Parayı seven erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

parayı seven erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz? mesleğe göre eş seçen, maaşına göre hareket eden vs vs erkekler bence iğrençler. sadece o değil paraya göre insan seçen insan değildir zaten...

Güncellemeler:
parayı seven derken, bu konunun içinde kadınları da düşünebilirsiniz... çünkü para bir yaşama aracıdır sadece, eş seçme aracı olmamalıdır. bu son derece çirkin bir olay olur. kadın ya da erkek paraya aşırı düşkün olan insanların çirkin karaktere sahip olduklarını düşünüyorum. güncelleme için özür. sadece açıklama yapmak istedim. ve bu genel bir soru kişisel değil

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Karısına maaş gözüyle bakanından tiksinirim

• hay ağzına sağlık :D

• Öncekileri Göster
    • :)

• ;))

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben Parayı seviyorumda o kadarda ayrım yaparak değil ya o kişide çok abartmış mutlu olunmaz bu erkekle bence

• o kim? bu genel bir soru

• Öncekileri Göster
    • bu genel bir soru şahsımla alakası yok

• bende genel konuştum ki neden alındın onu anlamadım

• Parayi hiç sevmem =€

• Para için yapmayacağı şey yok. :O

• Hayır, piyango filan mı çıktı nedir? Görünmüyorsun.
      Piyango varsa ortağız değil mi? :$

• parayi severim benim hayallerime ulastiracak bir aractir

• Parayi seven insanlar hakkinda ne dusunuyorsunuz deseydin yerden goge kadar hakliydin ancak isin icine ERKEKLERI sokunca hedefin sasti sen baska bir noktaya gittin Ben sorayim sana parayi arac degil amac olarak goren kadinlar hakkinda ne dusunuyorsun ?Para insan karakterini ortaya cikaran cikarmanizi saglayan GERCEK BIR GUCTUR Insanlari degerlendirirken sana yol gosterir paragoz kisiliksiz karaktersiz insanlari ortaya cikarmani saglar gercek insanlarla olmayanlari ayirmani saglar varligi SALT GERCEKTIR.saygilarimla

• parayı seven kadınlar için de iyi şeyler düşünmüyorum. para sadece bir yaşama aracı ama eş seçme aracı değildir. sadece ben bir bayan olduğum için böyle düşünerek yazdım. para düşkünü birisi değilim. para düşkünü olan kadın ya da erkek kim olursa olsun onları da sevmem.

• Bu düşünceye göre, izdivaç programları ve çöpçatanlık yapan teyzeler yasaklanmalı. Orda başka birşey konuşulmuyor ki..:)

• yasaklasınlar :D

• Keşke...:D

• Kıçı donu yırtık dilenciye dönüp çok yakışıklı diyip hoşlandığın oldumu

• oldu! parasına göre adam şeçen şerefsizlerden değilim çünkü. cebinde beş parası olmayan adamı sevmiştim bir zamanlar. tanımıyosun atıp tutma

• Öncekileri Göster
    • Aferin

• sana da.

• Son derece normal ve mantıklı erkeklerdir.Katılmıyorum bu konuda sana para çok önemlidir belki bir kadından bile daha çok önemli.

• kadından daha mı önemli gözünü para bürümüş senin

• Öncekileri Göster
    • daha önce de aşağıda yoruma yazdığım gibi. eski sevgilimin iki kuruş parası yoktu dolmuşa bile binemediği zamanlar olmuştu. cebimdeki harçlığımı paylaşırdım. hesabı hep ben öderdim. ama kıymeti yokmuş. para diye ölüyormuş ben farkında değilmişim. herkes şaşırırdı bana. parası olmayan adamla ne işin var. kadın hesap mı ödermiş diye. o yüzden yorma çeneni herkesin özel hayatı kendine. ben genel bir soru sordum. beni yargılamak sana düşmez.

• sen beni yargılarsan bende seni yargılarım genel bir soru sorduysan bende genel bir cevap verdim herkes böyle aslında ama bunu söyleyemiyorsunuz şerefsiz derler diye tıpkı kral çıplak hikayesi gibi eğer paraya çok önem vermek şerefsizlikse ben şerefsizim buda benim hayatım

• parayı severım ama tapmam para ıcın hayatımı kaybettırmem. ama kaybettklermde he para yuzunden oldu oda manıdar hanii :)

• o saydıkların genelde kadınlarda oluyo ama her türlüsü iğrenç tabi

• ben erkekler için olanını gördüm

• iyi

• parayı ve çalışmayı ikisinide sevdiğimden tek ayrımım bana huzuru verecek kadının ruhunun zengin olması

• parasına göre değil ama tahsili, mesleği tabiki önemlidir benim için.. Sosyo-ekonomik olarak dengimi istemek en doğal hakkım bence.. Şerefle gururla ne alaka! böyle atarlandığına göre Zengin tahsilli sevgilin fena ezmiş seni anlaşılan veya yolvermiş işim olmaz senle diye..

• hahahahah :D çok komiksin güldürdün beni :D çevremde görüyorum kız öğretmen diye istemeye gitmişler kadrolu olmadığını görünce vazgeçmişler! zengin tahsilli mi :D tahsilimle ezerim ben onları ne kadar cahilce konuşuyorsun öyle. beni terkedecek adam daha yok dünyada buna emin ol. ayrıca parasına göre seçmiyorum kimseyi. benden çok daha az geliri olan insanla oldum. değer verdim. sonra değmezmiş anladım. bu arada soru benim şahsımla alakalı değil. genel bir soru. bunu anlayamadıysan. zekanı ölç:)

• Tamda düşündüğüm gibi çıktın, Şöyleyim böyleyim diyip Boş teneke misali çok ötüyosun ama boş ötüyosun, ayrıca boşuna yazma şahsım adıma sormadım falan diye, yorumlarını okuyan herkes kuyruk acın olmasa bukadar atarlanmıycağını zaten anlamıştır yeryüzünün tek zeki insanı..

