Dişlerim sallanıyor.

arkadaslar on ust dısım ve alt orta dısım sallanıyor doktora gıttım agrıdıgını soyledım kanal tedavısı yaptı bu kez daha cok sallanmaya basladı sordum nasıl cozulcek bu dedım dudak buktu yarın hastaneye gıtcem nereye gıtmem gerek bu arada dıslerımde tel var ve sıkısıktı sanırım travmaya maruz kaldı o dısler

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 2

• dişlerinden röntgen alınıp köklerin durumuna bakılması gerekiyor.tel tedavini yapan hekimine git.dişlerin kökünde bir rezorpsiyon-erime-oluşmuş olabilir.aşırı kuvvet uygulanan dişlerde bu bazen görülür.eğer ona gittiysen de kanal tedavisi yaptıysa bir üniversite diş hastanesine başvurmanı öneririm..

• kanal tedavısı yapıldı ama hala agrıyor dısten degıl dıs etınden gelıyor

• bazen kanal tedavisi başarısız olabilir ağrı devam edebilir,ya da dişeti kaynaklı olabilir dediğin gibi ama her şartta bir röntgen alınıp bakılması gerekiyor..

• rontgende bısey cıkmadıgını soyledı bugun agrımın devam ettıgını soyledım dıger doktorlar konuscaklar agrı gıderek artıyor

• Fluor haplar var egzaneden alsana, ben kucukken hergun bir tane aliyordum (hatta dozajini asiyordum tadi hosuma gittigi icin) birde gece disini sIkIyordursun dikkat ! yani bu belki de stresli bir donemin sonucu ...

• ben kucukken bunu kullaniyordum

link

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...