde bu bazen görülür.eğer ona gittiysen de kanal tedavisi yaptıysa bir üniversite diş hastanesine başvurmanı öneririm..

• kanal tedavısı yapıldı ama hala agrıyor dısten degıl dıs etınden gelıyor

• bazen kanal tedavisi başarısız olabilir ağrı devam edebilir,ya da dişeti kaynaklı olabilir dediğin gibi ama her şartta bir röntgen alınıp bakılması gerekiyor..

• rontgende bısey cıkmadıgını soyledı bugun agrımın devam ettıgını soyledım dıger doktorlar konuscaklar agrı gıderek artıyor

• Fluor haplar var egzaneden alsana, ben kucukken hergun bir tane aliyordum (hatta dozajini asiyordum tadi hosuma gittigi icin) birde gece disini sIkIyordursun dikkat ! yani bu belki de stresli bir donemin sonucu ...

• ben kucukken bunu kullaniyordum

link

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...