• ya yürü git ya tanımıyosun etmiyosun atıp tutmak kolay. hadiiii yürrrüüü senin gibiler ancak boş konuşur. senin kuyruk acın belli yawrum anca gidersin

• Valla bu dediğin genelde kadınlarda olur. Ben hiç bilmem sağlam bir işi olsun , şu kadar maaşı olsun diye kız arayan bir erkeği. İğrençlikse bu, maşallahınız var , sınır tanımıyorsunuz. Belli bir taştan sonra erkekte de var tabi. Ben devlet memuruyum, özelde çalışan bir bayan bana göre değil. Ev hanımı da olsa kafi , Allah'a şükür mühendis olduğumuzdan az buz bir para girmiyor cebimize. Parayı da sevmiyorum desem yalan olur. Sevmeyip ne yapacam?

• kim paraya göre seçerse şerefsizdir bana göre. şimdiye kadar kimseyi parasına göre seçmedim seçmem de.
      ev hanım olsa kafi mi:) hadi ya yeme bizi şimdi. memur öğretmen ararsın sen şimdi!
      para sadece yaşamak için bir araçtır. insan seçmeye yarayan bir amaç değildir

• Öncekileri Göster
    • herkes çalışmalı ben bunu savunurum her zaman. kafa kafaya verir eşler hayatlarını kurarlar. ama mesleğe göre seçmek nedir? onu anlamıyorum. evet bu iğrenç geliyor. bu arada daha fazla yazamayacağım uyumam gerekli cumartesi da çalışıyorum sabah erken kalkmam gerek. iyi geceler...

• Peki, hayırlısı hakkında. İyi geceler.

• parayı seven insan başka bişey sevmez gece gündüz para düşünmekten evdeki karıyı bile düzemez çoğu da kendini beyenmiş ve kendi bindikleri arabaların veeşyaların en iisi kendilerin de olduğunu düşünürler ve hepsi kendini beyenmiştir asla butip adamlar la arkadaşlık yapmam ben

• Yavşak onlar.

• aynen

• param var ama sevmiyorum bu zamanda parasız adam gereksiz adamdır iş hayatımda bunu öğrendim çünkü ben yoksulluktan geldim kuru ekmek yediğim o çocukluk günlerimi çok iyi hatırlıyorum onun için paraya değer vermem çünkü rızkı veren allahtır

• çalışmazsan kimse bişi vermez. ama demek istediğim başka bişey. mesleğe göre eş seçmek iğrenç geliyor sadece

• elbette öyle insanlığına bakmak gerekir parasına işine göre bakmak dediğin gibi iğrenç bir durum

• mantık evliliği yapacak olanlar için, ideal koca olabilirler (:

• Parayı sevmeyen erkek değil, parayı istemeyen insan var mıdır ki?

• herkes ister parayı, ama insanı paraya göre seçmek adamlık değildir adiliktir

• Katılıyorum.

• bunu çoğunlukla kadınlar yapar, erkekler değil

• sen öyle san

• görünen köy kılavuz istemez, kadınlar evlenirken paraya mesleğe göre eş seçer genelde, hatta ünvana, mevkiye bile aşık olurlar.Ben hiç "evleneceğim kadının en az 3000 maaşı evi arabası olsun" diyen erkek görmedim

• ben gördüm :)

• erkegı kızı yokparayı seven ınsanları genel olarak sevmıyorum

• güzel

• Şahsen paraya değer veren biri değilim ...

• parayı seven kızların nasıl o...pu diyosak erkeğinede o... co ğu denıylyo

• waayy süper bu ağzına sağlık. kadın parası yiyen erkeğe de başka bişey deniyo ya boşwer

• de de rahat ol :)

• hahah :D

• zengin hatun aranıyor

• ilan ver gazeteye belki faşo olursun :D hahaha

• komik değil :(

• parayı sevmeyenmı var lan bende severm

• Herkesin kendi görüşü. Kimisi sevgilisi ile zorluklara beraber göğüs germek ister; kimisi hiç zorluk yaşatmayacak sevgili ister öyle mutlu olur.

• bizim burda kadın parası yiyene başka bişey derler de neyse

• parasız insanın köpek kadar degeri yok ne kadar para o kadar şeref

• şerefsiz insanların olduğu yerde

• Öncekileri Göster
    • senin için gerçek o olabilir. beni tanımıyorsun ve beni yargılamak sana düşmez

• senle daha fazla polemige girmicem

• çakal olur hepsi genelde cimridirler

Kızlar Ne Diyor 4

• Jigolonun başka bir versiyonu onlar :D

• ahahah :D güzel tespit :D

• Para muhabbeti yapan erkek kadar itici birşey olamaz.

• para muhabbeti yapmayan bir tane bile görmedim. iğreniyorum hepsinden

• parayı gereğinden fazla seven insanları hiçbir zaman çok sevmedim

• aynen valla

• Bana uzak olsunlar.

• nedense beni buluyor (:

• Bem yanlis tanimissin =$

• Piyango ciksa sana yazarmiyim absbanxng

Yükleniyor...