Hoşlandığınız kişinin gelecek planları sizinle uyuşmadığı zaman neler hissediyor ve ne yapıyorsunuz?

Mandarinia

Orada biri var!
Tüm ilginizin, gösterdiğiniz özenin, merakın ve daha nicesinin merkezinde öylece duruyor. Yörüngesinde dönmeye başladınız ya da çoktan fırıldak olup kaç tur attığınızı unuttunuz.
Peki, hoşlandığınız hatta sevmeye başladığınız bu kadın ya da erkeğin gelecekteki planları sizinle aynı rotada yer almadığında ne hissediyorsunuz?
Ve bu vahim tablo karşısında ne yapıyorsunuz?
Sadık olup sevmeye sabırla devam mı, yoksa yeni ufuklara doğru yelken açmak mı?
Hoşlandığınız kişinin gelecek planları sizinle uyuşmadığı zaman neler hissediyor ve ne yapıyorsunuz?